Дніпро-Арена, Дніпро

Ярослав Козик

Середа, 18 квітня 2018 початок: 19:00

СК «Дніпро-1» (Дніпро)

СК «Дніпро-1» розпочав виступ у розіграші Кубка України 2017/2018 зі стадії 1/64 фіналу, провівши вже п’ять матчів.

09.07. 1/64 фіналу. СК «Дніпро-1» – «Буковина» – 5:0 (Добровольський, 4, автогол, Польовий, 42, Кожушко, 66, Кравченко, 73, Когут, 90+3, пен.)

26.07. 1/32 фіналу. СК «Дніпро-1» – «Суми» – 2:0 (Войцеховський, 12, Сніжко, 76)

20.09. 1/16 фіналу. СК «Дніпро-1» – «Гірник-Спорт» – 1:0 (Сула, 20)

25.10. 1/8 фіналу. СК «Дніпро-1» – «Чорноморець» – 0:0 (серія пенальті – 8:7)

29.11. 1/4 фіналу. ФК «Львів» – СК «Дніпро-1» – 1:2 (Кисленко, 23 – Сніжко, 75, Поплавка, 119)

Поточне місце в Другій лізі (група «А»): 1-ше (25 матчів, 20 перемог, 2 нічиї, 3 поразки, м’ячі – 61:11, 62 очки)

Найкращий бомбардир у Другій лізі: Ігор Когут – 10 м’ячів

Найбільше матчів у Другій лізі: 24 – Лопирьонок, по 23 – Бровченко, Войцеховський, Логінов, Поплавка, по 22 – Когут, Сніжко, по 20 – Польовий, Сула

Воротар №1 у Другій лізі: Валерій Юрчук (14 матчів, 6 пропущених м’ячів)

«Динамо» (Київ)

«Динамо» розпочало виступ у розіграші Кубка України 2017/2018 зі стадії 1/8 фіналу, зігравши два матчі.

25.10. 1/8 фіналу. «Олександрія» – «Динамо» – 2:3 (Старенький, 77, Грицук, 120+5, пен. – Кравець, 36, 116, Бєсєдін, 107)

29.11. 1/4 фіналу. «Десна» – «Динамо» – 0:2 (Гармаш, 7, Русин, 90+3)

Поточне місце в УПЛ: 2-е (27 матчів, 18 перемог, 6 нічиїх, 3 поразки, м'ячі – 55:22, 60 очок).

15.03. ЛЄ. «Динамо» – «Лаціо» – 0:2

18.03. УПЛ. «Динамо» - «Ворскла» – 4:0

01.04. УПЛ. «Маріуполь» – «Динамо» – 2:3

07.04. УПЛ. «Динамо» – «Зоря» – 4:0

14.04. УПЛ. «Шахтар» – «Динамо» – 0:1

Найкращий бомбардир в УПЛ: Віктор Циганков – 12 м’ячів.

Найкращий асистент в УПЛ: Денис Гармаш – 8

Найбільше ігрового часу в УПЛ: Буяльський – 1812 хвилин, Циганков – 1724, Кадар – 1710, Кендзьора – 1514, Піварич – 1452

Обличчям до обличчя

Офіційною датою заснування клубу СК «Дніпро-1» є 2017 рік, тому не дивно, що клуби поки не зустрічалися між собою.

Цікавий факт

У складі СК «Дніпро-1» у нинішньому сезоні виступають півзахисник Сергій Кравченко, який у 2009 році грав за «Динамо», а також захисник Сергій Логінов, який протягом 2009-2013 рр. Виступав у молодіжних командах «Динамо». Також кольори СК «Дніпро-1» захищають захисник Володимир Польовий та півзахисник Артур Карноза, які неодноразово протистояли «Динамо» в матчах вищого вітчизняного дивізіону, захищаючи кольори інших клубів.

Хацкевич Олександр

Очікувано, в Дніпрі матч «Динамо» викликав ажіотаж серед місцевих уболівальників - місто дійсно скучило за великим футболом. А фантастична атмосфера на трибунах - запорука гарного і цікавого видовища.

З перших хвилин «Динамо» позначило свою перевагу і статус, захопивши м'яч і ініціативу. Провівши ряд небезпечних атак на ворота господарів, кияни отримали право на 11-метровий. Бєсєдін, після помилки Кравченко, вийшов один на один і був збитий у штрафному Юрчуком. Пенальті взявся пробивати Циганков і впевнено реалізував момент.

Другий м'яч був забитий ще через 10 хвилин. Шепелєв отримав м'яч в штрафній від Гонсалеса і, несподівано для воротаря, на силу пробив в ближній кут - 2:0 на користь «Динамо».

Третій цвях у ворота «Дніпра-1» в цьому поєдинку вбив Бесєдін. Миколенко підключився до атаки по флангу і прострілив на дальню штангу. Артем, в боротьбі із захисником, виявився сильнішим і більш вдалим. Як підсумок першого тайму - 3:0 на користь киян.

Другий тайм вийшов менш насиченим на події, але все ж два голи, по одному в ворота кожної команди, глядачі побачили.

Повернути інтригу в матч спробувала зв'язка Кравченко-Когут. Перший навісив, а другий точним ударом головою переправив м'яч у сітку. Але інтрига прожила недовго.

Крапку в матчі встановив Вербіч. Бурда виконав закидання на партнера, Беньямін обробив м'яч і пробив в ближній кут. Йшла 66-а хвилина матчу.

Незважаючи на солідний запас часу, особливо цікавих подій не відбувалося. Можна виділити хіба що момент Буяльського, удар якого з меж штрафного прийняв на себе захисник, а також заміну воротаря у «Динамо» - Бойко поступився місцем у воротах Бущану.

4:1 - «Динамо» впевнено переграє «Дніпро-1» і крокує до фіналу Кубка України, де вже 9 травня, знову в Дніпрі на цьому ж стадіоні, буде битися з «Шахтарем».

Кубок України. 1/2 Фіналу

«Дніпро-1» - «Динамо» - 1:4 (0:3)

18.04.2018. м Дніпро, «Дніпро-Арена»

«Дніпро-1»: Юрчук, Кравченко, Польовий, Бровченко, Логінов, Сніжко, Поплавка (Мемешев, 46), Когут (Хучрабов, 76), Чегурко (Бєляєв, 72), Супряга, Лопирьонок.

«Динамо»: Бойко (Бущан, 74), Шепелєв, Циганков (Вербіч, 46), Ротань, Гонсалес, Бурда, Буяльський (Алібеков, 81), Шабанов, Бесєдін, Миколенко, Кендзьора.

Голи: Когут (58) - Циганков (28, з пенальті), Шепелєв (38), Бесєдін (44), Вербіч (66).

Попереджені: Когут (30), Бровченко (86).

Беньямін ВЕРБИЧ: «9-го травня на «Дніпро-Арені» буде видатний фінал»

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич відзначився забитим м'ячем у ворота СК «Дніпро-1», встановивши остаточний рахунок у півфінальному матчі.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Дніпро-1» - команда рівня Прем'єр-ліги, а не другої

Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після півфінального матчу Кубка України «Дніпро-1» - «Динамо», в якому його команда перемогла з рахунком 4:1 та вийшла у фінал:

«Дніпро-1» - «Динамо»: останні новини перед грою

Сьогодні на стадіоні «Дніпро-Арена» у Дніпрі відбудеться півфінальний матч Кубку України між командою другої ліги «Дніпро-1» та «Динамо».

Кубок України. 1/2 фіналу. СК «Дніпро-1» – «Динамо». Прев'ю

У середу, 18 квітня, відбудеться поєдинок 1/2 фіналу розіграшу Кубка України, в якому «Динамо» зустрінеться в гостях із представником Другої ліги – СК «Дніпро-1».

Суддівські призначення на кубковий матч між СК «Дніпро-1» та «Динамо»

Комітет арбітрів ФФУ призначив бригаду арбітрів на матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2017/2018 рр.

Дата та час початку матчу СК «Дніпро-1» - «Динамо»

У півфіналі Кубка України київське «Динамо» зустрінеться у гостях з представником другої ліги, СК «Дніпро-1».