Тренувальні збори

друк

Денис БОЙКО: «Я повернувся до «Динамо», і для мене це дуже важливо»

Напередодні відльоту до Австрії повноцінний контракт із «Динамо» підписав вихованець клубу Денис Бойко, відігравши в Києві другу половину сезону 2017/18 на правах оренди. У розмові з клубними медіа голкіпер розповів про старт підготовки на тренувальному зборі в Австрії та конкуренцію, її особливості, на воротарській позиції.

- Я повернувся до рідного клубу, і для мене це дуже важливо. Я цього дуже хотів і, слава Богу, що все склалося якомога краще, що я став футболістом «Динамо».

- Чим відрізняється підготовка голкіперів в Австрії від програми в Києві?

- У Києві ми більше втягувалися, а тут уже триває повноцінний збір. Плюс погодні умови та гірське повітря сприяють хорошій роботі. Зараз дійсно найважливіше - якісно підготуватися до нового сезону.

- Після тривалої паузи ти знову тренуєшся з Михайлом Михайловим - наставником голкіперів «Динамо». Його принципи та ставлення до тренувального процесу відрізняються від інших фахівців, із якими тобі доводилося працювати?

- У Михайла Леонідовича власна методика, яку він розробив та втілив у життя. І за цією методикою працює вже не одне покоління воротарів. Особисто я з ним працюю дуже давно, років із 11-12 у нас із ним раз на тиждень були індивідуальні тренування. Він багато пояснює, підказує й дає все, що потрібно для воротаря, щоб він зростав та розвивався.

- За багато років ти пройшов усі стадії росту та розвитку воротаря в «Динамо». Свого часу ти конкурував із Олександром Шовковським, а зараз ти - найстарший та найдосвідченіший із воротарів у першій команді. У чому різниця й які особливі моменти можна виокремити?

- Ви маєте рацію, я пройшов багато щаблів, особливо коли був молодим воротарем. Напевно, з кожним роком стаєш досвідченішим, додаєш, вчишся чомусь. Кожне тренування - це прогрес, і, незважаючи на вік та статус, ти повинен доводити, що ти найкращий, що гідний грати та демонструвати максимум своїх можливостей.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ