Вівторок, 03 березня 2020 початок: 19:30

Вівторок, 3 березня. Київ, НСК «Олімпійський». Початок о 19:30.

Головний арбітр - Віталій Романов (Дніпро)

Позиція у Favbet Лізі: 3 місце (12 перемог, 3 нічиї, 5 поразок, м’ячі 39:16)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м’ячів - 8:7.

28.02.2020. «Дніпро-1» - «Динамо» 3:1 (Супряга 71, 82, 90 - Вербич 45+5)

22.02.2020. «Динамо» - «Ворскла» 2:1 (Буяльський 50, Вербич 90+1 - Степанюк 63)

15.12.2019. «Десна» - «Динамо» 0:1 (Циганков, 25)

08.12.2019. «Динамо» - «Зоря» 1:2 (Вербич, 22 - Михайличенко, 6, Хомченовський, 56)

01.12.2019. «Олімпік» - «Динамо» 1:3 (Шахаб, 38 - Бєсєдін, 37, 79, де Пена, 87)

Статистика «Динамо» перед 21-м туром

Лідери за ігровим часом в УПЛ: Циганков - 1482 хвилин, Миколенко - 1421, Сидорчук - 1324, Шабанов - 1293, Караваєв - 1289.

Лідери за кількістю матчів в УПЛ: Циганков - 19, де Пена, Караваєв - по 18, Миколенко, Сидорчук - по 17, Буяльський - 16.

Бомбардири: Бєсєдін, Вербич - по 8, Циганков 7, де Пена - 5, Буяльський - 4.

Асистенти: Циганков - 5, Миколенко - 4, Сидорчук, де Пена, Шепелєв - по 3.

«Колос»

Позиція у Favbet Лізі: 6 місце (8 перемог, 2 нічиї, 10 поразок, м’ячі 22:33)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м’ячів - 10:6.

29.02.2020. «Колос» - «Карпати» 2:1 (Ільїн 11, Петров 42 - Козак 78)

23.02.2020. «Олександрія» - «Колос» 1:2 (Сітало 61 - Смирний 46, 90+2)

14.12.2019. «Львів» - «Колос» 3:2 (Ренан 13, Татарков 32 пен, Алваро 73 - Парамонов 29, Лисенко 90+4)

07.12.2019. «Колос» - «Дніпро-1» 4:0 (Вільхамссон 14 пен, 52, Ільїн 57, Смирний 78)

30.11.2019. «Ворскла» - «Колос» 1:0 (Васін 38 пен)

Статистика «Колоса» перед 21-м туром

Лідери за ігровим часом в УПЛ: Мілько - 1515 хвилин, Парамонов - 1292, Волинець - 1260, Зозуля - 1214, Максименко - 1128.

Лідери за кількістю матчів в УПЛ: Мілько - 17, Парамонов, Смирний - по 16, Ільїн, Морозко - по 15.

Бомбардири: Смирний - 5, Костишин, Вільхамссон - по 3.

Асистенти: Оріховський - 4, Ільїн - 2.

Статистика очних зустрічей

Ця зустріч стане для суперників другою в історії.

Матч первого кола

Favbet Ліга. 10 тур

«Колос» - «Динамо» - 0:4 (0:0)

06.10.2019. Київ, стадіон «Оболонь-Арена». 4892 глядача

«Колос»: 25.Волинець, 24.Зозуля, 6.Максименко, 67.Парамонов, 15.Чорноморець, 48.Оріховський (23.Джемаль, 70), 14.Мілько (к), 18.Костишин (21.Рябов, 61), 69.Ільїн, 89.Волков, 33.Нехтій (11.Кожушко, 73).

«Динамо»: 1.Бущан, 5.Сидорчук (к), 8.Шепелєв, 14.Де Пена (7.Вербич, 57), 15.Циганков (11.Цітаішвілі, 84), 16.Миколенко (94.Кендзьора, 74), 19.Гармаш, 20.Караваєв, 30.Шабанов, 41.Бєсєдін, 44.Кадар.

Голи: Циганков (56, з пенальті), Бєсєдін (66, 81), Вербич (90+5, з пенальті).

Нереалізований пенальті: Циганков (75).

Попередження: Ільїн (53), Оріховський (62), Мілько (76), Парамонов (87) - Сидорчук (19), Шепелєв (45), Вербич (84), Бєсєдін (88).

Вилучення: Максименко (54) - Шепелєв (49).

Костишин Руслан

Після невдачі в Дніпрі, головний тренер «біло-синіх» Олексій Михайличенко зробив серйозні кадрові зміни. Тож, окрім лінії оборони, на всі інші позиції на поле вийшли нові гравці.

У першому таймі можна виділити лише два моменти - гол киян і активність арбітра Віталія Романова. Обидві команди створили всього один по-справжньому небезпечний момент, який і став результативним. Удар де Пени з лінії штрафного прийняла на себе стійка, а першим на добиванні опинився Фран Соль. Форвард киян зумів уникнути офсайду і переправив м'яч у порожні ворота, забивши свій другий гол за «Динамо» в чемпіонатах України. В іншому ж «Колос» дуже непогано оборонявся і часом, нехай і без особливого успіху, вибігав на чужу половину поля.

Що стосується активності Віталія Романова, то рефері був максимально суворим із порушниками правил і нагороджував «гірчичниками» порушників чи не в кожному можливому епізоді. Як результат - вилучення Задої на другій компенсованій хвилині за грубий фол на Циганкові і перевага «Динамо» в одного гравця на весь другий тайм.

І господарі швидко реалізували свою перевагу. Почавши тайм з активних атак, подвоїти рахунок на табло зумів Циганков. Кендзьора прорвався правим флангом і відпасував у центр на капітана. Віктор, не входячи до штрафної, з лівої ноги потужно пробив у дальню «дев'ятку» без шансів для Волинця.

Міг свій довгоочікуваний м'яч за «Динамо» забити і Дуелунд, але данець не встиг на добивання після удару Соля, програвши забіг капітану гостей Гавришу.

Кожушко, який вийшов на заміну в перерві у «Колоса», створив чимало проблем «біло-синім». Швидкий і чіпкий нападник грав на межі офсайду і двічі зловив момент, щоб вирватися на побачення з Бойком. Одного разу Кожушко навіть забив, але цей м'яч був скасований після звернення арбітра до системи VAR.

Шикарний момент був і у Караваєва на 83-й хвилині. Дуелунд перевів м'яч наліво на самотнього Караваєва, який у дотик пробив у кут, але Волинець встиг скластися і парирувати. Урятував Євген свої ворота і після удару з пари метрів від Соля - іспанець невдало замкнув передачу Караваєва.

2:0 - кияни здобувають чергові три бали.

Favorit Ліга. 21 тур

03.03.2020. Київ, НСК «Олімпійський». 8 434 глядачів

«Динамо» - «Колос» - 2:0 (1:0)

«Динамо»: Бойко – Караваєв, Шабанов, Попов, Кендзьора – Кадірі – де Пена (Вербич, 52), Шапаренко (Шепелєв, 31), Дуелунд (Цитаїшвілі, 88), Циганков (к) – Соль.

«Колос»: Волинець, Єфремов, Гавриш (к), Петров, Ємець, Богданов, Оріховський (Мілько, 81), Задоя, Ільїн (Морозко, 63), Вільхамссон, Лисенко (Кожушко, 46).

Голи: Соль (40), Циганков (54)

Попередження: Шапаренко (11), Шабанов (28), Соль (44) – Петров (22), Ємець (32), Єфремов (62)

Вилучений: Задоя (45)

«Динамо» - «Колос»: цифри та факти матчу

Пропонуємо до вашої уваги цікаві деталі матчу "Динамо" - "Колос".

Циганков наздогнав Вербича та Бєсєдіна

Вінгер «Динамо» Віктор Циганков допоміг «біло-синім» перемогти «Колос» у 21-му турі УПЛ, забивши красивий гол у другій половині зустрічі.

Денис Попов: «Результатом матчу задоволений, але ще є над чим працювати»

Захисник "Динамо" Денис Попов дав коментар після зустрічі з "Колосом" у матчі 21-го туру Favbet Ліги (2:0).

Олександр Караваєв: «Люблю грати на атаку, коли бачу, що ситуація дозволяє»

Захисник "Динамо" Олександр Караваєв прокоментував перемогу над "Колосом" (2:0), яку кияни здобули на "Олімпійському" в матчі 21-го туру Favbet Ліги.

Фран Соль: «Я радий, що за довгий час провів на полі всі 90 хвилин в офіційному матчі»

Форвард київського «Динамо», який забив гол у ворота «Колоса», поділився емоціями від матчу на «Олімпійському».

Артем Шабанов: «Хочеться постійно грати в основному складі»

Захисник «Динамо» Артем Шабанов прокоментував перемогу над «Колосом» (2:0).

Томаш Кендзьора: «Після втрати очок у Дніпрі перемогти було дуже важливо»

Захисник “Динамо”, який відзначився гольовою передачею на Віктора Циганкова в матчі з “Колосом” (2:0), підбив підсумки переможної зустрічі 21-го туру Favbet Ліги.

Favbet Ліга. 21 тур. «Динамо» - «Колос» - 2:0. Найкращі моменти (ВІДЕО)

«Динамо» перемогло «Колос» у першому домашньому матчі на НСК «Олімпійський» у 2020 році завдяки голам Соля та Циганкова.