Четвер, 29 листопада 2018 початок: 17:50

29 листопада 2018 року. Початок – 17:50 за київським часом

Ліга Європи УЄФА. 5-й ігровий день. «Астана» (Астана, Казахстан) – «Динамо» (Київ, Україна)

«Астана»

4 матчі: 2 перемоги, 2 поразки

Різниця м’ячів – 7:4

1-ше місце у групі (8 очок)

Бомбардири: Педру Енрике – 2 м’ячі, Томасов, Зайнутдінов, Муртазаєв, Анічич, Постніков – по 1

Асистенти: Томасов, Кабананга – по 2, Педру Енрике, Зайнутдінов, Янга – по 1

Найкращі за системою «гол+пас»: Педру Енрике (2+1), Томасов (1+2) – по 3

Лідери за кількістю матчів: Анічич, Постніков, Рукавіна, Ерич, Маєвський, Томасов, Педру Енрике, Алмейда, Кабананга, Мужиков, Янга – по 4

Лідери за часом, проведеним на полі: Анічич, Постніков, Рукавіна, Ерич, Маєвський – по 360 хвилин

2-ге місце у групі (8 очок)

Бомбардири: Гармаш, Циганков – по 2, Буяльський, Кендзьора, Вербич, Миколенко, Шапаренко – по 1

Асистенти: Циганков, Буяльський – по 2, Миколенко, Морозюк, Че Че – по 1

Найкращий за системою «Гол+пас»: Цыганков (2+2)

Лідери за кількістю матчів: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Буяльський – по 4

Лідери за часом, проведеним на полі: Бойко, Бурда, Кадар, Кендзьора – по 360 хвилин

Хацкевич Олександр

«Динамо» перемогло «Астану» на виїзді і гарантувало собі перше місце в Групі К, а також плей-оф Ліги Європи!

Приїзд «Динамо» в Астану викликав чималий інтерес серед місцевої аудиторії, тому й не дивно, що вільних місць на «Астана Арені» було небагато. Глядачі підтримували свою команду, а господарі, відповідно, з перших хвилин пішли в атаку.

І вже на 7-й хвилині вони були близькі до того, щоб відкрити рахунок у матчі. Зокрема, Маєвський відгукнувся на простріл справа, але з пари метрів не зумів переправити м'яч у сітку. Ще мить - Бурда рятує ворота «Динамо», вибивши «круглого» з лінії.

Але така активність була очікуваною, підопічні Олександра Хацкевича спокійно продовжували грати у свій футбол і, поки «Астана» поривалася вперед, впевнено «гасили» їхні атакуючі пориви.

До середини тайму «біло-синім» вдалося перехопити ініціативу і практично відразу «Динамо» вийшло вперед. При чому комбінація вийшла дуже ефектною!

Че Че виконав передачу до штрафної на капітана - Циганкова. Віктор зіграв хитро і п'ятою відпасував на набігаючого Вербича. Беньямін в один дотик завдав удар і влучив точно в кут!

Забивши, «біло-сині» віддали ініціативу супернику і «Астана» знову могла відзначитися. Момент був у Муртазаєва, який, знову опинившись на ударній позиції, з метра не влучив по м'ячу.

Початок другого тайму продублював те, що глядачі побачили в першому - господарі великими силами пішли вперед. У парі епізодів Бойко зумів продемонструвати майстерність, але й удача на радість уболівальників «Динамо» також була на боці українців.

Незважаючи на мінімальний рахунок, команди поступово втомлювалися. Плюс вплинув і той факт, що команди грали на штучному газоні і ноги на такому полі швидше «сідають». Але господарі до таких умов більш призвичаєніі, як наслідок, наприкінці зустрічі активними були саме вони.

Найреальніший момент для взяття воріт був у Рукавіни, який потужним ударом пробив у поперечину, а на добиванні Янга відправив м'яч вище воріт. Як такого, фінального штурму на ворота «Динамо» у «Астани» не вийшло.

Підсумок - 1:0 на користь «Динамо». Кияни гарантували собі вихід із групи Ліги Європи з першого місця.

Ліга Європи. Груповий етап. Група К. 5 тур

29.11.2018. Казахстан, Астана. Стадіон «Астана Арена»

«Астана» - «Динамо» - 0:1 (0:1)

«Астана»: Еріч, Анічич, Рукавіна, Постніков, Томасов, Маєвський, Алмейда (Мужиков, 58), Зайнутдінов (Шомко, 75), Кляйнгайслер, Муртазаєв, Кабананга (Янга, 62);

«Динамо»: Бойко, Бурда, Миколенко, Кадар, Кендзьора, Сідклей, Циганков (К) (Морозюк, 83), Шепелєв, Че Че, Вербич (Сидорчук, 76), Шапаренко (Гармаш, 64);

Гол: Вербич (29);

Попереджені: Постніков (32), Кляйнгайслер (88) - Че Че (90), Гармаш (90+3).

Беньямін ВЕРБИЧ: «Циганков віддав просто неймовірну гольову передачу!»

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич, який грав на позиції центрального нападника, прокоментував виїзний поєдинок Ліги Європи проти «Астани» та свій гол:

Денис БОЙКО: «Найголовніше – перемога, усе інше не має значення»

Голкіпер «Динамо» Денис Бойко поділився емоціями після переможного матчу з «Астаною» (0:1), який зробив нашу команду достроковим переможцем групи Ліги Європи.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Суперник перевершив нас за моментами»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після виїзного матчу з «Астаною» (0:1).

Ліга Європи. 5-й тур. «Астана» - «Динамо» - 0:1. Звіт про матч

Динамівці випробували синтетичний газон «Астана-Арени»

Після завершення регламентної прес-конференції, що передувала завтрашньому матчу 5-го туру групового етапу Ліги Європи проти «Астани», динамівці вийшли на смарагдовий газон «Астана-Арени».

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Чим швидше ми пристосуємося до газону, тим кращою буде гра»

Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича перед виїзним матчем 5-го туру групового етапу Ліги Європи з «Астаною»:

Денис БОЙКО: «Ставимося до «Астани» з повагою»

Голкіпер «Динамо» Денис Бойко відповів на питання журналістів напередодні виїзного матчу з «Астаною»:

Інформація про квитки на матч «Астана» - «Динамо» (оновлено)

До уваги вболівальників, які планують відвідати гру біло-синіх у Казахстані.