Головний арбітр – Юрій Можаровський (Львів)

Позиція в Favbet Лізі: 5 місце (11 перемог, 4 нічиїх, 6 поразок, м’ячі - 29:20)

Останні 5 матчів в чемпионаті: 3 перемог, 1 нічия, 1 поразка, м’ячі - 11:4

04.03.2020. «Карпати» - «Олександрія» - 0:4
29.02.2020. «Львів» - «Олександрія» - 1:1
23.03.2020. «Олександрія» - «Колос» - 1:2
15.12.2019. «Дніпро-1» - «Олександрія» - 1:2
07.12.2019. «Олександрія» - «Ворскла» - 3:0

Статистика «Олександрії» перед 22 туром:

Лідери за кількістю ігрового часу в УПЛ: Гречишкін  - 1885 хвилин, Лучкевич – 1611, Третяков – 1549, Паньків – 1534, Мирошніченко – 1488.

Лідери за кількістю матчів в УПЛ: Гречишкін – 21, Третяков – 20, Лучкевич – 19, Паньків, Банада – по 18.

Бомбардири: Третяков, Ковалець – по 5, Сітало – 4.

Асистенти: Ковалець, Безбородько, Лучкевич – по 3.

«Динамо»:

Позиція в Favbet Лізі:3 місце (13 перемог, 3 нічиїх, 5 поразок, м’ячі – 41:16)

Останні 5 матчів в чемпионаті: 3 перемог, 2 поразки, м’ячі – 7:6.

03.03.2020. «Динамо» - «Колос» - 2:0 (Соль, 40, Циганков, 54)
28.02.2020. «Дніпро-1» - «Динамо» - 3:1 (Супряга 71, 82, 90 - Вербич 45+5)
22.02.2020. «Динамо» - «Ворскла» - 2:1 (Буяльський 50, Вербич 90+1 - Степанюк 63)
15.12.2019. «Десна» - «Динамо» - 0:1 (Циганков, 25)
08.12.2019. «Динамо» - «Зоря» - 1:2 (Вербич, 22 - Михайличенко, 6, Хомченовський, 56)

Статистика «Динамо» перед 22 туром:

Лідери за кількістю ігрового часу в УПЛ: Циганков – 1572 хвилини, Миколенко – 1421, Шабанов – 1383, Караваєв – 1379, Сидорчук – 1324.

Лідери за кількістю матчів в УПЛ: Циганков – 20, Караваєв, де Пена – по 19, Миколенко, Сидорчук – по 17.

Бомбардири: Циганков, Вербич, Бєсєдін – по 8.

Асистенты: Циганков – 5, Миколенко - 4, де Пена, Сидорчук, Шепелєв – по 3.

Статистика особистих зустрічей:

Всього зіграно – 22 матчі (+16=4-2, м’ячі - 53:11 на користь «Динамо»)
В чемпіонаті України – 19 матчів (+15=3-1, м’ячі - 49:7)
У Кубку України – 3 матчі (+1=1-1, м’ячі – 4:4)
На полі «Олександрії» - 11 матчів (+7=3-1, м’ячі - 22:8)

Попередня зустріч:

Favbet Ліга. 11-й тур

20.10.2019. м. Київ, НСК «Олімпійський», 16 477 глядачів.

«Динамо»: 1. Бущан, 94. Кендзьора, 4. Попов, 30. Шабанов, 16. Миколенко, 29. Буяльський, 5. Сидорчук, 15. Циганков, 19. Гармаш (7. Вербич, 68), 14. де Пена (20. Караваєв, 90+4), 9. Соль (22. Родрігес, 81).

«Олександрія»: 79. Паньків, 20. Пашаєв, 13. Бухал, 90. Дубра, 11. Мірошниченко, 17. Лучкевич (18. Сітало, 67), 44. Банада, 27. Гречишкін, 10. Третьяков (94. Задерака, 80), 6. Ковалець, 9. Безбородько (23. Шастал, 61).

Гол: Миколенко (32).

Попереджені: Циганков (38), де Пена (40), Попов (50) – Безбородько (26), Задерака (87), Бухал (90).

Михайличенко Олексій

В останньому турі першого етапу української Favbet Ліги динамівці завітали до Олександрії.

Протягом п’яти днів “Динамо” належить зіграти з підопічними Володимира Шарана двічі (нагадаємо, що 11 березня команди зустрінуться у Києві в рамках 1/4 фіналу Кубка України), і перший поєдинок зовсім не став легкою прогулянкою для киян.

Зі стартових хвилин господарі намагалися високо пресингувати динамівців і грали жорстко та часом небезпечно.

Лише на 21-й хвилині “біло-сині” створили перший справді небезпечний епізод, коли Вербич, отримавши передачу від Караваєва, з-за меж штрафного спрямував м’яч під ближню стійку, однак Паньків у цій ситуації здійснив сейв.

При цьому свої моменти мала й “Олександрія”, а на 30-й хвилині Миколенко ледь спиною не зрізав м’яч у власні ворота після подачі кутового - Бущану довелося витягати сферу з-під поперечини.

Більшу частину часу нападники команд фактично були відрізані від своїх партнерів, перебуваючи під пильною опікою. Наприкінці тайму Караваєв нарешті знайшов Русина у штрафному “Олександрії”, однак Назарій пробив повз площину воріт.

Але на перерву команди все-таки пішли за переваги “Динамо”: на 45-й хвилині сьогоднішній іменинник Артем Шабанов переправив м’яч у ворота після подачі кутового від Вербича та прострілу вздовж воротарського майданчика від Миколенка.

Весь другий тайм підопічні Володимира Шарана провели у меншості: на 47-й хвилині Довгий заробив другу жовту картку за небезпечну гру проти Попова.

Ледь оговтавшись після вилучення, “Олександрія” була дуже близька до того, щоб зрівняти рахунок: на 52-й хвилині після подачі кутового у падінні головою під поперечину пробивав Задерака, однак голкіпер киян встиг зреагувати.

Пізніше динамівці почали використовувати чисельну більшість, розташувавшись на половині поля суперників. І на 60-й хвилині ігрова перевага втілилася у другий гол киян: Сидорчук перевів м’яч на Шепелєва, а Володимир від лицьової лінії прострілив у центр на Буяльського, який у дотик вразив ворота Паньківа.

Втім, перевага у два м’ячі не дозволила киянам розслабитися, адже невдовзі арбітр Можаровський призначив неоднозначний пенальті за фол Сидорчука, і 11-метровий впевнено реалізував Гречишкін.

Остання чверть поєдинку пройшла у рівній і напруженій боротьбі, в якій господарі не збиралися поступатися та шукали моменти, щоб зрівняти рахунок. Однак удача була на боці “Динамо”: наприкінці матчу Піварич, який нещодавно з’явився на полі, переправив м’яч із лівого флангу до штрафного, де спочатку Шепелєв пробив у стійку, але більш точним на добиванні був Миколенко, який і встановив остаточні цифри на табло - 1:3 на користь “біло-синіх”!

“Динамо” здобуває три очки у складному виїзному поєдинку та зберігає за собою другу позицію у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.

Favbet Ліга. 22-й тур

07.03.2020. Олександрія, КСК “Ніка”

“Олександрія” - “Динамо” 1:3 (0:1)

“Олександрія”: Паньків (К) - Лучкевич (Пашаєв, 72), Бухал, Дубра, Стецьков - Задерака (Протасов, 63), Гречишкін, Довгий, Третьяков, Гордієнко (Грицук, 46) - Сітало

“Динамо”: Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко - Шепелєв, Сидорчук (К) (Кадірі, 68), Караваєв, Буяльський (Дуелунд, 87), Вербич - Русин (Піварич, 84)

Голи: Гречишкін (62, пен.) - Шабанов (45), Буяльський (60), Миколенко (85)

Попередження: Задерака (17), Стецьков (31), Довгий (36), Паньків (45) - Сидорчук (49), Миколенко (51), Караваєв (79)

Вилучення: Довгий (47, друге попередження)

«Олександрія» - «Динамо». Цифри і факти

Пропонуємо вашій увазі цікаві деталі матчу "Олександрія" - "Динамо" (1:3).

Повернення Йосипа Піварича

Виїзний матч «Динамо» проти «Олександрії» у рамках 22-го туру чемпіонату України ознаменувався відразу кількома подіями.

Віталій Миколенко: «На особисту статистику звертаю увагу, але головне – перемога команди»

У матчі з «Олександрією» (3:1) захисник Віталій Миколенко віддав гольовий пас на Шабанова, а потім і сам відзначився забитим м'ячем. Після гри футболіст поділився своїми враженнями.

Півсотні матчів Беньяміна Вербича

Для динамівського півзахисника Беньяміна Вербича матч 22-го туру чемпіонату України на виїзді проти «Олександрії» виявився знаковим.

Перші «1+1» для Віталія Миколенка

Великий внесок у перемогу «Динамо» в Олександрії вніс лівий захисник «біло-синіх» Віталій Миколенко.

Віталій Буяльський: рекорд і ювілейний гол

Центральний півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський забив переможний гол у суботньому матчі з «Олександрією» на виїзді.

Олексій Михайличенко - про ситуацію з Циганковим і Шапаренком

Наставник "біло-синіх" під час прес-конференції після матчу з "Олександрією" (3:1) розповів, чому півзахисники команди Віктор Циганков і Микола Шапаренко не змогли взяти участь у поєдинку.

«Олександрія» - «Динамо»: прес-конференція Олексія Михайличенка

Головний тренер київського "Динамо" відповів на запитання журналістів після перемоги над "Олександрією" в матчі 22-го туру Favbet Ліги (3:1).