Свої за своїх

Збірна України з шістьма динамівцями провела відкрите тренування на НСК «Олімпійський»

Національна збірна команда України розпочала підготовку до старту в новоствореному турнірі – Лізі націй, успішний виступ у якому може принести путівку до фінальної частини чемпіонату Європи.

Динамівці готуються із молодіжною збірною України до відбірних матчів ЧЄ-2019

Підопічні Олександра Головка 3-го вересня розпочали підготовку до поєдинків відбірного турніру чемпіонату Європи проти Латвії та Андорри.

Андрій Шевченко викликав сімох динамівців на матчі Ліги націй

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко оголосив список гравців, викликаних для підготовки та участі у матчах Ліги націй УЄФА 6-го та 9 вересня проти збірних Чехії та Словаччини відповідно.

Збірна України U-17 із динамівцями у складі вдруге перемогла на Меморіалі Баннікова

Після словаків команда Володимира Єзерського була сильнішою і за Литву.

Євро-2018 (U-19). Збірна України зіграла внічию зі збірною Англії

У другому матчі юнацького чемпіонату Європи 2018 року, який проходить у Фінляндії, збірна України зіграла зі збірною Англії внічию 1:1.

Срібні медалі динамівських хорватів

Захисник київського «Динамо» Йосип Піварич у складі збірної Хорватії став фіналістом Чемпіонату світу 2018.

Підсумки виступу Йосипа Піварича на чемпіонаті світу-2018

Гравець київського «Динамо» Йосип Піварич зіграв у складі збірної Хорватії на чемпіонаті світу 2018 року з футболу в чотирьох матчах і став срібним призером турніру.

Україна U-19 поступилася Ізраїлю у півфіналі турніру пам'яті Валерія Лобановського

Сьогодні відбулися два півфінальні матчі XVI Міжнародного турніру ім. Валерія Лобановського.

11 динамівців у складі збірної U-16 перемогли на турнірі Миляна Милянича

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) святкувала перемогу на міжнародному турнірі Миляна Милянича, що проходив у Сербії.