Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 4

Стадіон ім. Бойка В.С., Маріуполь

Ігор Пасхал

Середа, 26 вересня 2018 початок: 17:00

У середу, 26 вересня, «Динамо» зіграє з «Маріуполем» в перенесеному матчі 4 туру УПЛ. Поєдинок пройде в Маріуполі. Початок о 17:00.

«Динамо» нарешті перервало невдалу серію, обігравши вдома «Десну» (4:0). Графік у команди нині досить напружений, ігри йдуть через два дні на третій і вже зовсім скоро «біло-синім» доведеться грати черговий матч Ліги Європи.

До слова, саме через виступи обох команд в єврокубках очна дуель була перенесена на кінець вересня. Але на даний момент «Маріуполь» не обтяжений міжнародними поєдинками - в кваліфікації Ліги Європи підопічні Олександра Бабича програли французькому «Бордо».

Матч в Маріуполі - прекрасне футбольне видовище для місцевої публіки, яка напевно прийде на стадіон поспостерігати за представниками України в єврокубках цього сезону. Що стосується турнірних цілей, то перед «Динамо» існує тільки одне завдання - перемагати в кожному матчі. До слова, саме «Маріуполь» в кінцівці минулого сезону відібрав ключові очки у «біло-синіх», що позначилося на результаті чемпіонської гонки.

Трансляція - «Футбол 1»

Статистика особистих зустрічей:

Всього матчів - 42

Перемоги «Динамо» - 35

Нічиї - 5

Перемоги «Маріуполя» - 2

Різниця м'ячів - 105:26 на користь «Динамо»

«Динамо» - «Маріуполь» - 1:1 (0:1)

Голи: Циганков (55, з пенальті) - Борячук (16)

«Динамо»: Бойко, Шепелєв (Мбокані, 46), Циганков, Ротань, Піварич, Гонсалес (Вербіч, 46), Бурда, Шабанов, Шапаренко, Бєсєдін, Кендзьора.

«Маріуполь»: Гальчук, Тищенко, Білий, Яворський, Демір, Биков, Піхальонок (Ігнатенко, 65), Мішньов (Болбат, 86), Дедечко, Тотовицький, Борячук (90 + 2).

Попередження: Бєсєдін (20) - Мішньов (49), Борячук (52), Биков (55), Дедечко (56).

Хацкевич Олександр
Євген СМИРНИЙ: «Перед виходом на заміну хвилювався»

У виїзному матчі проти «Маріуполя» півзахисник «Динамо» Євген Смирний уперше вийшов на поле у складі головної команди цього сезону.

Микола МОРОЗЮК: «Скоро виберемося з того стану, за який нас критикували»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк провів матч проти «Маріуполя» на дещо незвичній позиції правого півзахисника.

Віталій МИКОЛЕНКО: «У моменті з пенальті було схоже на фол останньої надії»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко розповів про перемогу над «Маріуполем», забиті м’ячі та підказки тренера:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «До перерви не вистачало контролю м’яча, а у другому таймі грали за рахунком»

Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу чемпіоната України «Маріуполь» - «Динамо» (0:2):

«Динамо» впевнено перемагає «Маріуполь» на виїзді. Звіт про матч

Команда Олександра Хацкевича цього разу забила двічі.

УПЛ. «Маріуполь» - «Динамо»: останні новини перед грою

У середу, 26 вересня, «Динамо» зіграє на виїзді з «Маріуполем» у рамках перенесеного матчу 4-го туру чемпіонату УПЛ.

УПЛ. 4 тур. «Маріуполь» - «Динамо». Анонс матчу

Підтримай «Динамо» у Маріуполі!

У середу, 26 вересня, на стадіоні ім. В. Бойка у Маріуполі відбудеться перенесений матч 4-го туру чемпіонату УПЛ «Маріуполь» – «Динамо» (початок – о 17:00).