Партнери

Офіційні спонсори та партнери

 


 

New Balance

Штаб-квартира – Бостон, штат Массачусетс, США.

Місія: відповідальність перед споживачем, лідерство в розробці спортивних товарів, гарантія якості. Спортсмени пишаються носити продукцію New Balance, партнери та спортивні організації вдячні співпраці з New Balance. Починаючи з 1906 року, бренд New Balance виробляє продукцію в США та за її межами. Компанія володіє 5-ма виробництвами в Новій Англії (США) та однією фабрикою у Флімбі (Великобританія). Штат компанії – більше 6000 співробітників в різних країнах світу. Наша мета - допомагати професійним спортсменам та аматорам встановлювати нові рекорди, вигравати медалі та досягати нових висот.

Сьогодні компанія керується простою істиною: ми народилися, аби постійно рухатися вперед!

Більше про New Balance на сайті newbalance.ua.

Favbet - компанія, що працює в сегменті sport entertainment. Компанія працює в Україні з 1999 року і згуртувала сотні тисяч любителів спорту. В Україні компанія об'єднує близько тисячі наземних точок прийому спортивних ставок, а також багатофункціональний онлайн майданчик.

Моршинська

Офіційна вода ФК «Динамо» Київ.
 

Медична мережа «Добробут» 

Наша історія 
Медична мережа «Добробут» почала свій шлях у 2001 році. Ми почали роботу з відкриття служби невідкладної допомоги у Києві. А сьогодні «Добробут» – це місце, яке відповідає усім медичним потребам людини: від роботи сімейного лікаря та педіатра до високоспеціалізованих послуг для дітей та дорослих, що включають в себе хірургію, травматологію, онкологію, кардіохірургію, нейрохірургію, реанімацію, стоматологію, а також невідкладну допомогу.
 
Чому «Добробут»? 
 
·         «Добробуту» можна довірити своє здоров’я: з вами працює команда з більш, ніж 2500 медичних професіоналів, серед яких 72 кандидати медичних наук та 12 професорів, які мають великий досвід роботи
 
·         Ми використовуємо прогресивне медичне обладнання та гарантуємо максимально точні результати діагностики. 
 
·         16 медичних центрів в Києві, включаючи 2 медичних центри зі стаціонаром 24/7 на лівому та правому березі.
 
·         Діагностику та лікування ми проводимо за міжнародними протоколами та керуємось принципами доказової медицини.
 
·         Ми постійно інвестуємо в підвищення кваліфікації лікарів та оновлення обладнання.
 
·         Доступність  медичних послуг для пацієнта – один із наших пріоритетів. Тому ми постійно працюємо над тим, щоб медичні центри «Добробут» були поруч з вашим домом та надавали потрібні послуги в необхідний час.
 
·         «Добробут» – медичні центри нового покоління, адже ми дбаємо про комфорт пацієнтів та якість наданого сервісу.
 
·         У мережі «Добробут» ми запровадили діджитал-медицину та створили мобільний додаток для пацієнтів. Тепер кожен пацієнт може отримати онлайн-розяснення лікаря та переглянути медичну карту з інформацією про візити й аналізи на своємумобільному телефоні.

СК «АРМА» з 1994 року успішно працює на страховому ринку України. Компанія надає широкий спектр страхових послуг з добровільного та обов'язкового страхування на підставі 25 безстрокових ліцензій Нацкомфінпослуг.

СК «АРМА» входить в ТОР-50 страхового ринку України за різними показниками діяльності (за даними журналу «Insurance Top»), є членом об'єднання «Ядерний страховий пул» і Асоціації «Страховий бізнес».

Основні напрямки діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОСЦПВ, ДЦВ), страхування майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, туристичне страхування, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і ін. види обов'язкового страхування.

Офіційний постачальник ділового одягу ФК "Динамо" Київ - мережа магазинів "Арбер"

«У 1990 році в Arber почали створювати унікальні концепти чоловічого стилю та модного одягу.

Сьогодні наш бренд відображає культуру уваги до кожної деталі.

Ми робимо стиль чоловіка досконалим».

ARBER – НАЦІОНАЛЬНИЙ БРЕНД ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ

Колекції Arber – це модний одяг, взуття й аксесуари для чоловіків, які обирають класичний стиль і стиль smart casual для свого щоденного образу.

Колекції створюються на власному виробництві в Україні.

Бренд пропонує основну лінію колекцій Arber і преміальну, селективну лінію – присвяту засновнику Gregory Arber.

Бренд Arber також пропонує набір супровідних послуг і сервісів зі створення бездоганного стилю: індивідуальне пошиття Fashion Tailor by Gregory Arber, ательє, хімчистку, доставку, оренду комплексного стилю.

Сьогодні бренд представлений 100 магазинами Arber, які покривають 100 % регіонів України.

http://arber.ua/

ТОВ «КОМСІ» 

Послуги  з  охорони об'єктів організацій та приватних осіб

Мережа піцерій Pizza di Casa - нові, але вже улюблені всіма заклади, які розташовуються як на правому, так і на лівому берегах міста Києва. Затишна атмосфера, дитяча кімната, цікаве меню, а також демократичні ціни зробили ці заклади дійсно улюбленими місцями для відвідування у мешканців та гостей столиці. Pizza di Casa - піцерія, яку варто відвідати!

Стоматологія «Св. Ірина» - мережа сучасних клінік в центрі Києва, які спеціалізуються на всіх видах стоматологічних послуг. Висококласні фахівці, ультрасучасне обладнання та матеріали, індивідуальний підхід, зручне розташування - все це дає 100% результат у вирішенні будь-якої проблеми, пов'язаної зі стоматологом. Стоматологія «Св. Ірина» - професійно, якісно, красиво!

Footboom.com - молодий і виправдано амбітний футбольний Інтернет-проект, що завоював серця футбольних фанатів України. На сайті ви зустрінете актуальні новини футболу України та Світу, розбір чемпіонатів, футбольні прогнози, текстові онлайн трансляції футбольних матчів, відео та фото огляди, турнірні таблиці та багато іншого.

Sport.ua – надійне джерело спортивної інформації, портал приділяє особливу увагу українським клубам та спортсменам. Мережа кореспондентів порталу працює в більш ніж 50 містах та дозволяє повністю висвітлювати новини футболу та спорту в Україні.

Футбол – найпопулярніший розділ сайту. Sport.ua проводить трансляції матчів онлайн, оновлює результати LIVE, статистичні дані футболістів і клубів, публікує результати матчів та календарі турнірів.

Sport.ua – це місце для обговорення останніх новини спорту та футболу. Портал дає можливість спілкуватися з видатними футболістами, спортсменами та тренерами у форматі відео-конференцій.

«Футбол 24» football24.ua – сайт про український і світовий футбол українською і російською мовами. Ми приділяємо особливу увагу вітчизняному футболу в усіх його проявах – розповідаємо як про чемпіонат України, так і про українських футболістів і тренерів у світових футбольних клубах. У нас завжди є ексклюзивні інтерв’ю з гравцями, тренерами і провідними футбольними функціонерами.

«Футбол 24» веде онлайн-трансляції матчів чемпіонату України, оперативно дає результати змагань, коментарі та прогнози, курйози та трагедії гри мільйонів. Адже футбол – це не тільки наша робота, це і наша велика пристрасть.

«Футбол 24» - знай більше, вболівай пристрасніше!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ