Тренувальні збори

друк

«Динамо» в Туреччині: екватор другого збору позаду

Розпочався завершальний тиждень підготовки «Динамо» до другої частини сезону в турецькому Белеку.

На наступний день після контрольного матчу з «Борацом» динамівці провели вечірнє тренування в футбольному комплексі Gloria Serenity.

Заняття розпочалося з розминки, під час якої гравці як слід розім’яли м'язи, які найбільш задіяні під час тренування. Цього разу при виконанні розминки крім звичних стійок і тренувальних фішок футболісти задіяли еластичні стрічки для фітнесу.

Далі слідувала вправа з м'ячами – відпрацювання передач на короткі дистанції в русі. Віддавши пас партнеру, гравець переміщався до наступної стійки, де взаємодіяв уже з іншим партнером – і так від одної стійки до іншої по всьому периметру поля.

Потім почалися ігрові серії, для виконання яких гравці були поділені на три команди. Поки дві з них були задіяні у двохсторонці на гандбольні ворота, за якою уважно стежили тренери, третя також не відпочивала, а поділившись у свою чергу ще на дві команди, грала у такий улюблений футболістами теніс-бол.

Однак найулюбленіше і найбільш захоплююче заняття чекало гравців наприкінці тренування. Всі ті ж три команди – у зелених, помаранчевих і білих манишках – по черзі били по воротах з-за меж штрафного майданчика після передачі від лицевої лінії. При цьому кожен гравець міг зробити всього два дотики до м’яча – прийом і удар.

У підсумку перемогу в цій «перестрілці» здобула команда в помаранчевих манишках. Ті команди, які поступилися, «віддувався» по-різному - гравці в білих манишках віджималися від газону, а зелені повинні були пронести переможців на спині.

Свій рахунок пропущених м'ячів вели і голкіпери. Вони теж виявили переможця.

Завтра, у день гри з БАТЕ, динамівці проведуть передігрове тренування в футбольному центрі. Початок контрольної зустрічі – о 16:00 за київським часом.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ