42 Білий Артем
44 66' Даллку Ардін

Хацкевич Олександр

Косовський Віталій

В паузі між поєдинками чемпіонату України «Динамо» провело контрольний матч з «Ворсклою».

У стартовому складі Олександр Хацкевич випустив на поле футболістів, які більше за інших потребували ігрової практики. Крім того, ігровий час отримали і молоді футболісти - Попов, Цітаїшвілі, Кравченко, а також новачок - Де Пена.

Досить швидко кияни вийшли вперед - Цітаїшвілі навісив справа, а Миколенко, зігравши на випередження, головою з лінії воротарського переправив м'яч в сітку.

В середині тайму «біло-сині» подвоїли перевагу, знову розігравши атаку через правий фланг. Кравченко відпасував на лінію штрафного на Цітаїшвілі, який прийняв м'яч і відправив прямо в дальню «дев'ять».

Після півгодини гри рахунок до розгромного довів Андрієвський, який виявився найуспішнішим в штрафному суперника після навісу з кутового від Де Пени.

Сам Де Пена став автором четвертого м’яча, результативно завершивши навіс до воротарського від Цитаїшвілі.

На другий тайм обидва тренери повністю оновили склади команд. В цілому ж, така ротація особливо не позначилася на діях команд. «Динамо», як і раніше, атакувало. «Ворскла» ж, в основному, оборонялася.

В одній з чергових атак киян Циганков вдало поставив корпус в чужому штрафному, був збитий Кане і, як результат, самостійно реалізував призначений 11-метровий.

5:0 - розгромна перемога «Динамо» над «Ворсклою».

19.04.2019. Стадіон «Динамо» ім. В.В. Лобановського

Контрольний матч

«Динамо» - «Ворскла» - 5:0 (4:0)

«Динамо»: 1.Бущан, 49.Попов (26.Бурда, 46), 16.Миколенко (17.Сідклей, 46), 44.Кадар (30.Шабанов, 46), 21.Кравченко (45.Смирний, 46 ), 29.Буяльський (46.Алібеков, 46), 40.Цітаїшвілі (15.Циганков, 46), 8.Шепелєв (5.Сидорчук, 46), 18.Андрієвський (94.Кендзьора, 46), 14.Де Пена (10.Шапаренко, 46), 89.Супряга (43.Русин, 46).

«Ворскла»: 1.Шуст (21.Ткаченко, 46), 17.Чеснаков (50.Кане, 46), 25.Мартиненко (33.Чижов, 46; 44.Даллку, 66), 40.Саків (5.Гіоргадзе , 46), 29.Биков (94.Петрович, 46), 6.Скляр (5.Якубу, 46), 77.Васін (13.Мисик, 46), 8.Габелок (14.Карека, 46), 26. Коломоєць (9.Шехіч, 46; 29.Биков, 77), 82.Ребенок (66.Артур, 46), 30.Кобахідзе (42.Білий, 46).

Голи: Миколенко (9), Цитаїшвілі (27), Андрієвський (31), Де Пена (35), Циганков (64, з пенальті).

Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Працював із тренером над завершенням атак»

Півзахисник «Динамо» Георгій Цитаїшвілі відповів на питання журналістів після перемоги в товариському матчі з «Ворсклою» (5:0), у якому він відзначився ефектним голом.

Денис ПОПОВ: «Думки вже про матч із «Шахтарем»

Захисник «Динамо» Денис Попов поділився враженнями після перемоги над «Ворсклою» (5:0) в контрольному поєдинку.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «У першому таймі були і структура гри, і виконання, у другому - багато технічного браку»

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував спаринг із «Ворсклою», організований у рамках підготовки до матчу з «Шахтарем».

Контрольний матч. «Динамо» - «Ворскла» - 5:0. Звіт про матч, відеоогляд

У паузі між поєдинками чемпіонату України «Динамо» провело контрольний матч із «Ворсклою».

«Динамо» зіграє з «Ворсклою» на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського

У п’ятницю, 19 квітня, «Динамо» проведе товариський матч із полтавською «Ворсклою», аби заповнити невеличку паузу, що утворилася в чемпіонаті у зв’язку з проведенням другого туру президентських виборів.