Динамо К Колос
Кубок України, Тур: 1/4

НСК Олімпійський, Київ

Середа, 03 березня 2021 початок: 17:00

У середу, 3 березня, київське «Динамо» розпочне свій шлях за Кубком України сезону 2020/2021.

У цьому сезоні «біло-сині» стартують у турнірі зі стадії чвертьфіналу. Нагадаємо, «Динамо» є чинним володарем національного Кубка. У фіналі минулого сезону кияни обіграли в серії пенальті полтавську «Ворсклу».

Технічні дані

Середа, 3 березня. Київ. НСК «Олімпійський» Початок о 17:00.

Головний арбітр - Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.). Арбітр VAR - Андрій Коваленко (Полтава).

Головний тренер – Руслан Костишин.

Поточна позиція у Favbet Лізі – 7 місце (5 перемог, 7 нічиїх, 4 поразки, голи – 21:18).

Найкращий бомбардир у сезоні – Павло Оріховський (6 голів)

Лідери за кількістю матчів - Олег Ільїн, Павло Оріховський (по 17 матчів)

Шлях до 1/4 фіналу

1/16 фіналу. Прикарпаття - Колос - 0:1

Гол: Оріховський (90, з пенальті)

Склад «Колоса»: Кучерук, Максименко, Петров, Ємець, Богданов (Смирний, 61), Задоя, Костишин (Оріховський, 61), Данфа (Ільїн, 46), Морозко, Антюх, Лисенко (Ісаєнко, 61)

1/8 фіналу. Нива Вінниця - Колос - 0:4

Голи: Оріховський (40, 67), Костишин (83 пен), Коваль (90 + 1)

Склад «Колоса»: Кучерук, Ром, Петров, Максименко, Чорноморець (Зозуля 77), Мілько (к), Оріховський (Мораренко 70), Ільїн, Данфа (Антюх 61), Костишин, Ісаєнко (Коваль 61).

Форма команд (останні 5 матчів)

«Динамо»

«Біло-сині» минулого тижня провели два виїзні поєдинки, цілий тиждень будучи відсутніми в Києві. У цих матчах вони здобули дві важливі перемоги в Лізі Європи і Favbet Лізі й у хорошій формі підходять до домашнього матчу в третьому турнірі – Кубку України.

28.02. ЧУ. Львів - Динамо - 1:4

25.02. ЛЄ. Брюгге - Динамо - 0:1

21.02. ЧУ. Десна - Динамо - 1:1

18.02. ЛЄ. Динамо - Брюгге - 1:1

13.02. ЧУ. Динамо - Олімпік - 1:1

«Колос»

Після зимового міжсезоння і зборів у Туреччині «Колос» провів усього 3 офіційні матчі (тоді як «Динамо» - 5). Команда з Ковалівки розпочала весняну частину сезону добре – зіграла внічию з «Шахтарем» і обіграла «Львів», але потім поступилася «Руху».

27.02. ЧУ. Колос - Рух - 1:2

20.02. ЧУ. Львів - Колос - 0:2

14.02. ЧУ. Колос - Шахтар - 0:0

02.02. ТМ. Колос - Атирау (Казахстан) - 3:2

31.01. ТМ. Колос - Рух Брест (Білорусь) - 2:2

Статистика особистих зустрічей

Усього зіграно 5 матчів: 3 перемоги «Динамо», 1 нічия, 1 перемога «Колоса», м'ячі 10:5

На полі «Динамо» зіграно 3 матчі: 2 перемоги «Динамо», 1 нічия, м'ячі 6:3

Попередня зустріч

«Динамо» - «Колос» - 2:2

12.12.2020. Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Сирота (Караваєв, 46), Попов, Миколенко, Шапаренко (Лєднєв, 90+5), Андрієвський (Сидорчук, 64), Шепелєв, Циганков, Супряга (Вербич, 46), Родрігес (Гармаш, 46).

«Колос»: Волинець, Ром, Петров, Максименко, Чорноморець, Мілько (Новак, 76), Ільїн (Морозко, 81), Костишин (Задоя, 61), Оріховський, Антюх, Селезньов (Лисенко, 81).

Голи: Циганков (74, пен., 84) - Селезньов (49, пен.), Антюх (87).

Попереджені: Миколенко (48), Шапаренко (62), Циганков (68) - Костишин (27), Селезньов (31), Ільїн (51), Мілько (68), Волинець (89).

Вилучені: Шепелєв (54) - Максименко (70).

Костишин Руслан

У середу, 3 березня, на НСК «Олімпійський» у Києві відбувся чвертьфінальний матч розіграшу Кубка України-2020/2021 між «Динамо» та ковалівським «Колосом».

Якщо порівнювати з останнім матчем, проти ФК «Львів» (4:1), наставник «Динамо» Мірча Луческу зробив дві зміни у стартовому складі. Замість Кендзьори в захисті з перших хвилин вийшов Миколенко, а на фланзі Родрігеса замінив де Пена.

Динамівці у двох останніх очних матчах не могли обіграти ковалівців на НСК «Олімпійський»: минулого сезону підопічні Руслана Костишина обіграли «біло-синіх» (2:0), а цього команди поділили очки (2:2). Не обіцяв легкої прогулянки для киян і звітний поєдинок.

Обидві команди розпочали матч активно, відповідаючи атакою на атаку. Ковалівці активно задіювали фланги, але захист «Динамо» справлявся з ними, натомість динамівці відповідали дальніми ударами. Зокрема, після удару Сидорчука м’яч полетів вище воріт, а Циганкову зовсім трохи забракло влучності – сфера після пострілу Віктора пройшла в лічених сантиметрах від стійки.

Неприємним епізодом у середині першого тайму стала м’язова травма Циганкова, якого довелося вимушено міняти на Родрігеса. А ковалівці тим часом продовжували активно йти вперед. В одному з епізодів Бойко витягнув м’яча з кута після підступного удару, а трохи згодом Данфа міг вийти віч-на-віч із нашим голкіпером, однак відпустив м’яча та втратив перспективну нагоду. У «біло-синіх» близьким до успіху був Караваєв, який на дальній стійці замикав навіс Миколенка з лівого флангу, однак ударом зльоту не зміг поцілити в рамку воріт.

Після перерви гра нервів продовжилася. Тепер уже більше активності проявляли «біло-сині», а футболісти суперника відійшли назад у розрахунку на швидкі контрвипади. Щоправда, не можна сказати, що хтось із команд мав стовідсоткові нагоди для взяття воріт. На 65-й хвилині гості залишилися без тренера на лавці. В одному з епізодів Руслан Костишин занадто емоційно висловлював свою незгоду з рішенням арбітра, і Денис Шурман вилучив наставника.

Тим часом ковалівці ще глибше сіли до своїх воріт, а динамівці продовжували тиснути. Лєднєв після прострілу Караваєва намагався замкнути в падінні, але суперники заблокували спробу Богдана, Шапаренко зі штрафного метрів із 30-ти пробив поруч зі стійкою. Упродовж однієї хвилини вже наприкінці основного часу Лєднєв двічі виводив на ударну позицію Бєсєдіна, але в одному випадку Артем пробив повз ворота, а в іншому голкіпер витягнув м’яча з кута, перевівши на кутовий. Останньою спробою для киян завершити гру в основний час став штрафний у виконанні Лєднєва, але Богдан із перспективної позиції пробив у руки Волинцю.

В екстра-таймах суперники не порадували особливою активністю в атаці. Динамівці намагалися створити небезпеку після стандартів, однак до повноцінного удару по воротах справу так довести й не змогли. На початку другої 15-хвилинки у штрафному майданчику впав Супряга, який намагався замкнути простріл із правого флангу, однак арбітр не захотів дивитися відеоповтор на предмет можливого пенальті у ворота «Колоса». А вже коли добігав кінця і додатковий час, супернагоду мав Родрігес – Жерсон закручував м’яча у верхній кут із центру штрафного майданчика, але зовсім трохи не влучив у рамку.

У підсумку все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті. Примітно, що свій попередній поєдинок у турнірі, проти «Ворскли» у фіналі минулорічного розіграшу, «біло-сині» виграли саме в післяматчевій лотереї (основний та додатковий час тоді завершився результативною нічиєю – 1:1). І цього разу успіх був на боці футболістів «Динамо», у яких нерви виявилися міцнішими. Якщо у «біло-синіх» не реалізували свої нагоди Лєднєв та Караваєв, то у «Колоса» не змогли забити з 11-метрової позначки Задоя, Гавриш та Ільїн.

Тож «Динамо» вийшло до півфіналу Кубка України. Уже в четвер, 4 березня, наша команда дізнається свого суперника по наступній стадії турніру, а сам поєдинок запланований на 21 квітня.

Кубок України-2020/2021, 1/4 фіналу

«Динамо» – «Колос» – 0:0 (серія пенальті – 4:3)

03.03.2021. Київ, НСК «Олімпійський», 3 421 глядач.

«Динамо»: 71. Бойко, 20. Караваєв, 25. Забарний, 34. Сирота, 16. Миколенко (24. Тимчик, 115), 5. Сидорчук (к, 18. Андрієвський, 115), 10. Шапаренко, 15. Циганков (22. Родрігес, 25), 29. Буяльський, 14. де Пена (17. Лєднєв, 67), 41. Бєсєдін (89. Супряга, 96).

«Колос»: 25. Волинець, 35. Золотов, 13. Гавриш (к), 5. Петров, 15. Чорноморець, 90. Богданов (38. Нгамба, 90+3), 99. Задоя, 94. Данфа (69. Ільїн, 74), 9. Антюх, 18. Д.Костишин (14. Мілько, 114), 7. Лисенко (48. Оріховський, 82).

Попереджені: де Пена (64), Родрігес (75) – Золотов (55), Д.Костишин (72), Богданов (90+2), Чорноморець (100).

Вилучений: Р.Костишин (65).

Серія пенальті

Шапаренко (1:0), Оріховський (1:1), Супряга (2:1), Петров (2:2), Родрігес (3:2), Мілько (3:3), Лєднєв (3:3, повз ворота), Задоя (3:3, воротар), Караваєв (3:3, воротар), Гавриш (3:3, воротар), Андрієвський (4:3), Ільїн (4:3, вище воріт)

Кубок України. «Динамо» - «Колос»: числа та факти

До вашої уваги домашня чвертьфінальна зустріч Кубка України «Динамо» і «Колоса» (Ковалівка), перемога в якій (у серії пенальті) вивела киян до півфіналу турніру, мовою статистичних чисел і фактів.

Подвійний кубковий ювілей «Динамо»

Перемігши ковалівський "Колос" у серії післяматчевих пенальті в 1/4 фіналу Кубка України сезону 2020/21, київське "Динамо" встановило два ювілейні командні досягнення.

40-й «сухий» матч Дениса Бойка

Відстоявши на нуль в основний і додатковий час зустрічі 1/4 фіналу Кубка України з "Колосом", голкіпер "Динамо" Денис Бойко провів свій 40-й "сухий" матч у складі киян.

Четверта перемога «Динамо» в серії пенальті в Кубку України

Серія післяматчевих пенальті у чвертьфінальному поєдинку Кубка України з ковалівським "Колосом" встановила для київського "Динамо" низку статистичних оновлень.

Ігор Суркіс: «Гра була гідною чвертьфіналу Кубка України»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від перемоги киян у чвертьфіналі Кубка України над «Колосом» із Ковалівки:

«Динамо» – «Колос»: емоції на полі та в підтрибунці (ВІДЕО)

У середу, 3 березня, київське «Динамо» в напруженому поєдинку 1/4 фіналу Кубка України вирвало перемогу у ковалівського «Колоса» в серії післяматчевих пенальті.

Віталій Миколенко: «У кубкових іграх перемагає характер»

Захисник «біло-синіх» поділився емоціями від кубкового протистояння з «Колосом», у якому «Динамо» здобуло перемогу в серії післяматчевих пенальті.

Мірча Луческу: «Сьогодні грали дві міцні підготовлені команди»

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу дав експрес-коментар клубним медіа після перемоги у чвертьфінальному матчі Кубка України проти «Колоса».