Тренери

Період праці Головний тренер Кращий результат
1936-1937 Товаровський Михаийло Давидович 2 місце в 1936
1938 Фомін Володимир Васильович 4 місце
1939-1940 Печений Михайло Федорович 8 місце в 1939, 1940
1941, 1947 Бутусов Михайло Павлович 4 місце в 1947
1944-1945 Махиня Микола Борисович 11 місце в 1945
1945-1946 Корчебоков Лев Миколайович 12 місце в 1946
1946 Ідзковський Антон Леонардович 12 місце
1946 Апухтін Борис Трифонович  
1947 Щегодський Костянтин Васильович 4 місце
1948 Сушков Михайло Павлович 10 місце
1949 Окунь Михайло Осипович 7 місце
1950 Фокін Євген Васильович 13 місце
1951-1956, 1959 Ошенков Олег Олександрович Кубок СРСР, 2 місце в 1952
1957-1958 Шиловський Віктор Костянтинович 6 місце в 1957, 1958
1959-1962 Соловьов В'ячеслав Дмитрович 1 місце в 1961
1963, 1970 Терентьєв Віктор Васильович 7 місце в 1970
1963 Зубрицький Анатолій Федорович 9 місце
1964-1970 Маслов Віктор Олександрович 1 місце 1966, 1967, 1968, Кубок СРСР 1964, 1966
1971-1973 Севідов Олександр Олександрович 1 місце в 1971
1973-1982 Лобановський Валерій Васильович 1 місце в 1974, 1975, 1977, 1980,1981, Кубок СРСР 1974, 1978, 1982, Кубок Кубків 1975, Суперкубок УЄФА 1975
1974-1976 Базилевич Олег Петрович 1 місце в 1974, 1975, Кубок СРСР 1974, Кубок Кубків 1975, Суперкубок УЄФА 1975
1983 Морозов Юрій Андрійович 7 місце
1984-1990 Лобановський Валерій Васильович 1 місце в 1985, 1986, 1990, Кубок СРСР 1985, 1987, 1990, Кубок Кубків 1986
1991-1992 Пузач Анатолій Кирилович 1 місце в 1993
1993 Фоменко Михайло Іванович 1 місце в 1994, Кубок України 1994
1992, 1994, 1995-1996, 2004-2005 Сабо Йожеф Йожефович 1 місце 1996, Кубок України 1996, 2005
1995 Павлов Микола Петрович 1 місце
1996 Онищенко Володимир Іванович
1 місце
1997-2002 Лобановський Валерій Васильович 1 місце 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, Кубок України 1998, 1999, 2000
2002-2004 Михайличенко Олексій Олександрович 1 місце 2003, 2004, Кубок України 2003, Суперкубок України 2004
2005 Буряк Леонід Йосипович  
2005-2007 Демьяненко Анатолій Васильович 1 місце 2007, Кубок України 2006, 2007, Суперкубок України 2006, 2007
2007, 2010 Лужний Олег Романович В.о. головного тренера
2008-2009 Сьомін Юрій Павлович 1 місце 2009
2009-2010 Газзаєв Валерій Георгієвич 2 місце 2010
2011-2012 Сьомін Юрій Павлович

2 місце 2011, 2012

2012-2014

2014

Блохін Олег Володимирович

Ребров Сергій Станіславович

3 місце 2013

Кубок України 2014, 2015

1 місце 2015, 2016

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017