Шкільний сектор

Абонементи у «Шкільний сектор»

Шановні вболівальники!

Пропонуємо придбати абонементи у «Шкільний сектор» на домашні матчі ФК «Динамо» (Київ) у сезоні 2019/2020

Сезонний абонемент є пластиковою карткою з індивідуальним номером та серією. Абонемент є дійсним протягом усього футбольного сезону 2019/20 та дає право власнику відвідувати всі домашні матчі «Динамо» в чемпіонаті України та Кубку України (крім фіналу), а також отримувати певні знижки та переваги.

Розташування «Шкільного сектору» – сектор D, блок 11. Ціна абонемента для школярів – 160 гривень (з кожним проведеним матчем ціна знижується на 10 гривень).

Придбати абонементи можна з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 у відділі реалізації квитків (каб. 16, 3 поверх) ФК «Динамо» (Київ) (вул. Грушевського, 3), при собі обов’язково мати учнівський квиток.

Для гарантування безпеки у зоні «Шкільного сектору» на кожній грі присутня охорона стюардів, заборонено паління і та вживання спиртних і слабоалкогольних напоїв.

У випадку виникнення спірних питань, адміністрація (стюард) має право вимагати пред’явлення учнівського посвідчення.


Переваги для власників абонементів:

  • Персональне місце на НСК «Олімпійський» на всіх 16-ти домашніх матчах «Динамо» у чемпіонаті України а також, як бонус для вболівальників, на домашніх матчах Кубка України
  • Економія часу на придбання квитків на кожен домашній матч «Динамо»
  • Першочергове право придбання квитків на єврокубкові матчі зі знижкою 15%
  • Знижка 10% на придбання клубної атрибутики у фірмових магазинах «Динамо»
  • Участь у програмі лояльності«Друзі «Динамо», що надає привілеї та знижки власникам абонементів. Список партнерів програми, який постійно буде оновлюватися, дивіться у розділі «Програма лояльності»
  • Участь у розіграшах призів, організованих клубом спільно з його партнерами та спонсорами (Favorit Sport, New Balance, KLO, Lifecell)
  • Можливість взяти участь у програмі «За руку з кумиром» для дітей (віком від 7-ми до 11-ти років, зріст яких - 125-145 см) власників абонементів

Не зволікайте з придбанням, кількість місць обмежена!

Контактний номер телефону: (044) 279-52-72.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ