1:3
Арсенал-Київ U-19 Динамо К U-19
Першість U-19, Тур: 23
Неділя, 12 травня 2019

У неділю, 12 травня, «Динамо» проведе матч 23-го туру чемпіонату U-19 проти столичного «Арсенал-Києва». Поєдинок відбудеться на стадіоні «Арсенал-Арена» у щасливому, що під Києвом, початок – об 11:00.

«Арсенал-Київ» U-19 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 8 місце (після двадцяти двох зіграних матчів*)

*— у матчі 22-го туру, у якому «Арсенал-Київ» мав зустрітися з «Олімпіком», «канонірам» зараховано технічну перемогу (3:0).

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 11:16

Останні п’ять домашніх матчів: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 18:16

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: 20 матчів — Влад Бобко (1799 хвилин), 19 – Данило Сухоручко (1553), Микита Кіщук (1039), 18 – Дмитро Шевченко (1571), по 16 — Дмитро Тулін (1164), Андрій Петкус (1153), 15 – Данило Давиденко (483), по 14 – Богдан Колесник (1260), Владислав Семотюк (924), Данило Колесник (573).

Воротар No.1: Дмитро Косяков (9 матчів, пропустив 16 м'ячів), немає в команді

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Данило Сухоручко (12 м’ячів, 1 з пенальті)

Дискваліфіковані: Влад Бобко, Дмитро Пашко, Дмитро Тулін

За крок від дискваліфікації: Олександр Гарапа, Данило Давиденко, Богдан Колесник, Данило Колесник (по три попередження)

«Динамо» U-19 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце (після двадцяти двох зіграних матчів)

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м’ячів – 15:5.

Останні п’ять виїзних матчів: 5 перемог, різниця м’ячів – 17:5.

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: 21 матч – Вікентій Волошин (1483 хвилини), по 18 — Вадим Мащенко (1416), Артем Шулянський (1077), по 17 – Олександр Сирота (1436), Богдан Білошевський (1386), 16 – Микола Михайленко (1039), по 15 – Микола Ярош (1093), Ярослав Надольський (1037).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Євген Ісаєнко (16 м`ячів, 3 з пенальті)

Воротар №1: Руслан Нещерет (12 матчів, пропустив 10 м’ячів)

Дискваліфіковані: немає

За крок від дискваліфікації: Богдан Білошевський (7 попереджень), Євген Ісаєнко, Микола Ярош (по 3 попередження)

Офіційні особи матчу

Арбітр – Ростислав Дубина (Дніпро)
Асистенти – Владислав Дрикін (Рівне), Олександр Горбатюк (Чернівці).
Четвертий арбітр – Сергій Дубиківський (Київська область).
Спостерігач арбітражу – Микола Даневич (Київ).

Останній матч між командами

Чемпіонат U-19. 10-й тур

«Динамо» – «Арсенал-Київ» – 4:0 (2:0)

28.10.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Нещерет, Дмитрук, Біловар (Ауссі, 80), Сирота, Ярош (Чуєв, 62), Михайленко (к) (Бодня, 64), Мащенко, Сорокін (Волошин, 46), Надольський, Шулянський, Скидан (Блізніченко, 46).

«Арсенал-Київ»: Косяков, Бобко, Колесник Б. (к), Петкус, Пашко (Давиденко, 54), Шевченко, Тишинінов (Кіщук, 29), Тулін (Дем`яненко, 72), Колесник Д. (Кириченко, 37), Громок (Розгон, 77), Семотюк.

Голи: Мащенко (16, 23), Шулянський (76), Волошин (83, пен.).

Попереджені: Надольський (38) – Косяков (82).

Костюк Ігор

"Динамо" не запрягало довго. Уже з перших хвилин зустрічі гравці в синьому відчутно переважали суперника за швидкістю прийняття рішень та культурою роботи з м'ячем, тож моменти почали виникати один за одним.

Власне, не буде перебільшенням сказати, що результат "Динамо" зробило вже за 36 хвилин гри! На 12-й ударом із середньої відстані рахунок розмочив Вікентій Волошин, на 34-й Супряга замкнув головою навіс із правого флангу, а ще за 2 хвилини той таки Волошин поцілив у дальній кут із лінії штрафного. Між цими голами у киян ще були гольові моменти, тож 3:0 після 45 хвилин навіть цілком могли і засмутити динамівців.

Другий тайм розпочався з атак "Динамо", проте вже на 51-й хвилині Нещерет грубо помилився і подарував Семотюку можливість відзначитися та відквитати один гол. Утім, до кінця матчу "Динамо" мало ще як мінімум 3 гольові моменти, і хоча забити четвертий підопічним Ігоря Костюка не вдалося, у закономірності підсумкової перемоги гравців у синьому сумнівів не виникло ні в кого.

"Динамо" перемогло 3:1, набрало 64 очки та продовжує очолювати чемпіонські перегони в першості U-19.

12-05-19, 23 тур чемпіонату України U-19.

Щасливе, "Арсенал-Арена".

"Арсенал" - "Динамо" - 1:3 (0:3)

Голи: Семотюк (52) - Волошин (12, 36), Супряга (34)

"Арсенал": Гарапа, Кириченко, Петкус, Колесник, Осипенко (Громок, 46) Кіщук, Шевченко, Буханевич (Рассоха, 89), Волинець (Давиденко, 72), Заяць (Хоменко, 46), Семотюк (Костюк, 80).

"Динамо": Нещерет, Дмитрук, Забарний, Сирота, Ярош, Бодня (Надольський, 72), Єфіменко (Завгородній, 65), Волошин (Ванат, 80), Мащенко (Глушач, 72), Михайленко, Супряга.

Попередження: Семотюк (51), Петкус (71) - Мащенко (28)

Ігор КОСТЮК: «З «Арсеналом» було два абсолютно різних тайми»

Головний тренер «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував матч із київським «Арсеналом» (3:1).

Чемпіонат U-19. 23-й тур. «Арсенал-Київ» – «Динамо». Початок об 11:00