Асистенти: Булеца - 2, Когут, Назаренко, Чичиков, Коркішко, Шаповал - по 1

“Динамо” - “Дніпро-1”: статистика зустрічей

«Дніпро-1» - «Динамо» - 1:4 (0:3)

18.04.2018. м Дніпро, «Дніпро-Арена»

«Дніпро-1»: Юрчук, Кравченко, Польовий, Бровченко, Логінов, Сніжко, Поплавка (Мемешев, 46), Когут (Хучрабов, 76), Чегурко (Бєляєв, 72), Супряга, Лопирьонок.

«Динамо»: Бойко (Бущан, 74), Шепелєв, Циганков (Вербич, 46), Ротань, Гонсалес, Бурда, Буяльський (Алібеков, 81), Шабанов, Бесєдін, Миколенко, Кендзьора.

Голи: Когут (58) - Циганков (28, з пенальті), Шепелєв (38), Бесєдін (44), Вербич (66).

Попереджені: Когут (30), Бровченко (86).

Михайленко Дмитро

У рамках 9-го туру чемпіонату України «Динамо» вдома приймало новачка Прем’єр-ліги дніпровський «Дніпро-1». Це був вже третій поєдинок підопічних Олексія Михайличенка за останній тиждень: минулої неділі наша команда у Полтаві обіграла «Ворсклу» 5:0, а у середу у перенесеному поєдинку 4-го туру на виїзді у компенсований час святкувала перемогу над «Маріуполем» 1:0.

У поєдинку з «Дніпром-1» не змогли взяти участь Микита Бурда і Мохаммед Кадірі, які раніше зазнали пошкоджень. Загалом, у порінянні з минулим матчем тренерський штаб киян провів помітну ротацію у складі. Також відзначимо, що у складі «Дніпра-1» місце у старті отримав динамівець Владислав Супряга, який виступає за дніпрян на правах оренди.

Гру з «Дніпром-1» наша команда розпочала активно, граючи з двома форвардами: Солем і Бєсєдіним, які протягом першого тайму постійно мінялися місцями в залежності від того, як складалися події на полі. Вже на 6-й хвилині м’яч побував у сітці гостей, але арбітр взяття воріт у виконанні Гармаша не зарахував, адже через дотик до м’яча Вербича Денис опинився в офсайді.

Надалі кияни організували навалу на ворота суперника, тож небезпечні моменти біля воріт опонентів виникали регулярно. Найнебезпечніші з них були у Соля та Гармаша. Спочатку Циганков виводив нашого нападника до воріт, але Фраан пробив у сітку з зовнішнього боку, а через кілька хвилин Кадар чудовим дальнім пасом вивів Гармаша один на один  із воротарем, але Денис поцілив точно у Юрчука. Нарешті наші хлопці були винагороджені за наполеглевість, коли на 30-й хвилині провели чудову багатоходову атаку:  у завершальній стадії Миколинко на лівому фланзі у падінні обіграв суперника та прострілив у центр, куди набіг Соль і приблизно з лінії воротарського майданчика відправив м’яч точноу сітку.

Напикінці тайму динамівці пропустили досить небезпечну та перспективну атаку від суперника. З першим ударом Когут впорався Бущан, а ось на добиванні першим опинився Чічіков і переправив м’яч у сітку. На щастя, миттю раніше арбітр зафіксував офсайд у дніпровського гравця та взяття воріт не зарахував.

У час, що залишився до свистка наперерву небезпечні удари до свого активу записали Бєсєдін та Соль, але кожного разу не вистачало зовсім трохи, щоб збільшити перевагу.

Після перерви «Дніпро-1» пішов вперед у прагненні відігратися, але занадто близько до своїх воріт господарі суперника не підпускали, виграючи верхову боротьбу після подач з флангів та блокуючи простріли до штрафного майданчика.

Мабуть,  найреальніші нагоди відзначитися мали Циганков та Бєсєдин: після того, як воротар «Дніпра-1» Юрчук далеко вийшов з воріт, щоб головою вибити м’яч, Віктор підхопив сферу та пробив вже по порожнім воротам, але свої ворота врятував один із захисників, який виніс м’яч майже із самісінької лінії. А у наступній же атаці Бєсєдін потужно пробив із середньої відстані – тепер уже Юрчук продемонстрував непересічну реакцію та у стрибку кулаками вибив м’яч. Ще одного разу голкіпер дніпрян врятував свою команду після того, як перевів у поперечину удар Циганкова зі штрафного та нейтралізував загрозу після добивання Бєсєдіна.

Та все ж кияни досягли свого в одній з наступних атак, коли Логінов у власному штрафному майданчику завадив пробити Бєсєдіну, і арбітр вказав на позначку. Пенальті чітко реалізував Циганков, зробивши перевагу своєї команди більш впевненою. Після цього динамівці були ближчими до того, аби довести рахунок до великого, ніж «Дніпро-1» до того, щоб скоротити відставання.

У підсумку 2:0 – чергова перемога «Динамо».

УПЛ. 9 тур

29.09.2019. Київ, НСК «Олімпійський»

«Динамо» - «Дніпро-1» - 2:0 (1:0)

«Динамо»: 1. Бущан, 94. Кендзьора, 30. Шабанов, 44.Кадар, 16.Миколенко, 5.Сидорчук (к), 19.Гармаш (20.Караваєв, 90), 15.Циганков, 7.Вербич (14.Де Пена, 86), 9.Соль (29.Буяльський, 57), 41.Бєсєдін.

«Дніпро-1»: 33.Юрчук, 8.Польовий, 15.Логінов, 71.Лопирьонок, 3.Сафронов, 4.Кравченко (к), 44.Батагов (69.Вакулко, 46), 25.Когут, 29.Назаренко (7.Коркішко, 80), 77.Чичиков, 89.Супряга (9.Куліш, 70).

Голи: Вербич (30), Циганков (80, з пенальті).

Попередження: Шабанов (37), Гармаш (51) – Батагов (40), Супряга (55), Вакулко (71), Назаренко (76), Сафронов (89).

Серія пенальті: КОСАЧ vs уболівальники: конкурс від «Фаворит Спорт» та «Динамо»

29 вересня на НСК «Олімпійський» під час перерви в матчі «Динамо» - «Дніпро-1» футбольний клуб «Динамо» та партнер клубу компанія «Фаворит Спорт» розіграли призи.

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Гра у два форварди себе виправдала»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка після домашнього поєдинку з «Дніпром-1», у якому його підопічні здобули перемогу з рахунком 2:0:

УПЛ. 9 тур. «Динамо» - «Дніпро-1» - 2:0. Звіт про матч, огляд

У рамках 9-го туру чемпіонату України «Динамо» вдома приймало новачка Прем’єр-ліги дніпровський «Дніпро-1».

З «Дніпром-1» зіграємо у білих футболках

Уранці в день матчу 9-го туру Favbet-ліги між київським «Динамо» та дніпровською командою «Дніпро-1», який пройде у Києві, на НСК «Олімпійський» відбулася нарада з організаційних питань щодо проведення матчу.

Favbet Ліга. 9 тур. «Динамо» - «Дніпро-1». Анонс, трансляція

У неділю, 29 вересня, відбудеться матч 9-го туру Favbet Ліги, у якому “Динамо” прийматиме СК “Дніпро-1”.

«Динамо» готується до матчу з «Дніпром-1» (+ФОТО)

Після важкого виїзного поєдинку проти «Маріуполя», який відібрав багато фізичних та емоційних сил, а також довгої дороги до Києва, футболісти «Динамо» витратили один день на відновлення, а уже у п’ятницю провели повноцінне тренування.