Тренувальні збори

друк

Беньямін ВЕРБИЧ: «Тренування важкі, але за цим ми сюди і приїхали»

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич - про початок збору в Австрії і особливості підготовки.

- Як відчуття на старті збору?

- Тренування досить важкі, але за цим ми сюди і приїхали. Щоб важко працювати і добре підготуватися до сезону.

- Погода дуже різна. Вранці - сонце, спекотно, а ввечері - дощ. У яких умовах працювати комфортніше?

- Так, дійсно, під сонцем тренуватися важко. Але особисто для мене дощова погода краще, тому що нормально дихається і немає яскравого сонця. У дощову погоду м'яч летить швидше, тому для мене це краще.

- Що зараз найскладніше?

- Уся бігова робота без м'яча. Важко не тільки фізично, а й психологічно, адже працюємо щодня, день за днем. Ми повинні налаштувати себе на це, а на тренуваннях робити все заради команди.

- Чи є нові вправи в програмі зборів?

- Ми знаємо тренера, адже працюємо разом уже два роки. Ми знаємо вправи, розуміємо вимоги, і це робить тренування легшим.

- Що скажеш про новачків?

- У Кадірі була мікротравма, тому поки ми грали разом ще зовсім мало. А що стосується Караваєва, то він знайомий мені по «Зорі». Він - фантастичний гравець. І ми дуже раді, що він тепер із нами.

- Соль зізнався, що сьогоднішнє «Динамо» його вражає. Згоден із такими словами?

- У нас і в минулому сезоні була прекрасна команда, але завадили травми. Цей рік дуже важливий. На передсезонній підготовці потрібно бути уважними, щоб обійтися без пошкоджень. Важливо залишатися на полі і працювати. Кожен повинен робити все, що в його силах, щоб залишатися у формі. Я згоден із Франом. У нас чудова команда, а попереду - багато турнірів. Буде цікаво.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ