Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 20

КСК "Ніка", Олександрія

Неділя, 04 квітня 2021 початок: 19:30

Неділя, 4 квітня. Олександрія. КСК «Ніка». Початок о 19:30.

Головний арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків). Арбітр VAR – Катерина Монзуль (Харків)

TV-трансляція - «Футбол 1»

ОЛЕКСАНДРІЯ

Позиція у Favbet Лізі після 19-ти матчів: 7 місце (26 очок, 7 перемоги, 5 нічиїх, 7 поразок, м'ячі 26:22).

Лідери за кількістю матчів у сезоні Favbet Ліги: Бабогло, Гречишкін, Сітало – по 17, Лучкевич, Пашаєв, Третьяков – по 16.

Лідери за кількістю ігрового часу: Гречишкін – 1476 хвилин, Пашаєв – 1389, Сітало – 1265, Лучкевич – 1203, Паньків – 1170.

Бомбардири: Бондаренко, Сітало – по 3, Банада, Лучкевич, Третьяков, Шастал – по 2.

Найкращі асистенти: Ковалець – 5, Лучкевич – 2.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Сітало, Бабогло, Мірошніченко.

Останні 5 матчів

27 лютого. УПЛ. Ворскла – Олександрія – 3:1

3 березня. КУ. Дніпро-1 – Олександрія – 1:1 (пен. 3:4)

8 березня. УПЛ. Дніпро-1 – Олександрія – 0:0

14 березня. УПЛ. Олександрія – Олімпік – 2:0

21 березня. УПЛ. Інгулець – Олександрія – 1:0

ДИНАМО

Позиція у Favbet Лізі після 19-ти матчів: 1 місце (46 очок, 14 перемог, 4 нічиї, 1 поразка, м'ячі 41:13).

Лідери за кількістю матчів у сезоні Favbet Ліги: Кендзьора - 19, Бущан, Шапаренко - по 17, Караваєв, Сидорчук, Циганков - по 16.

Лідери за кількістю ігрового часу: Кендзьора - 1577 хвилин, Бущан - 1488, Миколенко - 1322, Шапаренко – 1268, Забарний – 1216.

Бомбардири: Циганков - 10, Бєсєдін - 4, Вербич - 3, Караваєв, Буяльський, Гармаш, Сидорчук, Супряга, Родрігес, де Пена, Шапаренко - по 2.

Найкращі асистенти: де Пена, Буяльський, Шапаренко, Циганков - по 3, Кендзьора, МИколенко – по 2.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Забарний, Кендзьора, де Пена, Попов, Сидорчук.

Favbet Ліга, 7-й тур

24.10.2020. Київ, НСК “Олімпійський”. Без глядачів.

“Динамо” - “Олександрія” - 1:0 (1:0)

“Динамо”: 1. Бущан - 94. Кендзьора (20. Караваєв, 69), 4. Попов, 34. Сирота, 16. Миколенко - 5. Сидорчук (К), 19. Гармаш (10. Шапаренко, 46), 29. Буяльський (8. Шепелєв, 84), 15. Циганков, 14. де Пена (7. Вербич, 69) - 22. Родрігес (89. Супряга, 46).

“Олександрія”: 79. Паньків (К) - 20. Пашаєв, 55. Бондаренко, 4. Бабогло, 2. Мельник - 22. Грицук (27. Гречишкін, 54), 18. Сітало, 7. Мишенко (19. Глоба, 80), 30. Дудка (6. Ковалець, 80), 10. Третьяков (9. Безбородько, 72) - 94. Задерака (5. Стецьков, 46).

Гол: Попов (1).

Попереджені: де Пена (21), Родрігес (33), Кендзьора (41), Попов (51), Сидорчук (82) - Грицук (48), Стецьков (57), Мельник (77), Бондаренко (90+3).

Вилучений: Шапаренко (89).

Цікаві факти та можливі події

Безпрограшний серіал динамівців триває в Чемпіонаті 10 матчів: +8=2.

Динамо не пропускає голів у Чемпіонаті впродовж 291-ї хвилини.

20-й матч Динамо за Мірчі Луческу в УПЛ.

30-й гол в УПЛ може забити Олександр Караваєв, 15-й — Сергій Сидорчук, 10-й — Микола Шапаренко.

Луческу Мірча

У рамках 20-го туру Favbet Ліги київське «Динамо» гостювало в Олександрії.

Після двотижневої перерви на матчі збірних динамівці повернулися до справ внутрішніх – української Прем’єр-ліги, де наша команда зберігає за собою лідерську позицію. За трьома очками кияни приїхали в гості до непоступливої «Олександрії» і, хоча з перших хвилин «біло-сині» заволоділи ініціативою та взяли м’яч під свій контроль, перший тайм, як, утім, і вся гра, коштували киянам значної кількості сил та енергії.

Розпочавши матч у швидкому темпі, на 8-й хвилині «Динамо» ледь не вийшло вперед. М’яч дивом не опинився у воротах господарів після атаки динамівців, коли один за одним упритул пробивали Олександр Караваєв і Віталій Буяльський. Спочатку Юрій Паньків перевів удар у поперечину, а після добивання головою віце-капітана «Динамо» круглого з лінії воріт виніс Валерій Бондаренко.

Трохи згодом Карлос де Пена змарнував ще один шанс після сольного виходу на ворота «Олександрії» ­– уругваєць упевнено прорвався лівим флангом, але пробив набагато вище воріт.

На 14-й хвилині ситуація на полі КСК «Ніка» ускладнилася для киян: рахунок відкрили господарі. Після закидання до штрафного «Динамо» Кирило Ковалець скинув м’яч на Артема Сітала, який спрямував сферу в сітку воріт «Динамо» повз Георгія Бущана.

Звісно, динамівці, яких не влаштовував такий стан речей, з подвійним запалом пішли вперед – і м’яч швидко опинився у воротах «Олександрії», однак попередньо в Олександра Караваєва був зафіксований офсайд. Трохи пізніше реакцію Паньківа перевірив де Пена – після дальнього удару Карлоса воротар «Олександрії» забрав м’яч.

За десять хвилин до перерви Денис Мірошніченко після подачі Томаша Кендзьори з правого флангу зіграв рукою у власному штрафному, завдяки чому «Динамо» отримало право на виконання пенальті. До 11-метрової позначки підійшов Микола Шапаренко та пробив без шансів для досвідченого Юрія Паньківа – 1:1.

Ще до перерви підопічні Мірчі Луческу могли вийти вперед, однак голкіпер «Олександрії» впевнено діяв у рамці своїх воріт. Серед спроб динамівців найбільш небезпечним був удар у дальній кут від Іллі Забарного, який головою замикав подачу де Пени зі стандарту з правого флангу.

Старт другого тайму пройшов у рівній боротьбі в центрі поля, але згодом кияни почали доходити до володінь «Олександрії», загрожуючи воротам Паньківа. Де Пена після навісу Караваєва пробивав із лінії воротарського майданчика – неточно, а далі сам Караваєв випробував Паньківа складним ударом із відскоком від землі, який воротар парирував.

На 64-й хвилині Олександру Караваєву знову вдалося відправити м’яч у ворота «Олександрії» – динамівський універсал влучно пробив після прострілу з лівого флангу від Віталія Миколенка, а Юрій Паньків не зміг зупинити круглого та пропустив під собою. Однак після довгої консультації з арбітрами VAR і власного перегляду відеоповторів гольового моменту Дмитро Кривушкін не зарахував узяття воріт через положення поза грою у Віталія Буяльського, який заважав воротарю «городян» зреагувати на удар.

Фінальна частина поєдинку видалася нервовою – кияни продовжували атакувати, тоді як підопічні Володимира Шарана, який додивлявся матч із трибуни після свого вилучення за зайві емоції, зосередилися на обороні, за першої ж можливості вибігаючи в контратаки.

Юрій Паньків цього вечора був на висоті та здійснив ще кілька сейвів, урятувавши ворота «Олександрії» після дальніх ударів від Сидорчука та Шапаренка, а також заблокувавши удар Миколенка з близької відстані. Однак виявився безсилим проти Жерсона Родрігеса, котрий вийшов на заміну наприкінці матчу. Після закидання з глибини люксембуржець змістився з лівого флангу в центр і обігрався з Віталієм Буяльським, після чого завдав удару з гострого кута в ближню «дев’ятку», просто «розстрілявши» Паньківа.

1:2 – «Динамо» вивозить вольову перемогу з Олександрії, зберігаючи 7-очкову перевагу над «Шахтарем» за 6 турів до завершення чемпіонату.

Favbet Ліга. 20-й тур

4.04.2021. Олександрія, КСК «Ніка»

«Олександрія» – «Динамо» – 1:2 (1:1)

«Олександрія»: Паньків (К) – Пашаєв, Бабагло, Бондаренко, Мірошніченко – Гречишкін, Банада – Лучкевич (Стецьков, 84), Ковалець (Мельник, 90+1), Третьяков – Сітало (Устименко, 75).

«Динамо»: Бущан – Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко (Сідклей, 89) – Сидорчук (К), Шапаренко (Шепелєв, 83), Буяльський, Караваєв, де Пена (Родрігес, 73) – Бєсєдін (Гармаш, 88).

Голи: Сітало (14) – Шапаренко (35, пен.), Родрігес (90).

Попередження: Третьяков (37) – Попов (54), Кендзьора (60), Родрігес (76).

«Олександрія» - «Динамо»: ситуація з дискваліфікаціями

У неділю, 4 квітня, київське «Динамо» зіграє матч 20-го туру Favbet Ліги на виїзді проти «Олександрії».

Матч з «Олександрією» відбудеться з глядачами

Найближчий матч, наступний після тижня збірних, основна команда «Динамо» проведе найближчої неділі.

Дмитро Кривушкін – головний арбітр матчу «Олександрія» - «Динамо»

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-2020/2021.

Один вихідний після спарингу

Після перемоги з великим рахунком над бухарестським «Динамо» (3:0) у контрольному матчі футболісти київського «Динамо» отримали від тренерського штабу один вихідний день.

Дата та час початку матчу «Олександрія» - «Динамо»

Дирекція УПЛ затвердила дати проведення та час початку матчів 20 туру Favbet Ліги сезону 2020/21.

Володимир Шаран – про підсумок гри з «Динамо»

Головний тренер «Олександрії» прокоментував матч своєї команди проти київського «Динамо», який завершився перемогою киян з рахунком 2:1.