Трансфери та оренда

Теодорчик зробив дубль за «Андерлехт», який розгромив у Лізі Європи «Майнц»

У четвертому турі групового етапу Ліги Європи бельгійський «Андерлехт» вдома приймав клуб німецької Бундесліги «Майнц-05».

Несподіване фіаско «Ніцци» з Беландою у складі в матчі ЛЄ З «Зальцбургом»

Орендований у нашого клубу «Ніццою» півзахисник Юнес Беланда вийшов у стартовому складі своєї нинішньої команди в четвертому турі групового етапу Ліги Європи в домашньому поєдинку проти австрійського «Зальцбурга».

Теодорчик продовжив свою гольову серію, але «Андерлехт» програв

У 13-му турі бельгійської Про-ліги свою гольову серію продовжив орендований нашим клубом «Андерлехту» польський нападник Лукаш Теодорчик.

Юнес Беланда взяв участь у перемозі «Ніцци» над «Нантом», яка зберегла його клубу лідерство в Лізі 1

Лідер чемпіонату французької Ліги 1 «Ніцца» в черговому 11-му турі приймала на своїй арені «Альянц Рів'єра» «Нант».

«Гранада» з Кравцем у складі вчинила гідний опір «Барселоні»

«Гранада», за яку на правах оренди виступає динамівець Артем Кравець, у 10-му турі іспанської Прімери поступилася на виїзді «Барселоні» після единого голу у грі, який забив на 48-й хвилині Рафінья.

У 17-му матчі за «Андерлехт» Теодорчик забив свій 12-й гол

Орендований у нашого клубу польський форвард Лукаш Теодорчик знову відзначився забитим голом за «Андерлехт», який для нього став 12-м у 17-ти проведених зустрічах.

Яремчук забив «Шахтарю», але «Олександрія» вибула з Кубка країни

Орендований у нашого клубу нападник Роман Яремчук забив на останній хвилині компенсованого часу гол у ворота «Шахтаря» в 1/8 фіналу Кубка України, але його нинішній клуб ФК «Олександрія», пропустивши до цього двічі, програв – 1:2.

«Ворскла» без Хльобаса здолала «Чорноморець» з Андрієвським

У 12-му турі Ліги Парі-Матч команди орендованих динамівців зустрілися між собою.

Голоьва передача Юнеса Беланда допомогла «Ніцці» перемогти «Метц» та зберегти лідерство в Лізі 1

У 10-му турі французької Ліги 1 «Ніцца», за яку на правах оренди виступає Юнес Беланда, зустрілася на виїзді з «Метцом».

Новий гол Теодорчика не врятував «Андерлехт» від поразки від «Брюгге»

Орендований у нашого клубу польський форвард Лукаш Теодорчик знову забив гол за «Андерлехт», який став для нього вже 11-м у всіх турнірах в поточному сезоні.