ЛЧ УЄФА, плей-оф, Тур: плей-оф

НСК "Олімпійський", Київ

Дамір Скоміна (Словенія)

Вівторок, 28 серпня 2018 початок: 22:00

Перша гра у Амстердамі завершилася переконливою перемогою «Аякса» з рахунком 3:1. Втім, киянам в кількох моментах відверто не пощастило, як це часто буває у футболі. Один із голів господарі забили не без допомоги голови Тамаша Кадара, та ще й рефері мав усі підстави призначати пенальті після фолу на Вікторі Циганкові.

До звітного матчу суперники підходять у різному настрої. «Аякс» 25 серпня розгромив у чемпіонаті «Еммен» з рахунком 5:0, при тому, як і в грі з киянами відзначалися Тадіч та Зійєх. «Динамо», у свою чергу, в той же день експериментальним складом (низка гравців отримала відпочинок перед ЛЧ) не змогло втримати перемогу в Одесі над «Чорноморцем», зігравши 1:1.

Проте у вівторок для команд все розпочнеться з чистого аркуша. Хоча і не виключено, що глядачі стануть свідками футболу, схожого на той, що мав місце між суперниками в Амстердамі. На щастя для «Динамо» у даній ситуації, у природі «Аякса» - атакуюча гра, тож нідерландці навряд чи будуть налаштовані на утримання рахунку, навіть після 3:1 вдома. Тим більше, що один із лідерів «Аякса» Нерес, який пропустив першу гру суперників в Амстердамі, до Києва прилетів і зможе допомогти червоно-білим.

У підопічних же Хацкевича просто немає іншого варіанту. В гостях біло-сині, хоч і забили важливий гол, але недопрацювали не лише в обороні. Кияни дуже сильно поступилися «Аяксу» за передачами у штрафний майданчик суперника (36 проти 19) та за виграними підбираннями біля чужого штрафного – 36 проти 16. З рештою, «Динамо» банально не вистачало ударів – 12 проти 9.

Після 3:1 на виїзді біло-сині будуть змушені значно додати в агресії біля воріт нідерландців, що як мінімум гарантує вболівальникам на «Олімпійському» захоплююче видовище. На «Динамо», звичайно ж, чекає неймовірно важке випробування, але команда точно зробить усе можливе для перемоги та виходу до наступного раунду.

Приходьте на «Олімпійський» у вівторок та підтримайте команду у битві за Лігу чемпіонів!

ПРИДБАТИ КВИТКИ НА МАТЧ ОНЛАЙН

Перший матч

«Аякс» - «Динамо» - 3:1 (3:1)

22.08.2018. Амстердам, «Йохан Кройф Арена»

«Аякс»: Онана, Де Лігт (К), Мазраурі, Блінд, Тальяфіко, Шьоне, ван де Беек (де Віт, 87), де Йонг, Зійєх, Тадіч, Хунтелаар.

«Динамо»: Бойко, Піварич, Кадар, Бурда, Кендзьора, Сидорчук (К) (Че Че, 77), Буяльський, Гармаш (Шепелєв, 46), Вербич, Циганков, Бєсєдін.

Голи: ван ден Бек (2), Зійєх (35), Тадіч (43) - Кендзьора (16).

Попереджені: Хунтелаар (21), Тальяфіко (70) - Кендзьора (24), Гармаш (40).

Тен Хаг Ерік

Команда Олександра Хацкевича не програла у Києві, проте, далі йдуть амстердамці.

«Динамо» розпочало матч значно активніше. Трибуни гнали команду вперед у кожній атаці, а кожен дотик суперника зустрічали гучним свистом. Уже на 5-й хвилині кияни мали вбивчий момент, коли ледь не зіграла зв’язка Циганков-Вербич. Словенець пробивав після шикарного пасу українця, але «Аякс» виручив Онана, витягнувши м’яч з-під поперечки.

Проте, починаючи з 10-ї хвилин, ініціативу перехопили гості, а на 14-й хвилині арбітр поставив пенальті у ворота «Динамо» - Кендзьора сфолив на де Лігті, за що отримав жовту картку. На щастя для нашої команди - Тадич пробив у поперечку воріт.

Ще один 100 % шанс амстердамці мали на 36-й хвилині, але ван де Беєк не влучив у ворота з кількох метрів. Пізніше свою команду дуже виручив Бойко, узявши удар впритул від Хунтелаара.

У перерві Гармаш змінив Шепелєва, проте малюнок гри майже не змінився. На 52-й ще один суперсейв після удару головою Мазрауї видав Бойко, а ще за 3 хвилини поперечка знову врятувала господарів після удару Зійєха зі стандарту.

У заключні 20 хвилин «Динамо» стало грати активніше в атаці, проте до явних гольових моментів справа не дійшла. Навпаки, до голу більш близькими були гості, проте, їм заважав неймовірний кураж Бойка.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 0:0 – до групового раунду після домашніх 3:1 крокує «Аякс».

Ліга чемпіонів. Плей-оф, матч-відповідь

«Динамо» -  «Аякс» - 0:0

28.08.2018. Київ, «Олімпійський», 43 141 глядачів

«Динамо»: Бойко, Піварич, Кадар, Бурда, Кендзьора, Сидорчук (К) (Шапаренко 64), Шепелєв (Гармаш, 46), Буяльський (Русин, 85), Вербич, Циганков, Супряга.

«Аякс»: Онана, Де Лігт (К), Мазрауї, Блінд, Вьобер (Ейтінг, 79), Шьоне, ван де Беєк (де Віт, 85), де Йонг, Зійєх, Тадич, Хунтелаар.

Попереджені: Кендзьора (14), Сидорчук (54), Шапаренко (70) – Зійєх (34), Тадич (87)

Денис ГАРМАШ: «Аякс» грав краще»

Півзахисник «біло-синіх» поділився враженнями після матчу-відповіді з «Аяксом».

Беньямін ВЕРБИЧ: «Аякс» виявився сильнішим і заслужено пройшов далі»

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич поділився своєю думкою про домашнью нічию 0:0 з «Аяксом»:

Томаш КЕНДЗЬОРА: «Нічия для нас - усе одно, що поразка»

Захисник нашої команди Томаш Кендзьора оцінив домашній матч проти «Аякса»:

Денис БОЙКО: «Схоже, пенальті був справедливим»

Воротар «Динамо» Денис Бойко в матчі з «Аяксом» зберіг свої ворота в недоторканності, але цього виявилося недостатньо, щоб пройти у груповий етап Ліги чемпіонів.

Микита БУРДА: «Віддали на полі всі сили»

Захисник «Динамо» Микита Бурда виглядав розчарованим після матчу з нідерландським «Аяксом», але погодився прокоментувати поєдинок:

«Динамо» - «Аякс»: останні новини перед грою

Сьогодні відбудеться матч-відповідь раунду плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА «Динамо» - «Аякс».