Тренувальні збори

друк

Олексій Михайличенко: «Рівнем спарингу з БАТЕ ми абсолютно задоволені»

Коментар головного тренера “Динамо” Олексія Михайличенка за підсумками четвертого контрольного матчу на другому зборі в Туреччині, у якому нашій команді протистояв БАТЕ (Борисов) - 1:1.

- Це був хороший спаринг, хороша гра. Було багато руху, боротьби. Ми вже готуємося до того, щоб давати гравцям проводити весь матч, тому було видно, що під кінець деякі втомилися, можливо, приймали не ті рішення, було багато необґрунтованих втрат м’яча. 

Але все йде за планом, матч із БАТЕ був хорошим спарингом, який допоможе нам підготуватися до сезону. Виходить так, що саме на цьому полі (Cornelia Belek. - Прим. ред.) ми не можемо виграти: зіграли з рахунком 1:1 із “Легією” і зараз - із БАТЕ. Однак ще раз повторюся, що рівнем спарингу ми абсолютно задоволені.

- Чи можете ви оцінити роботу суддівської бригади?

- У нас усе буде зовсім інакше, на кожному матчі працюватиме VAR. Тому, напевно, нам боятися суддівських помилок не варто.

- Чи звертаєте ви увагу гравців на введення VAR? Можливо, даєте поради, рекомендації?

- Цілком природньо. Будь-який фол може розглядатися як порушення, як пенальті. Тому потрібно уважніше й акуратніше діяти під час стандартних положень, грати до кінця, не зупинятися. У цьому немає нічого незвичайного, просто треба відчувати, що будь-яка твоя помилка може бути поміченою.

- На другому зборі “Динамо” пропустило всього два м’ячі, і обидва - з пенальті. Наскільки ви задоволені грою команди в обороні?

- Про це можна буде судити лише в сезоні.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ