Товариський матч, Тур:

Футбольний центр Марбельї

Гарсія Рауль

Середа, 23 січня 2019 початок: 17:00

У середу, 23 січня, «Динамо» проведе другий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Іспанії. Суперником киян буде румунська «Стяуа» з Бухареста. Матч пройде на території Футбольного центру Марбельї. Початок о 17:00 за київським часом.

Історія:

Клуб «Стяуа» був заснований 7 червня 1947 року, як «Спортивна Асоціація Армії» («Asociaţia Sportivă a Armatei»), а нинішня назва «Стяуа» («Зірка») закріпилася в 1961 році.

За свою тривалу історію клуб 26 разів ставав чемпіоном Румунії (в останній раз в сезоні 2014/15), 16 разів здобував срібло і 9 - бронзові нагороди. Крім того, «Стяуа» 22 рази завойовувала Кубок Румунії і 6 разів - Суперкубок. У всіх трьох змаганнях «Стяуа» є рекордсменом за кількістю завойованих титулів. Також, в скарбничці клубу ще два Кубка Ліги Румунії.

На міжнародній арені «Стяуа» також відзначилася. У 1986 році вона здобула перемогу в Лізі чемпіонів, а в 1989 році була близька до повторення успіху, але поступилася у фіналі. Також в 1986 році «Стяуа» завоювала Суперкубок УЄФА. Найвищий результат на європейській арені в ХХI столітті - півфінал Кубка УЄФА в 2006 році.

Сучасність:

Після 21-го туру чемпіонату Румунії, «Стяуа» набрала 40 балів і розташувалася на другій сходинці в турнірній таблиці. Відставання від лідера «Клужа» становить всього шість балів. Найближчим переслідувачем по таблиці є «Університатя», яка набрала 38 очок після аналогічного числа поєдинків.

Головною ударною силою «Стяуа» є 30-річний французький нападаючий Арлем Гноере. У нинішньому сезоні на його рахунку 11 голів і 3 гольові передачі в 17 поєдинках. Крім того, по 7 точних ударів на рахунку Флоріна Тенасе і Флорінела Комана.

Ще два провідних виконавця «Стяуа» - голкіпер Крістіан Балградеан і капітан команди, захисник Богдан Планіч - по 20 матчів в чемпіонаті.

Флоріан Тенасе, який забив 7 голів, також входить в четвірку кращих асистентів поточного чемпіонату Румунії, віддавши 5 результативних передач.

Матч «Динамо» - «Бохум» розпочнеться о 17:00 за київським часом. Матч покаже наш клубний YouTube-канал.

Останній матч:

Ліга Європи. 6-й тур групового етапу

11.12.2014. м.Бухарест, стадіон «Арена Націонале». 8,340 глядачів

«Стяуа» – «Динамо» – 0:2 (0:0)

«Стяуа»: Арлаускіс, Шукала, Папп, Варела, Чипчу, Филип (Латовлевічі, 79), Танасе (к) (Попа, 78), Препелице, Сенмертян, Бурчеану (Русеску, 61), Кешеру.

«Динамо»: Шовковський (к), Бурда, Хачеріді, Драгович, Гусєв, Мігель (Сидорчук, 65), Рибалка, Беланда (Буяльський, 81), Ленс, Ярмоленко, Кравець (Мбокані, 79).

Голи: Ярмоленко (71), Ленс (90+4).

Попереджені: Папп (45)  Драгович (25), Мігель (52), Бурда (81).

Тея Міхай

У другому контрольному матчі на тренувальному зборі в Марбельї київське «Динамо» зіграло з багаторазовим чемпіоном Румунії, постійним учасником єврокубків – «Стяуа» з Бухареста.

Якщо для «Динамо» цей спаринг був другим під час зимової підготовки (нагадаємо, кількома днями раніше «біло-сині» розгромили німецький «Бохум» – 3:0), то футболісти «Стяуа» вже провели два контрольних поєдинки, і в обох були зафіксовані нічийні результати – проти швейцарського «Люцерна» (0:0) та представника чемпіонату Китаю «Шанхай Шеньхуа» (2:2).

Щодо звітного матчу, то він пройшов за перемінної переваги команд. У середині першого тайму ближчими до успіху були динамівці – зокрема, після удару Соля головою голкіпер витягнув м’яча з-під поперечини, а гол Циганкова арбітр не зарахував через те, що Віктор перебував у положенні поза грою. Ближче до перерви ініціативу перехопили румуни, і вже Маханькову довелося попрацювати – зокрема, Володимир вибив м’яча після складного удару Русеску, а потім зміг завадити кулі перетнути лінію воріт після того, як Коман перекинув нашого голкіпера.

У другому таймі тренери обох команд провели багато замін, динамівці взагалі повністю оновили склад. При цьому малюнок гри не змінився – команди продовжували обмінюватися ударами, а розв’язка наступила вже наприкінці поєдинку. На останній хвилині основного часу бразилець Сідклей класно пробив зі штрафного і, здавалося, приніс «Динамо» другу поспіль перемогу на зборі. Проте вже в компенсований час «Стяуа» змогла відігратися, коли Хора вдало відгукнувся на навіс із правого флангу та головою спрямував м’яча у ворота.

Свій заключний матч на першому тренувальному зборі «Динамо» проведе 26 січня проти чеської «Спарти», після чого того ж дня повернеться до Києва.

Марбелья-2019. Другий контрольний матч

«Динамо» (Київ, Україна) – «Стяуа» (Бухарест, Румунія) – 1:1 (0:0)

«Динамо» (перший тайм): Маханьков, Кравченко, Бурда, Шабанов, Піварич, Че Че, Андрієвський, Шапаренко, Циганков, Цитаїшвілі, Соль.

«Динамо» (другий тайм): Нещерет, Кендзьора, Попов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Гармаш, Смирний, Шепелєв, Супряга, Русин.

Голи: Сідклей (90) – Хора (90+4).

ТМ. «Динамо» - «Стяуа» - 1:1 (звіт, огляд)

У другому контрольному матчі на тренувальному зборі в Марбельї київське «Динамо» зіграло з багаторазовим чемпіоном Румунії, постійним учасником єврокубків – «Стяуа» з Бухаресту.