10 65' Шапаренко Микола
41 65' Бєсєдін Артем

Хацкевич Олександр

Бакке Гейр

У заключному контрольному матчі на навчально-тренувальному зборі в Іспанії «Динамо» поступилося норвезькому «Сарпсборгу 08».

Перший тайм пройшов досить спокійно і без голів. Але спершу варто відзначити, що місце у воротах киян зайняв новоспечений гравець «Динамо» Денис Бойко.

Спершу команда придивлялися один в одного, а перший небезпечний момент виник на 6-й хвилині - Дмитро Хльобас зважився на удар - м'яч пролетів вище. «Сарпсборг 08» відповів на це своїм ударом, але впевнено зіграв Денис Бойко.

На 16-й хвилині Жуніор Мораес міг відкривати рахунок, але бразильцеві не вистачило точності на завершальній стадії атаки. Далі «Динамо» тільки продовжувало нарощувати тиск на ворота норвежців, моменти виникали у Євгена Смирного, Дмитра Хльобаса і Беньяміна Вербича, але відкрити рахунок до перерви не зміг ніхто.

Початок другого тайму також видався досить спокійним, без моментів, поки рахунок все-таки не був відкритий. І зробили це норвежці - гол на рахунку захисника Йоахима Йоргенсена, який опинився спритнішим за всіх на добиванні в штрафний «Динамо».

Шанс змінити цифри на табло у підопічних Олександра Хацкевича був під завісу матчу, але Микита Бурда не зміг замкнути навіс Дмитра Хльобаса. Як підсумок - мінімальна поразка 0: 1.

На горизонті у «Динамо» - єврокубковий поєдинок з АЕКом в Лізі Європи. Після закінчення іспанського збору команда візьме курс на Грецію, де вже 15 лютого зіграє в Афінах.

Шостий контрольний матч на другому тренувальному зборі

«Динамо» - «Сарпсборг 08» - 0:1

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Бурда, Самбрано, Шабанов, Смирний, Буяльський (Шапаренко, 65), Вербич, Ротань (к), Мораес  (Бєсєдін, 65), Хльобас.

Маханьков, Кендзьора, Гармаш, Кадар, Шапаренко, Гусєв, Бєсєдін

«Сарпсборг 08» (стартовий склад): Йоргенсен, Захаріассен, Руд Тветер, Аскар, Хельге Твейта, Шварц, Лунд Нільсен, Фальчі, Утвік Бьорн, Ветті, Томассен (к).

Голи: Йоргенсен (59)

ТМ. «Динамо» - «Сарпсборг 08» - 0:1. Звіт + відео

Товариський матч. «Динамо» - «Сарпсборг 08». Прев'ю

Шостим, заключним, суперником «Динамо» на другому навчально-тренувальному зборі в Іспанії стане бронзовий призер чемпіонату Норвегії - «Сарпсборг 08». Матч пройде на полі навчально-тренувального центру в Марбельї. Початок о 17:30 за київським часом.