Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 12

"Ворскла" ім. О. Бутовського, Полтава

Анатолій Абдула

Субота, 20 жовтня 2018 початок: 17:00

Пауза на матчі національних збірних уже позаду і клубний футбол повертається на круги своя. Поєдинок у Полтаві є центральним протистоянням туру, адже між собою змагатимуться представники України в груповому етапі Ліги Європи нинішнього сезону.

Після пропуску матчу з «Олімпіком» через дискваліфікацію, на тренерський місток повертається наставник «Динамо» Олександр Хацкевич. А ось хто напевно не допоможе «біло-синім» у цьому поєдинку, так це захисник Артем Шабанов.

Днями Олександр Миколайович відзначив ювілей - 45 років, тому складно уявити кращого подарунка для головного тренера, ніж перемога його підопічних у матчі. А відразу після «Ворскли» всі думки потрібно переключити на Лігу Європи - на киян чекає непростий виїзд до французького Ренна.

«Динамо» – «Ворскла» – 1:0 (1:0).

25.07.2018. м. Київ, НСК «Олімпійський», без глядачів.

«Динамо»: 71.Бойко, 94.Кендзьора, 30.Шабанов, 44.Кадар, 9.Морозюк, 5.Сидорчук (к), 8.Шепелєв (10.Шапаренко, 75), 29.Буяльський, 7.Вербич, 15.Циганков, 41.Бєсєдін.

«Ворскла»: 1.Шуст, 4.Пердута, 44.Даллку, 33.Чижов, 23.Сапай, 29.Кравченко (8.Габелок, 82), 17.Чеснаков (к), 30.Кобахідзе (7.Кадимян, 71), 10.Кулач (13.Мисик, 63), 82.Ребенок, 26.Коломоєць.

Гол: Даллку (34, автогол).

Попереджені: Морозюк (39) – Чижов (37), Кравченко (46), Кобахідзе (49), Кулач (63), Чеснаков (82), Мисик (84).

Хацкевич Олександр

Сюрпризом від Олександра Хацкевича з перших хвилин став вихід на вістрі атаки Владислава Супряги. Молодий форвард «Динамо» поступово адаптується до УПЛ і, особливо в світлі кадрових проблем в атаці (відсутність Бєсєдіна і Вербича), це не може не радувати.

З перших хвилин «Динамо» заволоділо ініціативою і перейшло на чужу половину поля, але, в той же час, створювати моменти біля воріт полтавчан гостям досить довго не вдавалося. До 15-ї хвилини кияни адаптувалися до футболу суперника і поступово почали доводити атаки до ударів. Так, по шансу було у Супряги, Циганкова, Миколенко і Гармаша, але або точність, або впевнені дії воротаря, не дозволяли відкрити рахунок. У «Ворскли», у свою чергу, проявляв активність новоспечений гравець збірної України Владислав Кулач, але без особливої ​​небезпеки воротам Бойко.

Але незадовго до перерви «біло-сині» все-таки зуміли відкрити рахунок! Після розіграшу стандарту на лівому фланзі, Супряга увірвався в штрафну і прострілив уздовж лінії воротарського. Гармашу дістатися до м'яча завадив Сапай, а ось Циганков, який також підключився до атаки і залишився без уваги суперників, в дотик переправив м'яч під поперечину.

«Ворскла» кинулася в атаку з перших хвилин другого тайму і мала прекрасний шанс забити! Кулач увірвався в штрафну і пробив, але Бойко ногою відбив м'яч. Ще пара хвилин, і Коломоєць був на ударній позиції після невдалого штучного офсайду від оборони «Динамо». На щастя, захисників знову підстрахував Бойко.

У відповідь на швидкі атаки полтавчан Гармаш, накрутивши двох захисників, пробив з лінії штрафної. Проте, його удар прийняв на себе хтось із гравців «Ворскли».

«Динамо» поступово «засушило» гру, багато в чому завдяки супернику - полтавчанам добре вдавався швидкий перехід з оборони в атаку, а результат завжди стоїть на першому місці. У компенсований час Сідклей міг подвоїти перевагу команди, але його удар парирував Шуст.

Як підсумок - кияни впевнено довели м'яч до переможного і здобули чергові три бали в скарбничку. 1:0 - мінімальна перемога «Динамо».

Чемпіонат УПЛ 2018/19. 12-й тур

«Ворскла» - «Динамо» - 0:1 (0:1)

20.10.2018. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 6,900 глядачів

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Якубу (Сергійчук, 82), Скляр, Кулач, Шарпар, Чеснаков (к), Сапай, Коломоєць (Карека, 72), Даллку, Ребенок.

«Динамо»: Бойко, Морозюк, Миколенко, Бурда, Кендзьора, Кадар, Гармаш, Буяльський (Сидорчук, 70), Циганков (к) (Сідклей, 71), Шепелєв, Супряга (Русин, 90+2).

Голи: Циганков (40)

Попереджені: Сапай (83) - Буяльський (30), Кадар (59), Гармаш (90+1)

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Вдячний команді за організацію, самовіддачу, дисципліну»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» після перемоги над «Ворсклою» у Полтаві.

УПЛ. 12 тур. «Ворскла» - «Динамо» - 0:1. Звіт про матч

«Динамо» здобуває непросту перемогу в Полтаві і отримує чергові три очки.

Анатолій Абдула – арбітр матчу між «Ворсклою» та «Динамо»

Комітет арбітрів ФФУ призначив для роботи на матчі 12-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо» бригаду арбітрів на чолі з Анатолієм Абдулою.

УПЛ. 12 тур. «Ворскла» - «Динамо». Анонс

У суботу, 20 жовтня, «Динамо» зіграє з «Ворсклою» в Полтаві в поєдинку 12 туру УПЛ. Початок о 17:00.

Олександр ХАЦКЕВИЧ – про підготовку до «Ворскли»

Після матчів за участю динамівців у збірних Олександр Хацкевич поділився думками про поточні клубні справи і про підготовку до календарного поєдинку в українській Прем'єр-лізі.

«Динамо» відновило тренування і розпочало підготовку до матчу з «Ворсклою»

Після паузи на міжнародні матчі національних команд підопічні Олександра Хацкевича дочекалися підкріплення більшістю збірників і сьогодні, 17 жовтня, провели вечірнє тренування на клубній базі.

Затверджено дату й час початку матчу «Ворскла» - «Динамо»

Дирекція УПЛ затвердила дати проведення та час початку матчів 12 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/19.