Тренувальні збори

друк

Австрія-2019. Контрольний матч. «Динамо» - «Брентфорд» - 0:0. Звіт

У суботу, 13-го липня, «Динамо» провело п’ятий спаринг на тренувальному зборі в Австрії.

Суперником підопічних Олександра Хацкевича виступив англійський «Брентфорд».

Напередодні поєдинку розпочалася сильна злива, яка закінчилася лише в середині першого тайму, тому командам довелося грати на в’язкому полі. Уже на початку першої половини зустрічі нашу команду спіткала неприємність: арбітр призначив пенальті за фол Шабанова проти Воткінса. Але з ударом Маркондеша Бущан упорався, вгадавши напрям польоту м'яча та з другої спроби зафіксувавши його у руках.

Надалі небезпечних моментів біля воріт обох команд було небагато. Відзначимо небезпечний навіс Де Пени на Караваєва та удар головою Кадірі після навісу від кутової позначки, але в обох випадках нашим гравцям трохи не вистачило влучності. Ще в одному з моментів до воріт знову проривався Караваєв, але завдати прицільного удару не вийшло. Що стосується англійців, мабуть, найактивнішим у їхньому складі був Воткінс, але наші захисники та воротар діяли злагоджено і надійно, тому ліквідовували потенційну загрозу та не давали йому можливості для взяття воріт.

Другий тайм розпочався з атаки англійців, яка завершилася ударом по воротах, але Бойко, який щойно виийшов на заміну, надійно забрав м’яч. За інерцією гравці «Бретфорда» провели ще кілька атак, але з часом кияни перемістили гру на чужу половину поля та зосередили свої сили попереду. Караваєв проривався до воріт з правого боку, але в підсумку кут для удару виявився занадто гострим, і Олександр у боротьбі із захисником влучив у сітку з зовнішнього боку. Мав момент і Де Пена, але не скористався подачею на нього. Тим часом біля протилежних воріт у Бойка було менше рроботи, ніж у його колеги Бущана у першій половині зустрічі. До фінального свистка рахунок не змінювався, тож, заключний контрольний матч на зборі в Австрії для «Динамо» завершився нульовою нічиєю.

Австрія-2019. Пятий контрольний матч

13.07.2019. Австрія, м. Йєнбах.

«Динамо» - «Брентфорд» (Англія) - 0:0

«Динамо»: 1. Бущан (71. Бойко, 46), 49. Попов, 26. Бурда, 94. Кендзьора, 30. Шабанов (23. Піварич, 69), 29. Буяльський, 8. Шепелєв (19. Гармаш, 74), 14. Де Пена, 6. Кадірі (5. Сидорчук, 46), 20. Караваєв (40. Цитаїшвілі, 62), 41. Бєсєдін.

«Брентфорд» (стартовий склад): 1. Райя, 3. Хенрі, 2. Далскваад, 4. Рачіч, 5. Янсон, 6. Піннок, 10. Сойерс, 8. Дасілва, 9. Воткінс, 7. Канос, 11. Маркондеш.

Нереалізований пенальті: Маркондеш (6).

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ