Тренувальні збори

друк

Другий день іспанського збору: навантаження зростають

На другий день свого перебування в Марбельї на динамівців чекав повноцінний тренувальний день із двома заняттями у Футбольному центрі.

Ранкове тренування було спрямоване на роботу з м’ячем та тестування, перед яким гравцям довелося працювати з м'ячем у трійках. Вимагалось: якість передачі - жорстко, правильно, чітко.

Найбільше під час ранкового заняття привертала увагу вправа на інтенсивність під назвою біп-тест. Вишикувавшись в одну шеренгу, футболісти повинні були пробігти від однієї позначки до іншої і назад. Відстань між позначками становила 20 метрів.

Гравці були поділені на дві групи. Найвитривалішими серед динамівців виявилися Микита Кравченко та Володимир Шепелєв, які протрималися найдовше у своїх групах.

Під час бігу на витривалість друга група гравців знаходилася на іншій частині поля Футбольного центру, де футболісти відпрацьовували вправи у квадратах. 

Під час вечірнього тренування тренерський штаб приділив більше уваги своїм підопічним грі з м’ячем. Гравці відпрацьовували різноманітні вправи на контроль м’яча. 

Більше фото 

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ