• 07 лют 2020
  • 19:59

Беніто: «Щасливий стати частиною динамівської сім’ї»

Новачок нашої команди Беніто в інтерв’ю офіційному сайту поділився першими емоціями після підписання контракту з “Динамо”, розповів про свої сильні сторони та передав послання вболівальникам киян.

- Беніто, які твої перші враження від Києва та України?

- Я дуже радий бути тут, це хороша країна, місто та клуб. Я багато чув про “Динамо”, тож щасливий підписати контракт із цією командою та стати частиною динамівської сім’ї.

- Що ти вже знаєш про київське “Динамо”?

- Я слідкував за іграми “Динамо” в єврокубках - Лізі чемпіонів та Лізі Європи. Мені подобається гра киян, це сильна команда.

- Можеш виділити когось із гравців “біло-синіх”?

- Знаю, що за “Динамо” раніше виступав Андрій Шевченко. Також тут грали деякі з моїх друзів, а ось футболістів нинішнього складу киян поки не зможу назвати, з ними мені ще належить познайомитися.

- Ми знаємо, що ти можеш зіграти на обох флангах, а також на вістрі атаки. Яка твоя улюблена позиція на полі?

- Найкраще я почуваюся на правому фланзі, тому що я лівоногий футболіст і легко можу застосувати дриблінг, зміститися і пробити справа.

- Раніше ти грав у таких пострадянських країнах, як Узбекистан, Молдова, Білорусь і Росія. Як думаєш, такий досвід допоможе швидше адаптуватися в Україні?

- Упевнений, що так. Я грав у російськомовних країнах, тому адаптація має пройти для мене швидше. Я не дуже добре розмовляю російською, але розумію мову та можу спілкуватися на побутовому рівні. Гадаю, це допоможе легше влитися в колектив.

- Завтра ти вже зможеш приєднатися до “Динамо” в Туреччині?

- Так, завтра я зможу вилетіти на збір до Туреччини, після того як владнаються справи з моєю візою.

- Якими є твої амбіції в “Динамо” на найближчий період? Що хотів би передати вболівальникам команди?

- Можу сказати зі свого боку, що викладатимуся повністю, щоб допомогти команді перемагати в кожному матчі та зайняти гідну позицію за підсумками сезону. Також я знаю, що “Динамо” продовжує боротися за Кубок України, тому хочу запевнити вболівальників, що зроблю все можливе, щоб посилити команду.