Пісні про "Динамо"

Вперед із піснею!

Футбол не можна уявити без емоцій та єднання вболівальників навколо своєї команди.
В Англії, найкращій країні у світі з хорового співу фанатів, існує висловлювання, добре поширене у футбольних колах «You're Not Singing Any More», що в дослівному перекладі українською мовою звучить, як «Ви вже більше не співаєте». У середовищі вболівальників цей вираз має дещо інший сенс і означає, що команда суперника, як і її вболівальники, вже не в змозі чинити будь-який опір.А це означає, що, приходячи на «Олімпійський» або підтримуючи «Динамо» на виїздах, потрібно співати, і так, щоб під час гри суперник відчув усю пісенну міць «біло-синіх» та не зміг би нічого протиставити у відповідь.

Одна з пісень присвячених «Динамо» гуртом С.К.А.Й. була написана спеціально для вболівальників команди під назвою «Ми – це Динамо, Динамо – це ми», і відразу стала дуже популярною серед прихильників клубу.

«Найсуворіші для нас критики – це динамівські вболівальники. Для нас, дуже важливо, що вони схвалили цю пісню», – заявив в інтерв'ю офіційному клубному сайту вокаліст групи Олег Собчук. «На мене дуже серйозно вплинуло прохання мого батька, який є давнім шанувальником київського «Динамо». Він знав, що я пишу пісню для клубу, і попросив мене зробити гідну річ, щоб не було соромно ані йому, ані мені. Він дуже любить «Динамо», і тепер щасливий і гордий не лише тому, що саме я написав цю пісню, а й просто тому, що вона існує».

Пропонуємо всім шанувальникам «Динамо» Київ скачати її у форматі mp3

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ