Першість U-19, Тур: 8

НТБ "Динамо", Конча-Заспа

Ігор Садковський (Теребовля)

Вівторок, 07 травня 2019 початок: 13:00

У вівторок, 7 травня, «Динамо» проведе перенесений матч 8-го туру чемпіонату U-19 проти луганської «Зорі». Поєдинок відбудеться на одному з полів НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі, початок – о 13:00.

«Динамо» U-19 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце (після двадцять одного зіграного матчу)

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м’ячів – 16:4.

Останні п’ять домашніх матчів: 5 перемог, різниця м’ячів – 16:4.

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: 20 матчів – Вікентій Волошин (1420 хвилин), 18 — Артем Шулянський (1077), 17 — Вадим Мащенко (1355), по 16 – Олександр Сирота (1346), Богдан Білошевський (1308), по 15 – Ярослав Надольський (1037), Микола Михайленко (949).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Євген Ісаєнко (15 м`ячів, 3 з пенальті)

Воротар №1: Руслан Нещерет (11 матчів, пропустив 9 м’ячів)

Дискваліфіковані: немає

За крок від дискваліфікації: Богдан Білошевський (7 попереджень), Євген Ісаєнко, Микола Ярош (по 3 попередження)

«Зоря» U-19 (Луганськ)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце (після двадцять одного зіграного матчу*)

*— у матчі 20-го туру, в якому «Зоря» мала зустрітися з «Олімпіком», луганчанам зараховано технічну перемогу (3:0).

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м'ячів – 13:6

Останні п’ять виїзних матчів: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 8:3

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: 20 матчів — Артем Махонін (1700 хвилин), 19 – Володимир Білоцерковець (1639), по 18 – Сергій Демченко (1563), Валерій Пшеняник (1345), Олег Янковський (1290), Владислав Зоренко (816), 17 — Микита Асєєв (1138).

Воротар No.1: Дмитро Мацапура (11 матчів, пропустив 10 м'ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Дмитро Кулик (5 м’ячів)

Дискваліфікований: Артем Махонін

За крок від дискваліфікації: Максим Агапов (7 попереджень), Артем Васько, Владислав Леонов (по три попередження)

Офіційні особи матчу

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля, Тернопільська область)
Асистенти – Антон Андрусяк, Євген Слюсар (обидва – Київ).
Четвертий арбітр – Андрій Федорук (Київ).
Спостерігач арбітражу – Віктор Денисюк (Фастів, Київська область).

Останній матч між командами

Чемпіонат U-19. 21-й тур

«Зоря» – «Динамо» – 2:3 (1:2).

«Зоря»: Мацапура, Агапов (Фальковський, 80), Махонін, Леонов, Пшеняник, Демченко, Янковський, Білоцерковець, Асєєв, Зоренко (Кошеваров, 78), Кулик.

«Динамо»: Нещерет, Скорко, Біловар, Ярош, Забарний, Білошевський, Волошин (Бодня, 58), Михайленко, Блізніченко (Ванат, 63), Ісаєнко, Єфіменко (Дмитрук, 58).

Голи: Кулик (10, 50) – Біловар (3), Ісаєнко (16, 64).

Нереалізований пенальті: Ісаєнко (36).

Попереджені: Асєєв (90+3) – Ярош (45), Блізніченко (62), Білошевський (71), Біловар (74), Ісаєнко (90).

Кара-Мустафа Дмитро

У перенесеному матчі 8 туру «Динамо» на своєму полі впоралося з «Зорею».

Після швидкої «розкачки», вже на 11-й хвилині рахунок відкрили господарі. Після подачі з кутового у район воротарського Забарний, точним ударом головою, переправив м'яч у ворота.

Погодні умови під час поєдинку змінювалися із завидною регулярністю, а рясна злива за лічені хвилини трансформувалася в сонячне небо без хмар. Загалом, до таких погодних умов швидше адаптувалися гравці «Динамо» і забили вдруге. Ісаєнко розвинув атаку киян і відпасував на правий фланг. Пішла подача, яку сам Ісаєнко і завершив ефектним ударом головою з лінії воротарського.

«Зорі» відразу вдалося відквитати один м'яч - після навісу з кутового Васько, який відірвався від опікунів, в дотик переправив «круглого» у ворота. Після цього гола гра помітно заспокоїлася.

Другий тайм активніше почали кияни, які явно хотіли знову збільшити розрив у рахунку і комфортно відчувати себе в час, що залишився. Прекрасний момент був у Ісаєнко, але він не реалізував вихід один на один. Але через пару хвилин вдалося домогтися бажаного: після навісу з чергового кутового Єфименко виграв «другий поверх» і відправив м'яч у сітку.

Цікавий факт: чотири голи в матчі були забиті ударами головою.

За наступні 30 хвилин суперники створили мінімум небезпечних моментів. Ігор Костюк, на відміну від опонента, активно вдавався до замін, тим самим «освіжаючи» деякі позиції.

Одна з таких замін і спрацювала перед самим фінальним свистком! Завгородній, вибігши в контратаку і обігравшись з партнерами, з лінії воротарського точно пробив повз Мацапури.

4:1 - кияни впевнено перемагають «Зорю».

Чемпіонат U19. 8 тур

07.05.2019. УТБ «Динамо», Віта-Литовська. 100 глядачів

«Динамо» (U19) - «Зоря» (U19) - 4:1 (2:1)

«Динамо»: 12.Нещерет, 2.Дмитрук, 13.Забарний, 14.Сирота, 23.Ярош, 5.Білошевський (6.Бодня, 79), 8.Єфіменко (7.Ванат, 72), 15.Волошин (22.Глушач, 63), 21.Михайленко, 10.Мащенко (20.Завгородній, 81), 9.Ісаєнко (к).

«Зоря»: 53.Мацапура, 72.Агапов, 60.Леонов, 65.Васько, 54.Пшеняник (к), 68.Демченко, 46.Янковський, 75.Білоцерковець, 49.Асєєв (51.Савісько, 69), 45.Зоренко, 79.Кулик.

Голи: Забарний (11), Ісаєнко (19), Єфименко (60), Завгородній (90) - Васько (23)

Попереджені: Михайленко (53), Глушач (89) - Демченко (15).

Ілля ЗАБАРНИЙ: «Вийшли на матч підготовленими»

Захисник юнацької команди «Динамо» Ілля Забарний в матчі з «Зорею» відзначився забитим м'ячем. Після поєдинку він поділився враженнями від гри та перемоги:

Ігор КОСТЮК: «Стандарти - це не домашні заготовки, а награні комбінації»

Наставник «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував домашню перемогу своїх підопічних у перенесеному матчі 8-го туру проти луганської «Зорі»:

Чемпіонат U19. 8 тур. «Динамо» - «Зоря» - 4:1. Звіт