Матч-центр

календар матчів
закінчився
1:0
Динамо К Карабах
Товариський матч, Тур:

Йенбах

Середа, 04 липня 2018 початок: 19:00

Перший небезпечний момент у матчі трансформувався в забитий м'яч. Буяльський прорвався до штрафного майданчика суперника, відірвався від захисника, зблизився з голкіпером та прострілив уздовж лінії воротарської на Циганкова. Капітан «Динамо» у цьому матчі й став автором першого гола «біло-синіх» у новому сезоні та на зборах у Австрії.

За кілька миттєвостей кияни отримали ще один чудовий шанс забити – Вербич зі штрафного з 18 метрів спрямував м'яча поруч зі стійкою. Словенець був активний у першому таймі й міг стати співавтором другого голу: після активної боротьби на лівому фланзі Беньямін викотив м'яча на хід Бєсєдіну. Форвард «Динамо» увійшов до штрафного мацданчика та прострілив на вільного Буяльського, який вдало замкнув передачу. Незважаючи на це, рефері вирішив скасувати взяття воріт, зафіксувавши чи то порушення правил збоку Вербича, чи то офсайд.

«Карабах», у свою чергу, також мав дві чудові нагоди для взяття воріт у першому таймі. Центральний захисник Хусейнов, замикаючи подачу з кутового, головою пробив поруч зі стійкою. Але найбільш реальний шанс був у Квінтана – його постріл із меж штрафного майданчика прийняла на себе поперечина.

Низка замін у складах обох команд перед та після перерви - традиційна картина для контрольних матчів. Основна мета таких поєдинків – напрацювання ігрових зв'язків, тому результат відходить на другий план. Незважаючи на цей фактор, азербайджанці грали щільно, жорстко й часто фолили.

На 60-й хвилині Олександр Хацкевич планово змінив більшу частину складу, що оживило дії обох команд. Непоганий удар здалеку вийшов у Лєднєва, але молодий гравець не влучив у ворота. Переважно же боротьба за м'яч точилася в середині поля й до реальних моментів справа не доходила.

1:0 – цілком упевнена по грі перемога «Динамо», перший гол на зборах і в сезоні, автором якого став Віктор Циганков.

04.07.2018. Перший контрольний матч

«Динамо» - «Карабах» - 1:0 (1:0)

«Динамо»: Бущан (Бойко, 46), Кендзьора (Морозюк, 60), Бурда (Гуйє, 60), Кадар (Алібеков, 60), Шабанов (Михайличенко, 60), Че Че (Сидорчук, 46), Буяльський (Гармаш, 30), Циганков (К) (Калитвинцев, 38), Вербич (Лєднєв, 60), Шепелєв (Шапаренко, 60), Бєсєдін (Дегтярьов, 60).

«Карабах» (стартовий склад): Махаммадалієв, Гараєв, Мєдвєдєв, Мадатов, Ржежничак, Хусейнов, Гуеррієр, Дінієв, Квінтана, Озобіч, Зуб’єр.

«Карабах» (запасні): Садигов, Аголлі, Хуссейнов, Маммадов, Мехбалієв, Сулейманов, Джафаргулієв, Майкл.

Гол: Циганков (14).

Динамо К

Карабах

Стартовий склад

1 46' Бущан Георгій
94 Кендзьора Томаш
26 Бурда Микита
44 Кадар Тамаш
30 Шабанов Артем
29 28' 30' Буяльський Віталій
15 14' 38' Циганков Віктор (К)
8 Шепелєв Володимир
6 46' Че Че
7 Вербич Беньямін
41 Бєсєдін Артем

Стартовий склад

12 Махаммадалієв Шахруддін
2 Гараєв Гара
5 Мєдвєдєв Максим
11 Мадатов Махір
52 Ржежнічак Якуб
55 Хусейнов Бадаві
77 Гуеррієр Дональд
91 Дінієв Кошгун
10 Квінтана Дані
19 Озобич Філіп
17 Зуб'єр Абдуллах

Запасні

71 46' Бойко Денис
9 Морозюк Микола
14 Михайличенко Богдан
39 Гуйе (гравець на перегляді) Папа
45 Смирний Євгеній
19 30' Гармаш Денис
5 46' Сидорчук Сергій
46 Алібеков Ахмед
11 38' Калитвинцев Владислав
10 Шапаренко Микола
18 Андрієвський Олександр
0 Русин Назарій
14 Дегтярьов (гравець на перегляді) Максим

Запасні

14 Садігов Рашад
25 Аголлі Ансі
30 Хуссейнов Аббас
4 Маммадов Рахіл
13 Мехбалієв Ніжат
18 Сулейманов Ніжат
22 54' Джафаргулієв Елвін
8 Майкл

Головний тренер

Хацкевич Олександр

Головний тренер

Гурбанов Гурбан

Обидві команди спокійно почали перший тайм. «Карабах», який знаходиться на зборах з 20 червня, провів вже ряд контрольних матчів і незабаром стартує в єврокубках. Команда вже добре фізично готова до сезону і саме від цього, від готовності суперника, відштовхувався тренерський штаб у виборі опонентів.

Перший небезпечний момент у матчі трансформувався в забитий м'яч. Буяльський прорвався до штрафного суперника, відірвався від захисника, зблизився з голкіпером і прострілив уздовж лінії воротарської на Циганкова. Капітан «Динамо» в цьому матчі і став автором першого гола «біло-синіх» в новому сезоні і на зборах в Австрії.

За пару миттєвостей кияни отримали ще один прекрасний шанс забити - Вербіч зі штрафного з 18 метрів послав м'яч поруч зі штангою. Словенець був активний в першому таймі і міг стати співавтором другого голу: після активної боротьби на лівому фланзі, Беньямін викотив м'яч на хід Бєсєдіну. Форвард «Динамо» увійшов в штрафну і прострілив на вільного Буяльського, який вдало замкнув передачу. Незважаючи на це, рефері вирішив скасувати взяття воріт, зафіксувавши порушення правил збоку Вербіча.

«Карабах», в свою чергу, також мав дві чудові нагоди для взяття воріт у першому таймі. Центральний захисник Хусейнов, замикаючи подачу з кутового, головою пробив поруч зі штангою. Але найбільш реальний шанс був у Квінтана - його постріл з меж штрафного прийняла на себе поперечина.

Ряд замін у складах обох команд перед і після перерви - традиційна картина для контрольних матчів. Основна мета таких поєдинків - напрацювання ігрових зв'язків, тому результат відходить на другий план. Незважаючи на цей фактор, азербайджанці грали щільно, жорстко і часто фолили.

На 60-й хвилині Олександр Хацкевич планово змінив більшу частину складу, що оживило дії обох команд. Непоганий удар здалеку вийшов у Лєднєва, але молодий гравець не влучив у ворота. В основному ж, боротьба за м'яч точилася в середині поля і до реальних моментів справа не доходила.

1:0 - цілком впевнена по грі перемога «Динамо», перший гол на зборах і в сезоні, автором якого став Віктор Циганков.

04.07.2018. Перший контрольний матч

«Динамо» - «Карабах» - 1:0 (1:0)

«Динамо»: Бущан (Бойко, 46), Кендзьора (Морозюк, 60), Бурда (Гуйє, 60), Кадар (Алібеков, 60), Шабанов (Михайличенко, 60), Че Че (Сидорчук, 46), Буяльський (Гармаш, 30), Циганков (К) (Калитвинцев, 38), Вербіч (Лєднєв, 60), Шепелєв (Шапаренко, 60), Бєсєдін (Дегтярьов, 60).

«Карабах» (стартовий склад): Махаммадалієв, Гараєв, Мєдвєдєв, Мадатов, Ржежнічак, Хусейнов, Гуерриєр, Дінієв, Квінтана, Озобіч, Зуб’єр.

«Карабах» (запасні): Садігов, Аголлі, Хуссейнов, Маммадов, Мехбалієв, Сулейманов, Джафаргулієв, Майкл.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Хлопці рухаються у правильному напрямку та розуміють, які вимоги до них висуваються»

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Хлопці рухаються у правильному напрямку та розуміють, які вимоги до них висуваються»

Головний тренер ФК «Динамо» Київ прокоментував перший контрольний матч своєї команди, що завершився перемогою над «Карабахом» із рахунком 1:0.

ТМ. «Динамо» – «Карабах» – 1:0. Звіт про матч (+ВІДЕО)

ТМ. «Динамо» – «Карабах» – 1:0. Звіт про матч (+ВІДЕО)

Обидві команди спокійно почали перший тайм. «Карабах», який перебуває на зборах з 20 червня, провів уже кілька контрольних матчів і незабаром стартує в єврокубках. Команда вже добре фізично готова до сезону й саме від цього, від готовності суперника, відштовхувався тренерський штаб у виборі опонентів.

«Динамо» - «Карабах»: стартовий склад «біло-синіх»

«Динамо» - «Карабах»: стартовий склад «біло-синіх»

Пропонуємо вашій увазі стартовий склад «Динамо» на контрольний матч проти азербайджанського «Карабаху», який розпочнеться о 19:00.

Представляємо суперника: «Карабах» (Азербайджан)

Представляємо суперника: «Карабах» (Азербайджан)

Суперником київського «Динамо» у першому контрольному матчі на тренувальному зборі в Австрії стане азербайджанський «Карабах».

Прогноз

% Голосiв
1
 
4
2
 
3
3
 
2
4
 
2
5
 
2
6
 
2
7
 
2
8
 
1
9
 
1
10
 
1
11
 
5

Оцінки гравців

Динамо К

1 Бущан Георгій
 
0
94 Кендзьора Томаш
 
0
26 Бурда Микита
 
0
44 Кадар Тамаш
 
0
30 Шабанов Артем
 
0
29 Буяльський Віталій
 
0
15 Циганков Віктор (К)
 
0
8 Шепелєв Володимир
 
0
6 Че Че
 
8.0
7 Вербич Беньямін
 
0
41 Бєсєдін Артем
 
0
71 Бойко Денис
 
0
19 Гармаш Денис
 
0
5 Сидорчук Сергій
 
0
11 Калитвинцев Владислав
 
0
15 Циганков Віктор
 
0

Карабах

12 Махаммадалієв
 
0
2 Гараєв
 
0
5 Мєдвєдєв
 
0
11 Мадатов
 
0
52 Ржежнічак
 
0
55 Хусейнов
 
0
77 Гуеррієр
 
0
91 Дінієв
 
0
10 Квінтана
 
0
19 Озобич
 
0
17 Зуб'єр
 
0

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ