Трансфери та оренда

друк

Ігор СУРКІС: «Давно стежили за цим гравцем» (ВІДЕО)

Президент «Динамо» Ігор Cуркіс в інтерв’ю клубним ЗМІ розповів про новачка команди - датського півзахисника Міккеля Дуелунда:

- За Міккелем ми спостерігали давно, як мінімум протягом сезону. Усі селекціонери, які його бачили, рекомендували його запросити. У нього є хороша перспектива, адже він росте. Крім усього іншого, він може принести ту користь команді в атаці, яка необхідна. Дуелунд - чиста «десятка», він може зіграти і першим, і другим нападником, добре володіє першим пасом, уміє розганяти атаки. Це досить молодий хлопець, який, на мій погляд, може відразу заграти в нашій команді. Запрошувати футболістів такого рівня сьогодні непросто, оскільки не всі хочуть їхати в наш чемпіонат, багатьох лякає те, що відбувається у нас в країні. Але нам вдалося це зробити. Міккель - футболіст із західним менталітетом, який досить багато пограв у Європі, і я сподіваюся, що цей молодий хлопець проявить те, що ми від нього чекаємо. Як завжди, сподіваюся, що він стане посиленням для «Динамо». Дуелунд відразу стане до роботи з першою командою, Олександр Хацкевич на нього розраховує вже найближчим часом. Зараз він поїде додому зібрати речі, а коли повернеться, буде вже заявлений. З «Карпатами» в неділю він зіграти не зможе, оскільки потрібно втягнутися в тренувальний процес. Як і нашим збірникам, йому належить провести дві гри за свою команду, а потім буде готуватися до поєдинку чемпіонату України з «Зорею».

- Як вважаєте, що нового цей гравець зможе дати «Динамо»?

- Мені здається, нашій команді не вистачає креативу саме в атакуючих діях, швидкого переходу від оборони до атаки і результативності в завершальній стадії. Артем Бєсєдін - дуже хороший футболіст, він виконує великий обсяг роботи, але йому потрібен змінник і помічник. Міккель - той футболіст, який може грати в парі з Бєсєдіним. Судячи з доповідей селекціонерів, цей виконавець посилить гру «Динамо».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ