14.02. ЛЄ. «Олімпіакос» - «Динамо» - 2:2;
21.02. ЛЄ. «Динамо» - «Олімпіакос» - 1:0;
07.03. ЛЄ. «Челсі» - «Динамо» - 3:0;

Найкращий бомбардир команди в УПЛ: Циганков - 9;
Найкращий асистент команди в УПЛ: Вербич - 4;
Найкращий за системою «гол + пас»: Циганков - 12;
Лідери команди за кількістю ігрового часу в УПЛ: Бойко - 1744 хвилини, Циганков - 1689, Кендзьора - 1608, Вербич - 1468, Бурда - 1440.
Дискваліфіковані: Немає;

«Арсенал-Київ»:

Місце в турнірній таблиці - 12-е (20 матчів, 3 перемоги, 2 нічиїх, 15 поразок, м'ячі - 10:36, 11 очок);

Найкращий за системою «гол + пас»: Домбровський – 2;
Лідери команди за кількістю ігрового часу в УПЛ: Дубінчак – 1616 хвилин, Домбровський – 1409, Оріховський – 1019, Жевтовськи – 802, Сагуткін – 794;

30.09.2018. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського. 6360 глядачів

«Арсенал-Київ»: Сітало, Карась, Сагуткін, Майданевич (к), Насонов, Домбровський, Доронін (Бушман, 83), Євтоскі, Семенюк, Семотюк (Баланюк, 46, Стрижак, 87), Гринь.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич, Сидорчук (к), Буяльський, Дуелунд (Бойко, 56), Морозюк (Бєсєдін, 73), Циганков, Вербич (Кадар, 78).

Гол: Дуелунд (35)

Попередження: Домбровський (19), Карась (65), Сагуткін (65), Євтоскі (88), Семенюк (90+8) – Бурда (33), Морозюк (85), Бєсєдін (90+4)

Леонов Ігор

У рамках 21-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги київське «Динамо» приймало на НСК «Олімпійський» своїх земляків із «Арсенал-Київ».

Матч першого кола між суперниками розгортався за драматичним сценарієм – «Динамо» догравало поєдинок, маючи на двох гравців менше, але все ж таки змогло втримати мінімальний рахунок. Саме тому про жодну недооцінку суперника, незважаючи на останнє місце «канонірів» у турнірній таблиці, збоку «біло-синіх» не могло бути й мови.

Після важкого протистояння з «Челсі» в Лондоні тренерський штаб «Динамо» вдався до ротації – зокрема, місце у воротах замість Бойка зайняв Бущан, Кендзьору в обороні замінив Кадар, який уперше в нинішньому році вийшов у стартовому складі, а замість Сидорчука та Русина з перших хвилин з’явилися Гармаш та Сідклей.

Перші півгодини гри номінальним гостям вдавалося стримувати атаки більш майстерних динамівців. Більше того, «канонірам» навіть вдавалося огризатися – у першу чергу згадуються удари Кадимяна та Мудрика, але особливої загрози воротам «Динамо» вони не несли. А на 28-й хвилині прийшов перший гол – Циганков навісив зі штрафного з лівого флангу, й Гармаш із лінії воротарського майданчика головою поцілив точно у верхній кут.

Відкривши рахунок, динамівці заграли різноманітно та розкуто в атаці, збільшивши свою перевагу до розгромної ще до перерви. На 36-й хвилині Сідклей, замикаючи простріл Миколенка з лівого флангу, ніби нагадуючи про свою національність, п’яткою переправив сферу у ворота, за три хвилин Гармаш оформив дубль, зльоту спрямувавши м’яча у ворота після зручної скидки від Шапаренка, а вже в компенсований час Сідклей був збитий голкіпером у штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті, який вдало реалізував Циганков, забивши свій десятий м’яч у нинішньому сезоні Прем’єр-ліги.

Забезпечивши собі більш ніж солідну перевагу, динамівці перетворили другий тайм на формальність. Тим не менш, «біло-сині» продовжували атакувати й цілком могли збільшувати й без того непристойний рахунок. Шапаренко зовсім трохи не влучив у ворота, замикаючи навіс Сідклея, Андрієвський гарматним пострілом зі штрафного змусив попрацювати голкіпера, а також зовсім трохи неточний удар Миколенка з-за меж штрафного майданчика. Утім, і голів, забитих у першому таймі, вистачило для впевненої перемоги.

У підсумку, 4:0 – «Динамо» розгромило «Арсенал-Київ» та готується до матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Челсі», який відбудеться в четвер, 14 березня, на НСК «Олімпійський».

Прем’єр-ліга, 21-й тур

«Динамо» – «Арсенал-Київ» – 4:0 (4:0).

10 березня. Київ, НСК «Олімпійський», 7 686 глядачів.

«Динамо»: 1. Бущан, 16. Миколенко, 26. Бурда, 44. Кадар, 17. Сідклей, 30. Шабанов, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 15. Циганков (к, 45. Смирний, 61), 8. Шепелєв (18. Андрієвський, 46), 10. Шапаренко (46. Алібеков, 73).

«Арсенал-Київ»: 77. Підківка (к), 6. Стрижак, 7. Кадимян (22. Авагимян, 46), 9. Домбровський, 13. Вакулко, 21. Калитвинцев, 23. Танковський, 27. Міссі (19. Ковпак, 77), 29. Жичиков, 44. Сагуткін, 91. Мудрик (11. Ліпартія, 46).

Голи: Гармаш (28, 39), Сідклей (36), Циганков (45+1, пен.).

Попереджені: Гармаш (19), Миколенко (82) – Авагимян (58), Стрижак (81), Жичиков (83), Сагуткін (83).

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Раніше виходило забивати через себе, тому вирішив спробувати ще раз»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перемогу над командою «Арсенал-Київ»:

Микита БУРДА: «Було незвично грати на фланзі, довелося згадувати збори»

Захисник «Динамо» Микита Бурда поділився враженнями від перемоги з упевненим рахунком 4:0 над командою «Арсенал-Київ»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Хлопці серйозно підійшли до матчу»

Головний тренер «Динамо» - про розгромну перемогу над «Арсенал-Києвом» (4:0).

УПЛ. «Динамо» – «Арсенал-Київ» – 4:0. Звіт про матч (+огляд)

Розширена трансляція матчу «Динамо» - «Арсенал-Київ»

Дивіться розширену трансляцію матчу 21-го туру чемпіонату УПЛ "Динамо" - "Арсенал-Київ" наживо з НСК "Олімпійський" на каналі нашого клубу в YouTube.

«Динамо» - «Арсенал-Київ»: останні новини у день гри

Сьогодні відбудеться матч 21-го туру чемпіонату УПЛ, у якому “Динамо” прийматиме “Арсенал-Київ”.

Євген Арановський – арбітр матчу між «Динамо» та «Арсенал-Київ»

Комітет арбітрів ФФУ призначив для роботи на матчі між «Динамо» та «Арсенал-Київ» суддівську бригаду з Києва.

УПЛ. 21 тур. «Динамо» - «Арсенал-Київ». Анонс матчу

В 21 турі чемпіонату України «Динамо» на своєму полі прийме столичний «Арсенал-Київ». Початок о 17:00.