Ліга Європи УЄФА. 4-й ігровий день. «Динамо» (Київ, Україна) – «Ренн» (Ренн, Франція)

2-ге місце в групі (5 очок)

Бомбардири: Гармаш, Циганков – по 2, Буяльський, Кендзьора – по 1

Асистенти: Буяльськй, Гармаш, Морозюк, Че Че – по 1

Найкращий за системою «Гол+пас»: Гармаш (2+1)

Лідери за кількістю матчів: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк, Шепелєв, Сидорчук, Гармаш, Буяльський – по 3

Лідери за часом, проведеним на полі: Бойко, Бурда, Кадар, Кендзьора – по 270 хвилин

Асистенти: Андре – 1

Лідери за кількістю матчів: Андре, Греньє, Да Сілва, Бенсебаіні, Желен, Буріго, Ньянг, Дель Кастільйо – по 3

Лямуші Сабрі

«Ренн» вважався головним конкурентом «Динамо» в боротьбі за плей-офф Ліги Європи, враховуючи втрачені очки на старті турніру. У Франції «біло-сині» довели, що є більш досвідченою і сильною командою, а через два тижні підтвердили це і в матчі в Києві.

Досить швидко рахунок був відкритий. Олександр Хацкевич випустив на вістрі атаки Вербича та словенець вже на 13-й хвилині виправдав довіру тренера. Після навісу Циганкова з кутового Беньямін точним ударом головою відправив м'яч у сітку.

Взагалі слід сказати, що перший тайм у цьому матчі - чи не найкращий у виконанні «Динамо» в нинішньому сезоні. Кияни буквально закрили «Ренн» на його половині поля - французи практично не переходили центр поля. «Біло-сині» атакували багато, атакували широко і ефектно. Не вистачало тільки одного - точного завершення. Шанси були у Циганкова, Сідклея, Вербича, Буяльського та інших футболістів, але перевага в один м'яч зберіглася до перерви.

Сабрі Лямуші перед матчем говорив, що поразка від «Динамо» практично гарантовано позбавить його команду шансів на плей-офф, але якихось фундаментальних перестановок в грі французів помічено не було. А команда Хацкевича продовжувала грати в свій футбол.

Циганков буквально влаштував феєрію на своєму фланзі, регулярно то прострілюючи, то навішуючи, то завдаючи ударів по воротах суперника. В одному з таких епізодів його простріл справа зобов'язаний був замикати Сідклей, але з кількох метрів в створ воріт не влучив.

Проте, помилку бразильця виправив Миколенко. Шапаренко заробив стандарт, Циганков навісив у центр штрафного, а Миколенко головою точно пробив по центру.

Ще атака - знову гол. На цей раз Шапаренко поборовся на лівому фланзі і увірвався в штрафну. Переклавши м'яч під праву ногу, Микола обвідним ударом послав м'яч точно під дальню штангу.

За весь матч у «Ренна» було рівно три моменти - всі в другому таймі. Двічі Бойко справлявся з виходами один на один, але на останніх хвилинах, не без помилки арбітра, м'яч в порожні ворота «Динамо» відправив Сібачо.

3:1 - впевнена перемога «Динамо». Вітаємо!

Ліга Європи. Груповий етап. 4-й тур. Група «К»

08.11.2018. Київ, НСК «Олімпійський».

«Динамо» - «Ренн» (Франція) - 3:1 (1:0)

Голи: Вербич (13), Миколенко (68), Шапаренко (72) - Сібачо (89)

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Кадар, Кендзьора, Бурда, Сідклей, Буяльський, Циганков (к), Че Че (Сидорчук, 83), Вербич (Супряга, 90), Шапаренко (Дуелунд, 90 + 1).

«Ренн»: Коубек, Зеффран, Бенсебаїні, Ньямсі (Желен, 75), Траоре (Ньянг, 46), Да Сілва, Поа, Бен Арфа (к), Буріго, Джеймс, Сарр (Сібачо, 72).

Попереджені: Ньямсі (29), Траоре (32), Джеймс (55).

Віталій МИКОЛЕНКО – про гол «Ренну» та виклик до збірної

19-річний захисник київського «Динамо» у післяматчевому флеш-інтерв'ю розповів про свій гол у ворота «Ренна» та виклик до національної збірної України.

Беньямін ВЕРБИЧ: «Мій гол став наслідком домашньої заготовки»

Словенець розповів, що думає про перемогу над «Ренном» у Лізі Європи (3:1).

Микита БУРДА: «Рахунок хороший, але просто нам сьогодні не було»

Захисник «Динамо» про перемогу над французьким "Ренном" (3:1) на «Олімпійському».

Ігор СУРКІС - про переможний матч із «Ренном»

Інтерв'ю президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Михайловича Суркіса нашому клубному телебаченню у флеш-зоні після матчу з «Ренном» на «Олімпійському», у якому «біло-сині» здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1.

Сабрі ЛЯМУШІ: «Часто втрачали простір у центрі поля»

Головний тренер «Ренна» Сабрі Лямуші прокоментував поразку від «Динамо» (3:1) у Києві на НСК «Олімпійський»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Гадаю, глядачі отримали задоволення і від результату, і від гри»

Післяматчева прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича за підсумками матчу з «Ренном» (3:1):

Ліга Європи. 4 тур. «Динамо» - «Ренн» - 3:1. Звіт про матч (+ФОТО)

«Динамо» на своєму полі повторно обіграло «Ренн» і набрало чергові три очки в групі Ліги Європи.

З «Ренном» зіграємо в білому

На традиційній нараді з організаційних питань у день матчу 4-го туру групового раунду Ліги Європи «Динамо» - «Ренн» було затверджено, у формі яких кольорів проведуть матч обидві команди.