Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон).

Трансляція - телеканал «Футбол 1».

Квитки - у касах стадіону (вартість - 50 грн.)

«Динамо»:

Місце в турнірній таблиці - 2-е (21 матч, 15 перемог, 2 нічиї, 4 поразки, м'ячі - 38:10, 47 очок);

Найкращий асистент команди в УПЛ: Вербич, Циганков - по 4

Найкращий за системою «гол + пас»: Циганков - 14 (10 + 4)

Лідери команди за кількістю ігрового часу в УПЛ: Циганков - 1751 хвилина, Бойко - 1744, Кендзьора - 1608, Бурда - 1530, Вербич - 1468.

Дискваліфіковані: -

«Олімпік»:

Місце в турнірній таблиці - 10-е (21 матч, 4 перемоги, 8 нічиїх, 9 поразок, м'ячі - 24:31, 20 очок);

Найкращий асистент команди в УПЛ: Віталій Балашов - 4

Найкращий за системою «гол + пас»: Балашов - 7 (3 + 4)

Лідери команди за кількістю ігрового часу в УПЛ: Ксенз – 1684 хвилини, Гришко - 1440, Балашов - 1412, Євген Пасіч - 1367, Кольцов - 1325.

Дискваліфіковані: Ду Куто Тейшейра

Баланс зустрічей:

Усього - 13 матчів: 10 перемог «Динамо», 2 нічиїх, 1 перемога «Олімпіка»

Баланс м'ячів – 24:4 на користь «Динамо»;

В УПЛ - 11 матчів: 9 перемог «Динамо», 1 нічия, 1 перемога «Олімпіка»

Баланс м'ячів – 20:3 на користь «Динамо»;

Матч першого кола

Чемпіонат УПЛ 2018/2019. 11 тур

«Динамо» - «Олімпік» - 1:0 (1:0)

07.10.2018. Київ. НСК «Олімпійський». 9,650 глядачів

«Динамо»: Бойко, Морозюк (Сідклей, 62), Миколенко, Бурда, Кадар, Кендзьора, Гармаш, Циганков (к), Шепелєв, Дуелунд (Шапаренко, 59), Бєсєдін (Сидорчук, 87).

«Олімпік»: Махновський, Немчанінов (Є. Пасіч, 83), Снурніцин, Кравченко (к), Зубейко, Політило, Кольцов, Балашов (Г. Пасіч, 61), Тейшейра, Ксьонз, Дегтярьов (Сондей, 72).

Гол: Морозюк (29);

Попереджені: Бурда (53) - Тейшейра (59), Балашов (61), Немчанінов (69).

Хацкевич Олександр

Команди не довго запрягали, і вже на 12-й хвилині арбітр поставив пенальті у ворота донеччан. Голкіпер «Олімпіка» Халімі після подачі Миколенка врізав кулаком в голову Гармашу – одинадцятиметровий хвилиною пізніше реалізував Циганков.

«Олімпік» не став відсиджуватися в захисті, і був нагороджений дещо несподіваним 11-метровим вже у ворота киян. Тамаш Кадар у боротьбі в штрафному проти Матара легенько поклав руки на суперника, що Ігор Пасхал розцінив як дії, варті пенальті. З ударом Олексія Гая Денис Бойко не впорався.

Втім, на перерву команди пішли за переваги біло-синіх. Другий м’яч «Динамо» став наслідком індивідуальної майстерності пари Циганков-Русин. Віктор накрутив суперника на фланзі і класно подав, а Назарій як справжній форвард зіграв на випередження і відправив м’яч у ворота ударом головою.

В другому таймі темп упав і моментів стало значно менше. Динамівці більше грали по рахунку, хоча і мали кілька нагод забити. Зокрема, Шапаренко не реалізував непоганий шанс пробити влучно, який йому створив Циганков, а Шепелєв взагалі пробив у груди голкіпера після класного прострілу Миколенка. «Олімпік», у свою чергу, в другій 45-хвилинці біля чужих воріт не створив фактично нічого, тож підсумкова перемога біло-синіх стала цілком закономірним результатом.

2:1 – команда Олександра Хацкевича перемагає «Олімпік» і продовжує погоню за «Шахтарем».

(17-03-19)

Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського, 22 тур УПЛ

«Олімпік»: Халімі, Цимбалюк, Снурніцин, Гришко, Ксьонз - Кольцов (Кравчук, 63), Гай, Політило, Пасіч (Шиндер, 81), Балашов (Дегтярьов, 62) – Матар.

«Динамо»: Бойко – Миколенко, Кадар, Бурда, Кендзьора – Шепелєв, Буяльський, Сідклей, Циганков, Гармаш (Шапаренко, 67) – Русин (Вербич 86).

Голи: Циганков (13, з пенальті), Русин (39) – Гай (27, з пенальті)

22-й тур УПЛ для «Динамо» мовою чисел та фактів

Кілька цікавих фактів за підсумками 22-го туру чемпіонату УПЛ, у якому «Динамо» перемогло «Олімпік» у формально гостьовому матчі з рахунком 2:1.

Віктор Циганков — найкращий гравець 22 туру Чемпіонату УПЛ!

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 22 туру Чемпіонату УПЛ.

Віктор ЦИГАНКОВ: «Для молодих гравців це лише перший чи другий сезон в основі»

Капітан «Динамо» Віктор Циганков став автором першого м’яча у ворота донецького «Олімпіка».

Ігор СУРКІС: «Футболісти у боргу перед уболівальниками»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу киян над донецьким «Олімпіком» та згадав про матч із лондонським «Челсі»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Важкі три очки»

Наставник «Динамо» - про перемогу над «Олімпіком» (2:1) в матчі 22 туру УПЛ.

«Олімпік» - «Динамо»: останні новини перед грою

«Динамо» зіграє в білому, «Олімпік» - в синьому.

Чемпіонат УПЛ. 22 тур. «Олімпік» - «Динамо». Анонс матчу

У неділю, 17 березня, «Динамо» зіграє матч 22-го туру чемпіонату УПЛ проти «Олімпіка». Формально гостьовий поєдинок відбудеться на нашому клубному стадіоні - «Динамо» ім. В. Лобановського, початок – о 19:30.

Затверджено дати й час початку матчів 22 туру Чемпіонату УПЛ

Дирекція УПЛ затвердила дати проведення та час початку матчів 22 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/19 років.