Динамо К Минай
Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 17

НСК "Олімпійський", Київ

Неділя, 07 березня 2021 початок: 14:00

У неділю, 7 березня, відбудеться матч 17-го туру Favbet Ліги між київським «Динамо» та «Минаєм» із однойменного населеного пункту на Закарпатті.

Неділя, 7 березняКиївНСК «Олімпійський». Початок о 14:00.

Головний арбітр – Катерина Монзуль. Арбітр VAR – Денис Шурман

TV-трансляція – «1+1».

ДИНАМО

Позиція у Favbet Лізі після 16-ти матчів: 1 місце (37 очок, 11 перемог, 4 нічиї, 1 поразка, м'ячі 33:13).

Лідери за кількістю матчів у сезоні Favbet Ліги: Кендзьора – 16, Циганков – 15, Бущан, Караваєв, Шапаренко – по 14, Сидорчук, Супряга – по 13, Вербич, Миколенко, Родрігес – по 12.

Лідери за кількістю ігрового часу: Кендзьора – 1332 хвилини, Бущан – 1218, Циганков – 1103, Миколенко – 1060, Шапаренко – 1029.

Бомбардири: Циганков – 10, Бєсєдін, Вербич – по 3, Буяльський, Гармаш, Супряга, Шапаренко – по 2.

Найкращі асистенти: де Пена – 4, Буяльський, Циганков – по 3, Шапаренко – 2.

МИНАЙ

Позиція у Favbet Лізі після 15-ти матчів: 12 місце (13 очок, 3 перемоги, 4 нічиї, 8 поразок, м'ячі 12:29).

Лідери за кількістю матчів у сезоні Favbet Ліги: Нурієв – 15, Матич, Сніжко, Ткачук, Шиндер, Кожанов – по 14, Пиняшко, Саків – по 12.

Лідери за кількістю ігрового часу: Нурієв – 1284, Шиндер – 1128, Ткачук – 1084, Саків – 1067, Матич – 1054, Меліченко – 975.

Бомбардири: Нурієв – 8, Шиндер – 3.

Найкращі асистенти: Саків, Кожанов – по 2.

Дискваліфіковані: Нурієв

Під загрозою дискваліфікації: Попович, Матіч.

26.09.2020. НСК «Олімпійський»

«Минай»: Попович, Ткачук, Саків, Шиндер (Маємбе, 75), Павліш, Кожанов (Маткобожик, 21), Лопирьонок, Нурієв (Шпак, 67), Матіч, Пиняшко (к) (Книш, 67), Меліченко (Ахмедзаде, 75)

«Динамо»: Бущан – Кендзьора (Караваєв, 74), Сирота, Забарний, Миколенко – Шепелєв (Сидорчук, 46), Андрієвський (Шапаренко, 46), Дуелунд, Циганков (к) (Цитаішвілі, 63), Вербич – Супряга (Соль, 46)

Голи: Андрієвський (36), Циганков (41), Вербич (59), Матіч (69, автогол)

Нереалізований пенальті: Вербич (15)

Попередження: Павліш (6), Меліченко (65), Лопирьонок (77), Ахмедзаде (85) - Забарний (50)

Вилучення: Павліш (14)

Цікаві факти та можливі події

Безпрограшний серіал динамівців триває в Чемпіонаті 7 матчів: 5 перемог та 2 нічиї.

«Динамо» може в УПЛ 150-й раз зіграти внічию або зазнати 90-ї поразки

30-й гол в УПЛ може забити Артем Бєсєдін, 10-й – Микола Шапаренко.

Цимбал Микола

У рамках 17-го туру Favbet Ліги київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” приймало закарпатський “Минай”.

У першому колі динамівці без надзусиль переграли підопічних Василя Кобіна, забивши в їхні ворота по два м’ячі в кожному з таймів. Цього разу, граючи майже незмінним складом у графіку двох матчів на тиждень, “біло-сині” витратили більше енергії, щоб розпечатати ворота “Минаю”. Однак у підсумку знову здобули результативну перемогу.

Перша половина зустрічі пройшла за впевненої переваги “Динамо” у володінні м’ячем, кількості гострих атак і ударів по воротах, однак завершилася з нульовим рахунком. Наша команда розпочала тиск на ворота суперників одразу зі стартового свистка, але забити швидкий гол не вдалося. Ще на 11-й хвилині після навісу до штрафного “Минаю” м’яч влучив у руку капітану закарпатців Пиняшку, однак навіть перегляд відеоповторів не переконав арбітрів у тому, що це порушення заслуговувало на призначення пенальті.

Трохи пізніше Шапаренко після прострілу з правого флангу від Кендзьори завдав удару в дальній кут - однак Попович із цією спробою впорався. Загалом “двигуном” “Динамо” в цьому матчі був саме правий фланг, де діяли Кендзьора та Караваєв - пізніше з цієї зони й прийшли забиті голи.

“Минай” рідко переходив центральну лінію, і екс-динамівцю Артему Мілевському, який обіцяв не святкувати гол у ворота киян, якщо відзначиться в сьогоднішній зустрічі, доводилося грати без м’яча.

Перед перервою “Динамо” ще додало в атаці, створивши ряд моментів біля воріт Поповича. Однак воротар спочатку зреагував на дальній постріл Шапаренка, а невдовзі - на небезпечний удар Бєсєдіна в стрибку після навісу зліва від де Пени. У компенсований час наша команда не реалізувала, мабуть, найгостріший момент першого тайму, коли після прострілу від Караваєва Буяльський пробивав із центру штрафного - і влучив у поперечину.

На початку другого тайму організована гра та націленість киян на ворота суперників нарешті принесли свої плоди: Сергій Сидорчук вивів “Динамо” вперед. Наш капітан завершив тривалу та масовану атаку “біло-синіх” влучним ударом під штангу, скориставшись передачею з правого флангу штрафного від Томаша Кендзьори.

У наступній же атаці киян Малепе збив Караваєва на вході до штрафного “Минаю”, зірвавши вихід динамівця один на один із Поповичем. Катерина Монзуль відреагувала одразу - пряма червона картка хавбеку “Минаю”. А динамівці, натомість, не втратили можливості подвоїти рахунок зі штрафного - відмінним ударом над стінкою відзначився Карлос де Пена!

У наступну 10-хвилинку наставники обох команд провели серію замін, і свіжі динамівці, які з’явилися на полі, були близькі до того, щоб організувати третій гол у ворота закарпатців. Після передачі від Родрігеса де Пена вирішив пробити по воротах - Попович парирував спробу уругвайця з близької відстані, а Шепелєв неточно зіграв на добиванні. У наступному епізоді Карлос міг уже асистувати: після його навісу зі штрафного з лівого флангу Забарний пробив головою, але вище воріт.

Заключний відрізок поєдинку пройшов під повним контролем “Динамо”, яке прагнуло виграти з більшим рахунком. Так, Караваєв не зумів пробити Поповича, увірвавшись до штрафного та завдавши удару з гострого кута, а постріл Родрігеса з правої частини штрафного було заблоковано захисником. Після розіграшу кутового міг робити дубль і Сидорчук, однак і в цьому епізоді на місці був голкіпер “Минаю”.

Третій м’яч усе-таки опинився у воротах закарпатців - після пенальті, яке динамівцям довелося виконувати двічі. Першу спробу від Бєсєдина Андрій Попович, який, схоже, зловив кураж наприкінці гри, парирував, але зарано вийшовши з лінії воріт. Вдруге до 11-метрової позначки підійшов Жерсон Родрігес - і не залишив питань, чітко пробивши в лівий від себе кут. Воротар і цього разу вгадав напрямок удару, однак був безсилим.

3:0 - “Динамо” зберігає перевагу в чотири очки в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.

Favbet Ліга. 17-й тур

7.03.2021. Київ, НСК “Олімпійський”

“Динамо” - “Минай” - 3:0 (0:0)

“Динамо”: Бущан - Кендзьора (Родрігес, 65), Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 82) - Сидорчук (к), Шапаренко (Шепелєв, 64), Караваєв, Буяльський (Андрієвський, 82), де Пена (Дуелунд, 73) - Бєсєдін.

“Минай”: Попович, Пиняшко (к) (Кополовець, 71), Матіч (Маємбе, 60), Малепе, Сніжко, Ахмедзаде (Кожанов, 55), Хахльов, Книш, Лопирьонок (Карась, 55), Мілевський (Шиндер, 60), Ковтун.

Голи: Сидорчук (52), де Пена (56), Родрігес (90, пен.)

Попереджені: Матіч (3), Лопирьонок (19), Мілевський (25).

Вилучений: Малепе (54).

Сергій Сидорчук – найкращий гравець матчу з «Минаєм»

Після кожної офіційної гри «Динамо» в офіційному клубному Telegram-каналі проводиться голосування за найкращого гравця матчу.

«Динамо» – «Минай»: числа та факти

До вашої уваги домашня зустріч чемпіонату України «Динамо» і «Минаю» мовою статистичних чисел і фактів.

Матчеві ювілеї динамівців за підсумками перемоги над «Минаєм»

У недільному поєдинку із закарпатським "Минаєм" (3:0) динамівці не лише здобули важливі три очки, необхідні для збереження одноосібного лідерства в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, а й відзначили кілька індивідуальних досягнень.

Гольові звершення Сергія Сидорчука та Карлоса де Пени

Відкривши рахунок у матчі 17-го туру Favbet Ліги проти "Минаю" (3:0), капітан "Динамо" Сергій Сидорчук забив свій 13-й м'яч за киян у чемпіонатах України.

Віталій Буяльський: «Перемога команди важливіша за забитий гол»

Півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський після матчу з "Минаєм" (3:0) розповів у коментарі "Динамо TV" про перемогу в поєдинку, а також про визнання уболівальників і своє ставлення до індивідуальних нагород.

Ілля Забарний: «У другому таймі змінили свою гру, і вдалося забити гол»

Захисник "Динамо" Ілля Забарний у коментарі офіційному сайту "біло-синіх" поділився враженнями від гри з "Минаєм" (3:0).

Favbet Ліга. «Динамо» – «Минай» – 3:0: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поспілкувався з представниками ЗМІ на прес-конференції після матчу з «Минаєм» (3:0).

Мірча Луческу: «Після швидкого гола в другому таймі суперники вийшли з оборони та звільнили для нас зони»

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу прокоментував для "Динамо TV" перемогу над "Минаєм" (3:0) у 17-му турі Favbet Ліги.