Ліга Європи УЄФА, Тур: 4

Паркен, Копенгаген

Тамаш Богнар (Угорщина)

Четвер, 07 листопада 2019 початок: 19:55

У четвер, 7 листопада, «Динамо» і «Копенгаген» зіграють між собою в матчі 4 туру групового етапу Ліги Європи. Нагадаємо, що двома тижнями раніше, у Києві, дуель цих команд завершилася внічию - 1:1.

У період між іграми з «Копенгагеном» «Динамо» провело три матчі. Два - у чемпіонаті України і один у Кубку країни. Усі три гри «біло-сині» проводили вдома.

В УПЛ підопічні Олексія Михайличенка зустрічалися з «Карпатами» (1:1) і «Львовом» (4:0), а в 1/8 Кубка України в додатковий час обіграли «Шахтар» - 2:1.

За аналогічний період часу «Копенгаген» також провів три поєдинки. У чемпіонаті Данії вони обіграли «Орхус» (2:1) і «Сендерюске» (3:0), а в національному Кубку на своєму полі здобули вольову перемогу над «Норшелланом» (4:1).

Після трьох матчів у групі «В» «Динамо» і «Копенгаген» набрали по 5 балів (по 1 перемозі і 2 нічиїх). Переможець матчу в Копенгагені очолить свій квартет.

Відзначимо, що востаннє кияни грали в Данії 23.10.2014. У груповому раунді Ліги Європи «біло-сині» програли в гостях «Ольборгу» - 0:3. Проте, «Динамо» в тому сезоні пройшло в плей-оф турніру, зупинившись лише на стадії 1/4 фіналу.

«Копенгаген» також у сезоні 2014/15 перетинався з українським колективом - «Дніпром». У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів данці на своєму полі переграли український клуб - 2:0. У тому поєдинку ворота дніпрян захищав Денис Бойко.

Ще один цікавий факт: «Динамо» - рекордсмен основної сітки Ліги Європи за кількістю нічиїх - 21 (11 - удома, 10 - у гостях).

24.10.19. Київ. НСК «Олімпійський». 21202 глядачі

«Динамо»: Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко - Циганков, Сидорчук (к), Шепелєв, Де Пена (Гармаш, 80) - Вербич, Бєсєдін

«Копенгаген»: Йонссон - Бартолец, Папаяннопулос, Нельссон, Ов’єдо - Стаге, Зека (к), Фішер (Томсен, 75) - Сантос (Бендтнер, 89), Фальк (Варела, 87), Сотіріу

Голи: Шабанов (53) - Сотіріу (2)

Попередження: Сидорчук (22), Вербич (46), Кендзьора (55), Бєсєдін (68) - Стаге (51), Бартолец (59)

Нагадаємо, що поєдинок «Копенгаген» - «Динамо» відбудеться в четвер, 7 листопада, на стадіоні «Паркен». Початок о 19:55 за київським часом.

Михайличенко Олексій

Тренер «Динамо» Олексій Михайличенко виставив проти «Копенгагена» 11 футболістів, які кували перемогу над «Шахтарем» у Кубку України. Уже звичним виглядає рішення тренера перевести Циганкова в центральну зону, тоді як на флангах розташувалися Вербич і Караваєв, а Бєсєдін - на вістрі. У центрі поля свої позиції зайняли Сидорчук та Шепелєв. На флангах оборони діяли Кендзьора і Миколенко, а пару центрбеків склали Шабанов та Попов. Захищати ворота було довірено Бущану.

Багато в чому початок матчу продублював сценарій київського поєдинку між цими ж командами. Ефект дежавю викликав ранній гол «Копенгагена». Після високого навісу з флангу Бущан вийшов на перехоплення, але торкнувся м'яча лише кінчиками пальців. На дальній стійці на сферу чекав Стаге, який і увігнав її у ворота.

Забивши, «Копенгаген» повністю віддав ініціативу киянам, відійшовши на свою половину поля і зробивши акцент на швидкому переході з оборони в атаку і контратаках. Футболісти «Динамо», заволодівши територіальною перевагою, намагалися загострювати гру, використовуючи закидання м'яча вперед і фланги. Одна з таких атак завершилася 11-метровим у ворота господарів: після прострілу Караваєва м'яч влучив у руку Зекі. До м'яча підійшов Циганков і сильно пробив у правий нижній кут воріт. Голкіпер «Копенгагена» Йонссон угадав напрямок удару і в ефектному стрибку парирував.

Як виявилося, активний початок тайму вмістив у собі всі небезпечні моменти стартових 45 хвилин. До перерви команди змагалися в позиційній боротьбі з невеликою територіальною перевагою «Динамо». Кияни більше били по воротах, особливо з-за меж штрафного, але ударам бракувало точності.

До початку другого тайму «біло-сині» в п'ять разів (10:2) перевершували господарів за кількістю ударів, але рахунок на табло все ще залишався на користь «Копенгагена». Підопічні Олексія Михайличенка бігли, нагнітали, шукали можливості для удару, але м'яч уперто не йшов у ворота данців.

Удача посміхнулася динамівцям на 70-й хвилині, коли кількість трансформувалася в якість. Вербич обігрався в стінку з Циганковим безпосередньо перед штрафним «Копенгагена» і метрів із 17 зважився на удар. М'яч після відскоку від газону влетів у правий кут. Беньямін, який раніше виступав саме за клуб зі столиці Данії, гол у ворота колишньої команди не святкував.

За пару хвилин кияни розіграли аналогічну комбінацію, але в цьому випадку вже Циганков пробивав по воротах після пасу Вербича. Цього разу м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Кияни продовжували грати у свій футбол, тоді як «Копенгаген» дозволяв це робити. Знову і знову «біло-сині» доходили до чужого штрафного, але до акцентованого удару справа не доходила.

Як результат - нічия 1:1. «Динамо» і «Копенгаген» продовжують ділити 1-2 місця у своїй групі за два тури до кінця групового етапу.

Ліга Європи. Груповий етап. 4-й тур

07.11.2019. Копенгаген, стадіон «Паркен». 23 166 глядачів.

«Копенгаген» - «Динамо» - 1:1 (1:0)

«Копенгаген»: 21. Йонссон, 2. Варела, 3. Бенгтссон (69. Бертолец, 69), 4. Папаяннопулос, 6. Стаге, 7. Фішер (8. Томсен, 82), 9. Сотиріу, 10. Зека (к), 18. Сантос, 25. Нельссон, 33. Фальк (11. Дарамі, 55).

«Динамо»: 1. Бущан, 94. Кендзьора, 30. Шабанов, 4. Попов, 16. Миколенко, 5. Сидорчук (к), 15. Циганков, 8. Шепелєв, 7. Вербич (14. Де Пена, 88), 20. Караваєв, 41. Бєсєдін.

Голи: Стаге (4) – Вербич (70);

Попередження: Зека (64), Нельссон (83), Сантос (83) – Шабанов (83).

Нереалізований пенальті: Циганков (14, голкіпер).

Солідний десант уболівальників «Динамо» на матчі з «Копенгагеном»

На матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи, у якому «Динамо» зіграє на виїзді з данським «Копенгагеном», у нашого клубу буде відчутна група підтримки.

Курс на Копенгаген

Два дні залишається до одного з вирішальних поєдинків у групі В Ліги Європи УЄФА, матчу лідерів між «Динамо» та «Копенгагеном».

ЛЄ. Груповий раунд. Група В. 4 тур. «Копенгаген» - «Динамо». Анонс матчу

Ліга Європи. «Копенгаген» — «Динамо»: арбітри з Угорщини

Комітет арбітрів УЄФА опублікував призначення арбітрів на матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи.