Головний арбітр - Віталій Романов (Дніпро)

«Динамо»

Позиція у Favbet Лізі: 2 місце

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м’ячів - 8:4.

15.12.2019. «Десна» - «Динамо» 0:1 (Циганков, 25)

08.12.2019. «Динамо» - «Зоря» 1:2 (Вербич, 22 - Михайличенко, 6, Хомченовський, 56)

01.12.2019. «Олімпік» - «Динамо» 1:3 (Шахаб, 38 - Бєсєдін, 37, 79, де Пена, 87)

24.11.2019. «Динамо» - «Маріуполь» 3:0 (Буяльський, 21, Циганков, 78, Вербич, 81)

10.11.2019. «Шахтар» - «Динамо» 1:0 (Кривцов, 17)

Статистика «Динамо» перед 19-м туром:

Лідери за ігровим часом в УПЛ: Циганков - 1469 хвилин, Миколенко - 1241, Караваєв - 1187, Сидорчук - 1144, Шабанов - 1113.

Лідери за кількістю матчів в УПЛ: Циганков - 18, де Пена, Караваєв - по 16, Миколенко, Сидорчук - по 15, Буяльський - 14.

Бомбардири: Бєсєдін - 8, Циганков - 7, Вербич - 6, де Пена - 5.

Асистенти: Циганков - 5, Миколенко, Шепелєв - по 4, Сидорчук, де Пена - по 3.

«Ворскла»

Позиція у Favbet Лізі: 11 місце

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м’ячів - 3:7.

15.12.2019. «Ворскла» - «Карпати» 2:1 (Луізао, 30, Васін, 42, пен. - Бойчук, 39)

07.12.2019. «Олександрія» - «Ворскла» 3:0 (Запорожан, 59, пен., Ковалець, 75, 85)

30.11.2019. «Ворскла» - «Колос» 1:0 (Васін, 38, пен.)

23.11.2019. «Дніпро-1» - «Ворскла» 1:0 (Коркішко, 80, пен.)

09.11.2019. «Львів» - «Ворскла» 2:0 (Ренан, 13, Педро, 41, пен.)

Статистика «Ворскли» перед 19-м туром:

Лідери за ігровим часом в УПЛ:  Чеснаков - 1530 хвилин, Пердута - 1437, Ткаченко - 1052, Луізао - 1049, Васін - 997.

Лідери за кількістю матчів в УПЛ: Чеснаков - 17, Пердута - 16, Луізао, Ребенок, Васін - по 14, Ткаченко, Артур, Габелок - по 12.

Бомбардири: Васін - 4, Пердута, Шехіч - по 2.

Favbet Ліга, 8-й тур

22.09.2019. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім О. Бутовського.

«Ворскла» - «Динамо» - 0:5 (0:3)

«Ворскла»: 12.Каневцев (21.Ткаченко, 28), 4.Пердута, 17.Чеснаков (к), 27.Баєнко, 50.Кане, 6.Скляр, 66.Артур, 7.Луізао (94.Петровіч, 46), 8.Габелок, 82.Ребенок, 77.Васін.

«Динамо»: 1.Бущан, 5.Сидорчук (к), 8.Шепелєв (29.Буяльський, 38), 14.де Пена, 15.Циганков, 16.Миколенко, 19.Гармаш (9.Соль, 77), 20.Караваєв, 26.Бурда (44.Кадар, 53), 30.Шабанов, 41.Бєсєдін.

Попередження: Луізао (19), Скляр (40) - Бєсєдін (20), Миколенко (58).

Голи: Циганков (9), Шабанов (35), де Пена (38, 83), Бєсєдін (46).

Максимов Юрій

У суботу, 22-го лютого, «Динамо» провело перший офіційний матч у новому році. Після зимової перерви в рамках 19-го туру Favbet Ліги кияни на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського приймали полтавську «Ворсклу». Нагадаємо, цей поєдинок пройшов без глядачів. Відвідування матчу було дозволене лише дітям - учням загальноосвітніх шкіл та дітям-вихованцям футбольних шкіл міста (у належному супроводі). Утім, найпалкіші вболівальники нашої команди зібралися за огорожею стадіону в Маріїнському парку та підтримували «Динамо» звідти.

Відзначимо, що до стартового складу на матч із полтавчанами потрапили ті ж одинадцять гравців, що виходили на поле з перших хвилин останнього контрольного матчу нашої команди проти «Динамо» (Тбілісі) на турецькому зборі.

Гру підопічні Олексія Михайличенка розпочали досить активно, і поступово лише нарощували обороти, нагнітаючи ситуацію біля воріт суперника. Заволодівши ініціативою, господарі перемістили гру на чужу половину поля, і основні події розгорталися саме там. Спочатку трохи вище воріт пробив Миколенко, а згодом Шабанов таки відправив м’яч у сітку, але зробив це з офсайду, тож узяття воріт зафіксоване не було. Ще через кілька хвилин на ударній позиції опинився Русин, але з досить вигідної позиції послав м’яча значно вище воріт.

У відповідь гості провели перспективну контратаку, але Бущан на удар зреагував та впевнено забрав м'яч до рук. Утім, здавалося, що майбутній гол динамівців – лише питання часу. Дві хороші нагоди вийти вперед вони мали після того, як заробили два схожих стандартних положення зовсім поруч зі штрафним майданчиком. Спочатку Кане збив Буяльського, а згодом кулач порушив правила проти Вербича. Але в першому випадку Беньямін влучив у стінку, а в другому Дуелунд хоча і поцілив у площину воріт, але воротар кулаками перевів м'яч на кутовий. Ще за кілька хвилин Миколенко влучив у сітку із зовнішнього боку, коли цілився в ближній кут після передачі з глибини поля. Тож до перерви наша команда не змогла втілити свою помітну перевагу в забиті м'ячі.

Власне, це їй удалося майже одразу після початку другого тайму. Спочатку «пристрілявся» Вербич, влучивши в поперечину, а згодом Буяльський скористався положенням Різника та справа переправив м’яч точно в дальній верхній кут воріт по недосяжній для воротаря «Ворскли» траекторії. Надалі господарі продовжували володіти ініціативою та завершувати ледь не кожну свою атаку ударом по воротах. Але одного разу огризнулася і «Ворскла», причому, не лише небезпечно, а і результативно. Після подачі з правого флангу Степанюк скористався колективною помилкою захисників киян і головою переправив м’яч у сітку приблизно з лінії воротарського майданчика, зрівнявши рахунок.

Надалі кияни створили чимало моментів, щоб здобути перемогу. Зокрема, найближчим до цього був Караваєв: Миколенко на високій швидкості увірвався до штрафного майданчика «Ворскли», прострілив уздовж воріт, але Олександр у боротьбі із захисником не зміг переправити сферу в сітку. Нарешті, уже в компенсований до другого тайму час господарі таки змогли вирвати три очки: Русин промчався до воріт та завдав удару, Різник зреагував та парирував м’яч, але той відскочив до Вербича, що саме мчав паралельним курсом, і Беньямін примудрився ефектним ударом боковими ножицями спрямувати його в сітку.

Тож у підсумку 2:1 – перша перемога «Динамо» в другій частині сезону!

Favbet Ліга. 19-й тур

22.02.2020. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.

«Динамо» – «Ворскла» – 2:1 (0:0)

«Динамо»: 1. Бущан, 94. Кендзьора, 30. Шабанов, 4. Попов, 16. Миколенко, 5. Сидорчук (к), 8. Шепелєв (14. де Пена, 76), 29. Буяльський (6. Кадірі, 90+2), 99. Дуелунд (20. Караваєв, 65), 7. Вербич, 70. Русин.

«Ворскла»: 31. Різник, 4. Пердута, 17. Чеснаков (к), 92. Альюн Ндіайе, 23. Сапай, 28. Пуцлін (8. Габелок, 82), 11. Степанюк (66. Артур, 69), 10. Кулач, 50. Кане, 82. Ребенок (5. Якубу, 65), 9. Шехіч.

Голи: Буяльський (50), Вербич (90+1) – Степанюк (62).

Попереджені: Кане (32), Шехіч (53), Кулач (57).

Повернення Міккеля Дуелунда

Данський атакуючий хавбек Міккель Дуелунд зіграв за "Динамо" вперше з грудня 2018-го року!

50-а домашня перемога Олексія Михайличенка

Наставник "Динамо" Олексій Михайличенко в 50-й раз привів команду до перемоги на своєму полі. Йдеться про матчі в усіх турнірах.

Віталій Буяльський зіграв на правому фланзі та близький до особистого рекорду

Універсальний солдат "Динамо" Віталій Буяльський укотре продемонстрував, що в інтересах команди він готовий зіграти на будь-якій позиції.

Бомбардир Беньямін Вербич

Переможний гол у грі “Динамо” - “Ворскла” виявився на рахунку словенського вінгера Беньяміна Вербича, який ефектно і ефективно зіграв на добиванні вже в компенсований час.

Віталій Буяльський: «Будь-який гол - це робота на тренуваннях, зборах, теоретичних заняттях»

Півзахисник київського "Динамо" Віталій Буяльський прокоментував перемогу над "Ворсклою" (2:1) в ексклюзивному інтерв'ю клубному телебаченню.

Favbet Ліга. «Динамо» Київ – «Ворскла» Полтава 2:1. Огляд матчу (ВІДЕО)

У першому офіційному матчі після зимової перерви динамівці здобули драматичну перемогу над полтавською «Ворсклою».

Міккель Дуелунд: «Відчуваю, що перебуваю у відмінній формі»

Данський півзахисник «біло-синіх», який пропустив першу частину сезону через травму, провів перший офіційний матч за основний склад «Динамо» в нинішньому сезоні, а після гри поділився враженнями від довгоочікуваного повернення.

Георгій Бущан: «Гол на останніх хвилинах - заслуга всієї команди»

Голкіпер київського «Динамо» Георгій Бущан прокоментував перемогу над «Ворсклою» (2:1).