Партнери

Офіційні спонсори та партнери

 


 

New Balance

Штаб-квартира – Бостон, штат Массачусетс, США.

Місія: відповідальність перед споживачем, лідерство в розробці спортивних товарів, гарантія якості. Спортсмени пишаються носити продукцію New Balance, партнери та спортивні організації вдячні співпраці з New Balance. Починаючи з 1906 року, бренд New Balance виробляє продукцію в США та за її межами. Компанія володіє 5-ма виробництвами в Новій Англії (США) та однією фабрикою у Флімбі (Великобританія). Штат компанії – більше 6000 співробітників в різних країнах світу. Наша мета - допомагати професійним спортсменам та аматорам встановлювати нові рекорди, вигравати медалі та досягати нових висот.

Сьогодні компанія керується простою істиною: ми народилися, аби постійно рухатися вперед!

Більше про New Balance на сайті newbalance.ua.


lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є міжнародна компанія-лідер Turkcell. На сьогоднійшній день оператор lifecell є не лише оператором №1 для смартфонів в Україні, але й лідером із впровадження інновацій.

Моршинська

Офіційна вода ФК «Динамо» Київ.
  Недержавна медична клініка, відкрилася в 1993 році. Структурно складається з наступних підрозділів: адміністрація; пункт невідкладної медичної допомоги (реанімобілі); консультативно-діагностичне відділення (поліклініка); стаціонарне відділення; допоміжні служби.

Комплексні діагностичні програми, які застосовуються в клініці, дозволяють виявити першопричину захворювань, звести до мінімуму лікарські помилки і виробити найкращий план боротьби з недугою.

Основа успіху – індивідуальний підхід і ретельно вивірений алгоритм обстеження, підкріплений сучасним діагностичним обладнанням.

Наша системна терапія довела свою ефективність при лікуванні широкого спектру захворювань, в тому числі й завдяки тому, що процес лікування супроводжується моніторингом на всіх його етапах, оперативним лабораторним контролем та аналізом ефективності за допомогою унікальних медичних приладів.

Головне для нас – позитивні результати лікування на радість як пацієнтам, так і їхнім лікарям.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРМА» 22 роки успішно працює на страховому ринку України. Компанія надає широкий спектр страхових послуг з добровільного та обов'язкового страхування приватним і корпоративним клієнтам на підставі 25 безстрокових ліцензій, виданих Нацкомфінпослуг.


СК «АРМА» - лідер рейтингу надійності страхових компаній за версією ділового журналу «Експерт Україна» № 46 (371) від 03.12.12., За різними показниками діяльності входить в ТОР-50 страхового ринку України. Рейтинг підтверджується щорічно.

Офіційний постачальник ділового одягу ФК "Динамо" Київ - мережа магазинів "Арбер"

«У 1990 році в Arber почали створювати унікальні концепти чоловічого стилю та модного одягу.

Сьогодні наш бренд відображає культуру уваги до кожної деталі.

Ми робимо стиль чоловіка досконалим».

ARBER – НАЦІОНАЛЬНИЙ БРЕНД ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ

Колекції Arber – це модний одяг, взуття й аксесуари для чоловіків, які обирають класичний стиль і стиль smart casual для свого щоденного образу.

Колекції створюються на власному виробництві в Україні.

Бренд пропонує основну лінію колекцій Arber і преміальну, селективну лінію – присвяту засновнику Gregory Arber.

Бренд Arber також пропонує набір супровідних послуг і сервісів зі створення бездоганного стилю: індивідуальне пошиття Fashion Tailor by Gregory Arber, ательє, хімчистку, доставку, оренду комплексного стилю.

Сьогодні бренд представлений 100 магазинами Arber, які покривають 100 % регіонів України.

http://arber.ua/

ТОВ «КОМСІ» 

Послуги  з  охорони об'єктів організацій та приватних осіб

Мережа піцерій Pizza di Casa - нові, але вже улюблені всіма заклади, які розташовуються як на правому, так і на лівому берегах міста Києва. Затишна атмосфера, дитяча кімната, цікаве меню, а також демократичні ціни зробили ці заклади дійсно улюбленими місцями для відвідування у мешканців та гостей столиці. Pizza di Casa - піцерія, яку варто відвідати!

Стоматологія «Св. Ірина» - мережа сучасних клінік в центрі Києва, які спеціалізуються на всіх видах стоматологічних послуг. Висококласні фахівці, ультрасучасне обладнання та матеріали, індивідуальний підхід, зручне розташування - все це дає 100% результат у вирішенні будь-якої проблеми, пов'язаної зі стоматологом. Стоматологія «Св. Ірина» - професійно, якісно, красиво!

Jeunesse – одна із найбільш швидкозростаючих компаній на світовому ринку з оборотом більше, ніж 1.5 мільярда доларів. Була заснована у 2009 році в Орландо, штат Флорида, США. Володар 396 нагород різноманітних світових рейтингів, серед яких: 8 нагород у рейтингу Inc. 500, 59 нагород у різних номінаціях Telly AWARDS, 29 нагород AVA Digital, 100 нагород Stevies American Business Awards та багато інших.

Footboom.com - молодий і виправдано амбітний футбольний Інтернет-проект, що завоював серця футбольних фанатів України. На сайті ви зустрінете актуальні новини футболу України та Світу, розбір чемпіонатів, футбольні прогнози, текстові онлайн трансляції футбольних матчів, відео та фото огляди, турнірні таблиці та багато іншого.

Sport.ua – надійне джерело спортивної інформації, портал приділяє особливу увагу українським клубам та спортсменам. Мережа кореспондентів порталу працює в більш ніж 50 містах та дозволяє повністю висвітлювати новини футболу та спорту в Україні.

Футбол – найпопулярніший розділ сайту. Sport.ua проводить трансляції матчів онлайн, оновлює результати LIVE, статистичні дані футболістів і клубів, публікує результати матчів та календарі турнірів.

Sport.ua – це місце для обговорення останніх новини спорту та футболу. Портал дає можливість спілкуватися з видатними футболістами, спортсменами та тренерами у форматі відео-конференцій.

«Футбол 24» football24.ua – сайт про український і світовий футбол українською і російською мовами. Ми приділяємо особливу увагу вітчизняному футболу в усіх його проявах – розповідаємо як про чемпіонат України, так і про українських футболістів і тренерів у світових футбольних клубах. У нас завжди є ексклюзивні інтерв’ю з гравцями, тренерами і провідними футбольними функціонерами.

«Футбол 24» веде онлайн-трансляції матчів чемпіонату України, оперативно дає результати змагань, коментарі та прогнози, курйози та трагедії гри мільйонів. Адже футбол – це не тільки наша робота, це і наша велика пристрасть.

«Футбол 24» - знай більше, вболівай пристрасніше!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ