Субота, 8 грудня. Львів. Стадіон «Україна». Стартовий свисток – 14:00

Чемпіонат УПЛ. 18-й тур. «Карпати» - «Динамо»

Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ, Донецька обл.)

Трансляція – телеканал ZIK

«КАРПАТИ»

Місце в турнірній таблиці - 10-е (17 матчів, 4 перемоги, 5 нічиїх, 8 поразок, м'ячі - 21:26, 17 очок).

Найкращий асистент команди в УПЛ: Мякушко – 4

Найкращий за системою «гол + пас»: Швед – 10 (8+2)

Лідери команди за кількістю ігрового часу в УПЛ: Швед – 1234 хвилини, Ді Франко – 1162, Мирошниченко – 1145, Мякушко – 1141, Карраскаль – 1094.

Дискваліфіковані: немає

«ДИНАМО»

Місце в турнірній таблиці – 3-є (17 матчів, 11 перемог, 2 нічиї, 4 поразки, м'ячі - 23:9, 35 очок).

Найкращі асистенти команди в УПЛ: Вербич, Морозюк, Циганков – по 2

Найкращий за системою «гол + пас»: Циганков – 8 (6+2)

Лідери команди за кількістю ігрового часу в УПЛ: Бойко – 1474 хвилини, Циганков – 1439, Кендзьора – 1338, Вербич – 1288, Буяльський – 1170.

Баланс зустрічей у чемпіонаті України

Усього – 49 матчів: 32 перемоги «Динамо», 11 нічиїх, 6 перемог «Карпат».

Баланс м’ячів – 90:35 на користь «Динамо».

На полі «Карпат» – 24 матчі: 14 перемог «Динамо», 6 нічиїх, 4 перемоги «Карпат».

Баланс м’ячів – 36:22 на користь «Динамо».

Попередня зустріч

Чемпіонат УПЛ. 7-й тур

«Динамо» - «Карпати» - 0:2 (0:2)

02.09.2018. м Київ, стадіон НСК «Олімпійський», 10 700 глядачів

«Динамо»: Бойко, Бурда, Кадар, Кендзьора, Піварич (Сідклей, 25), Буяльський, Циганков (К), Че Че (Калитвинцев, 71), Шапаренко, Вербич, Супряга (Русин, 46).

«Карпати»: Кучинський, Мірошниченко, Ковтун, Мегремич, Лебеденко, Мякушко, Гуцуляк (Вербний, 76), Ербес, Ді Франко, Карраскаль (Бородай, 58), Швед (Кльоц, 67).

Голи: Швед (17, 45+1).

Попереджені: Бурда (75) - Мегремич (27), Карраскаль (46), Гуцуляк (75), Вербний (81), Калитвинцев (86), Кучинський (88).

Хацкевич Олександр

«Динамо» довго не запрягало і перший гольовий шанс створило вже на 5-й хвилині зустрічі, коли Бєсєдіну не вистачило кількох секунд, щоб встигнути замкнути простріл зліва.

«Карпати» не злякалися, і теж мали чудовий шанс на 14-й хвилині, коли дуже сильно після виграного підбирання пробивав Карраскаль – вище воріт. Ще через дві хвилин так само сильно і неточно пробивав вже Мякушко.

Перший гол стався на 28-й хвилині. Федецький далеко від воріт поклав на газон Бєсєдіна, до мяча підійшов Циганков і несподівано для всіх пробив - м'яч влучив в голову одного з захисників і опустився в ліву дев'ятку воріт господарів! «Карпати» тут же відповіли небезпечним моментом, проте киян виручив Бойко. В цілому перший тайм так і догравався суперниками на зустрічних курсах.

У другому таймі кияни відчутно додали в швидкостях та вже на 49-й хвилині організували другий гол – знову відзначився Циганков. На щастя, «Карпати» і тут не здалися, через що у обох команди регулярно виникали небезпечні моменти. Здавалося, що в останні 10 хвилин суперники вже налаштовані догравати, проте на 89-й хвилині Шапаренко дещо несподівано довів рахунок до розгромного. «Леви» спробували огризнутися, але натомість отримали у свої ворота 4 гол – знову забив Циганков!

«Динамо» набирає 38 очок і завершує першу частину УПЛ на мажорній ноті. Біло-сині йдуть зимувати на 2 сходинці чемпіонату, втім, якщо «Олександрія» 9 грудня переможе «Львів»,  то зможе змістити киян на 3 сходинку.

Чемпіонат УПЛ. 18 тур. «Карпати» - «Динамо - 0:4 (0:1)

08.12.2018. Львів, стадіон «Україна». 2756 глядачів

«Карпати»: Кучинський, Федецький, Гуйе, Кльоц, Мегреміч, Ербес (Понде, 70), Мякушко (Мірошниченко, 58), Ді Франко, Карраскаль, Гуцуляк, Швед (Лебеденко, 58)

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв (Андрієвський, 90+2), Сидорчук (к), Вербич, Циганков, Шапаренко, Бєсєдін (Дуелунд, 89)

Голи: Циганков (28, 49, 90+1), Шапаренко (89)

Попереджені: Ербес (3), Мегреміч (26), Гуйе (54), Гуцуляк (56), Ді Франко (75) - Бєсєдін (15), Шапаренко (30), Шепелєв (37), Вербич (60)

“Динамо” здобуло найбільшу розгромну перемогу над “Карпатами” у Львові

Команда Олександра Хацкевича завершила 2018 рік у Чемпіонаті УПЛ упевненою перемогою над “Карпатами” у Львові, розгромивши “левів” з рахунком 4:0.

600 перемог у вищому вітчизняному дивізіоні

Гостьова перемога над «Карпатами» (4:0) увійде до історії київського «Динамо».

50 матчів Олександра Андрієвського у Прем’єр-лізі

У компенсований час виїзного поєдинку з «Карпатами» (0:4) на заміну замість Володимира Шепелєва вийшов Олександр Андрієвський.

Віктор Циганков зробив другий хет-трик у кар'єрі та піднявся на друге місце у списку найкращих снайперів УПЛ

Хет-трик віце-капітана «Динамо» в ворота львівських «Карпат» дозволив Віктору довести число своїх голів у чемпіонаті до 9.

Віктор ЦИГАНКОВ: «Не скажу, що мої голи були легкими»

Автор хет-трику у ворота «Карпат» Віктор Циганков після матчу поділився враженнями від гри:

Віталій МИКОЛЕНКО: «Приємно, коли суперник не закривається біля власних воріт»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко поділився враженнями від виїзного матчу проти львівських «Карпат» та розповів, як вдалося не пропустити:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Була відкрита гра, але наша майстерність виявилася вищою»

Вашій увазі прес-конференція наставника «Динамо» Олександра Хацкевича після виїзного матчу «Карпати» - «Динамо», у якому його підопічні перемогли з рахунком 0:4:

УПЛ. 18 тур. «Карпати» - «Динамо»  - 0:4. Звіт про матч

УПЛ. 18 тур. «Карпати» - «Динамо» - 0:4. Звіт про матч

В передостанньому матчі року команда Олександра Хацкевича розгромила суперника, значно додавши у 2 таймі.