Шахтар Динамо К
Кубок України, Тур: 1/4

"Металіст", Харків

Неділя, 07 квітня 2019 початок: 17:00

У неділю, 7 квітня, в Харкові на стадіоні ОСК «Металіст», відбудеться матч 1/4 фіналу Кубка України, в якому «Шахтар» прийматиме «Динамо». Початок о 17:00. Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1».

Кращий за системою «гол+пас»: Мораес - 23;

Найбільша кількість зіграних хвилин: Пятов - 1980, Мораес - 1942, Ісмаїлі - 1890, Тайсон - 1639, Хочолава - 1542.

Кращий за системою «гол + пас»: Циганков - 19;

Найбільша кількість зіграних хвилин: Циганков - 1931, Бойко - 1924, Кендзьора - 1788, Бурда - 1620, Вербич - 1562;

Останній матч:

Українська Прем'єр-ліга. 14 тур.

03.11.2018. Харків, стадіон ОСК «Металіст».

«Шахтар» - «Динамо» - 2:1 (0:1)

«Шахтар»: П’ятов, Бутко, Кривцов, Ракицький (Матвієнко, 59), Ісмаїлі, Степаненко (К), Майкон, Алан Патрік (Коваленко, 78), Болбат, Дентіньо (Тайсон, 45+1), Мораес;

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Кендзьора, Піварич, Бурда, Сідклей, Буяльський (Гармаш, 84), Циганков (К), Шепелєв (Че Че, 78), Вербич, Шапаренко (Морозюк, 90+3);

Голи: Мораес (54), Коваленко (90+6) - Шапаренко (44);

Попереджені: Степаненко (28), Ракицький (45+1), Мораес (60) - Миколенко (64), Кендзьора (78), Гармаш (90+2);

Хацкевич Олександр

«Динамо» в серії пенальті поступилося місцем у півфіналі Кубка України «Шахтарю».

Матчі після тривалих пауз завжди даються непросто. Посеред тижня обидві команди провели по матчу в чемпіонаті України, тому навряд чи варто було очікувати як від одних, так і від інших, надшвидкого і видовищного футболу. До того ж, стадія 1/4 фіналу складається з одного матчу і результат був понад усе.

Перший тайм повністю залишився за киянами. Команда чудово захищалася, дозволивши «Шахтарю» створити всього один момент, який завершився ударом у поперечину. Незважаючи на небезпеку епізоду, на більше підопічні Фонсеки спромогтися не зуміли.

«Біло-сині» ж активно атакували, швидко переходили з оборони в атаку і великими силами вривалися в чужу штрафну. Подібна масовість і напористість дала свої плоди вже на 9-й хвилині матчу. Після серії ударів і рикошетів, м'яч відскочив на набігаючого Гармаша, який прекрасним ударом здалеку пробив у відкритий кут. П'ятов не бачив удару з-за спин захисників, тому зупинити м'яч не зумів.

Надалі, як уже говорилося, «Динамо» чудово і грамотно оборонялося, суперник із труднощами переходив середину поля. А якщо і переходив, то швидко впирався в захисників. На жаль, у другому таймі постала кардинально протилежна картина.

Замість пасивного Патрика вийшов молодий Соломон, який помітно додав швидкості атакам донеччан. Крім того, у «Шахтаря» з'явилася більшість в атаці, і вони зуміли цим скористатися. Правда, не обійшлося і без помилок «Динамо» - Кадар двічі поспіль обрізався на власній половині поля. І якщо в першому випадку, при виході два в один, Марлос не зорієнтувався і втратив свій шанс, то в другому епізоді Мораес, після передачі справа, без проблем переправив м'яч у сітку.

Через лічені миті обидва автори голів, Гармаш і Мораес, опинилися в епіцентрі подій. Денис порушив правила на Жуніорі, за що отримав жовту картку. Після цього спалахнула бійка, результатом якої стало видалення півзахисника «Динамо» і жовта картка форварду «Шахтаря». Правда, в більшості «гірники» пробули всього 8 хвилин - рівно через стільки Мораес зробив небезпечний підкат проти Шапаренка, отримавши другу картку і зрівнявши склади.

Тим часом «Шахтар» створив ще пару забійних моментів, але надійно зіграв Бойко. Кияни проявляли активність у контратаках, але в другому таймі у підопічних Хацкевича практично нічого не виходило попереду.

Отже, два додаткові тайми також голів не принесли - команди відверто втомилися і все рідше справа доходила до акцентованих атак. Проте, «Динамо» двічі було близьким до взяття воріт, але під час прострілу м'яч зрикошетив у руку Вербич і гол не зарахували, а ще раз Сідклей не дотягнувся до прострілу Циганкова.

У серії 11-метрових чудовий сейв зробив Бойко, парирував удар Соломона. Проте, досвід П'ятова взяв гору над молодістю Миколенка та Шепелєва, які свої удари, на жаль, не реалізували. 3:4 - «Динамо» поступається в лотереї і зупиняється на стадії 1/4 Кубка України.

Кубок України. 1/4 Фіналу

7 квітня. ОСК «Металіст»

«Шахтар» - «Динамо» - 1:1 (0:1), 4:3 по пенальті

«Шахтар»: П'ятов, Кривцов, Хочолава, Степаненко (Майкон, 91), Тайсон, Мораес, Марлос (Нем, 68), Патрік (Соломон, 46), Ісмаїлі, Болбат, Коваленко.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Миколенко, Бурда, Кадар, Сідклей, Гармаш, Циганков (к), Шепелєв, Вербич, Шапаренко (Буяльський, 82).

Голи: Мораес (57) - Гармаш (9);

Попереджені: Тайсон (19), Степаненко (39), Патрік (43), Мораес (67), Соломон (90), Майкон (105), Болбат (116) - Кендзьора (24), Шапаренко (47), Бурда (60 ), Гармаш (62), Шепелєв (78), Сідклей (86), Буяльський (90);

Вилучені: Мораес (70) - Гармаш (62);

Пенальті реалізували: Ісмаїлі, Майкон, Нем, Коваленко - Циганков, Сідклей, Кендзьора;

Пенальті не реалізували: Соломон - Миколенко, Шепелєв;

Денис ГАРМАШ: «Мій удар не був настільки сильним, щоб завдати травми Мораесу»

У чвертьфінальному матчі Кубка України «Динамо» - «Шахтар», який відбувся 7-го квітня, півзахисник нашої команди Денис Гармаш був вилучений з поля за агресивну поведінку після зупинки гри.

Уболівальники «Динамо» визнали Циганкова найкращим гравцем кубкової гри з «Шахтарем»

На офіційному Telegram-каналі нашого клубу починаючи з цього місяця проводяться опитування, завдяки яким уболівальники визначатимуть найкращих гравців кожного матчу.

Чвертьфінальний поєдинок національного Кубка між принциповими суперниками, «Динамо» та «Шахтарем», на ОСК «Металіст» видався вкрай напруженим та емоційним, як і належить кубковій дуелі.

Олександр Хацкевич: "Гармаш міг стати героєм матчу, але став, на жаль, антигероєм"

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував поєдинок із "Шахтарем" в 1/4 фіналу Кубка України в мікст-зоні ОСК "Металіст".

Кубок України. 1/4 фіналу. «Шахтар» - «Динамо» - 1:1 (4:3 по пенальті). Звіт

«Шахтар» - «Динамо»: новини в день матчу

Сьогодні в Харкові відбудеться поєдинок 1/4 фіналу Кубка України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо».

Інформація про квитки на матч «Шахтар» - «Динамо» в Харкові

Інформація для вболівальників київського «Динамо», охочих підтримати команду в матчі 1/4 фіналу Кубку України з «Шахтарем» 7-го квітня на ОСК «Металіст» у Харкові.