Партнери

Офіційні спонсори та партнери

 

 

Ось уже більше 80 років компанія adidas є символом успіху у світі спорту. Історія компанії почалася в 1920 році, коли молодий Аді Дасслер зшив свою першу пару спортивного взуття. Він хотів, щоб у кожного атлета було екіпірування, яке допомагало б йому досягати найкращих результатів.

Назва adidas (поєднання перших складів імені та прізвища засновника компанії) з'явилася в 1948 році. Роком пізніше вона була зареєстрована в якості торгової марки. Офіційним символом adidas стали знамениті три смужки.

adidas – це спортивне взуття, одяг та аксесуари. Основна концепція бренду adidas полягає в тому, щоб запропонувати споживачам взуття та екіпіровку, створену з урахуванням новітніх спортивних технологій, які допоможуть атлетам будь-якого рівня демонструвати максимальні спортивні результати.


lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є міжнародна компанія-лідер Turkcell. На сьогоднійшній день оператор lifecell є не лише оператором №1 для смартфонів в Україні, але й лідером із впровадження інновацій.

Моршинська

Офіційна вода ФК «Динамо» Київ.
  Недержавна медична клініка, відкрилася в 1993 році. Структурно складається з наступних підрозділів: адміністрація; пункт невідкладної медичної допомоги (реанімобілі); консультативно-діагностичне відділення (поліклініка); стаціонарне відділення; допоміжні служби.

Комплексні діагностичні програми, які застосовуються в клініці, дозволяють виявити першопричину захворювань, звести до мінімуму лікарські помилки і виробити найкращий план боротьби з недугою.

Основа успіху – індивідуальний підхід і ретельно вивірений алгоритм обстеження, підкріплений сучасним діагностичним обладнанням.

Наша системна терапія довела свою ефективність при лікуванні широкого спектру захворювань, в тому числі й завдяки тому, що процес лікування супроводжується моніторингом на всіх його етапах, оперативним лабораторним контролем та аналізом ефективності за допомогою унікальних медичних приладів.

Головне для нас – позитивні результати лікування на радість як пацієнтам, так і їхнім лікарям.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРМА» 22 роки успішно працює на страховому ринку України. Компанія надає широкий спектр страхових послуг з добровільного та обов'язкового страхування приватним і корпоративним клієнтам на підставі 25 безстрокових ліцензій, виданих Нацкомфінпослуг.


СК «АРМА» - лідер рейтингу надійності страхових компаній за версією ділового журналу «Експерт Україна» № 46 (371) від 03.12.12., За різними показниками діяльності входить в ТОР-50 страхового ринку України. Рейтинг підтверджується щорічно.

Торгова марка Arber - відомий бренд чоловічого одягу, що успішно поєднує традиції кравецького мистецтва з тенденціями світової ділової моди. Дизайнерські тканини, вишукані дрібні деталі одягу і демократичні ціни - складові, які створили добре ім'я бренду. Нині серед його шанувальників - понад 100 тисяч українців, які надають перевагу актуальному класичному чоловічому одягу саме маркі Arber у стилях бізнес та кежуал. Роздрібна торговельна мережа Arber - це більш ниж 80 магазинів в Україні  та за її межами.

Компанія Арбер приділяє велику увагу не тільки якості виробленої продукції, але й якості надання послуг, ми прагнемо відповідати очікуванням наших клієнтів. У магазинах торгової мережі Арбер дотримується загальний фірмовий стиль і концепція оформлення простору, єдині правила мерчендайзингу та обслуговування клієнтів.

ТОВ «КОМСІ» 

Послуги  з  охорони об'єктів організацій та приватних осіб

Мережа піцерій Pizza di Casa - нові, але вже улюблені всіма заклади, які розташовуються як на правому, так і на лівому берегах міста Києва. Затишна атмосфера, дитяча кімната, цікаве меню, а також демократичні ціни зробили ці заклади дійсно улюбленими місцями для відвідування у мешканців та гостей столиці. Pizza di Casa - піцерія, яку варто відвідати!

Стоматологія «Св. Ірина» - мережа сучасних клінік в центрі Києва, які спеціалізуються на всіх видах стоматологічних послуг. Висококласні фахівці, ультрасучасне обладнання та матеріали, індивідуальний підхід, зручне розташування - все це дає 100% результат у вирішенні будь-якої проблеми, пов'язаної зі стоматологом. Стоматологія «Св. Ірина» - професійно, якісно, красиво!

Footboom.com - молодий і виправдано амбітний футбольний Інтернет-проект, що завоював серця футбольних фанатів України. На сайті ви зустрінете актуальні новини футболу України та Світу, розбір чемпіонатів, футбольні прогнози, текстові онлайн трансляції футбольних матчів, відео та фото огляди, турнірні таблиці та багато іншого.

Sport.ua – надійне джерело спортивної інформації, портал приділяє особливу увагу українським клубам та спортсменам. Мережа кореспондентів порталу працює в більш ніж 50 містах та дозволяє повністю висвітлювати новини футболу та спорту в Україні.

Футбол – найпопулярніший розділ сайту. Sport.ua проводить трансляції матчів онлайн, оновлює результати LIVE, статистичні дані футболістів і клубів, публікує результати матчів та календарі турнірів.

Sport.ua – це місце для обговорення останніх новини спорту та футболу. Портал дає можливість спілкуватися з видатними футболістами, спортсменами та тренерами у форматі відео-конференцій.

«Футбол 24» football24.ua – сайт про український і світовий футбол українською і російською мовами. Ми приділяємо особливу увагу вітчизняному футболу в усіх його проявах – розповідаємо як про чемпіонат України, так і про українських футболістів і тренерів у світових футбольних клубах. У нас завжди є ексклюзивні інтерв’ю з гравцями, тренерами і провідними футбольними функціонерами.

«Футбол 24» веде онлайн-трансляції матчів чемпіонату України, оперативно дає результати змагань, коментарі та прогнози, курйози та трагедії гри мільйонів. Адже футбол – це не тільки наша робота, це і наша велика пристрасть.

«Футбол 24» - знай більше, вболівай пристрасніше!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017