Новини

Віктор Циганков: «Навіть граючи в меншості, вірили, що зможемо здобути очки»

Автор другого забитого м'яча у ворота «Мальме» Віктор Циганков після гри відповів на запитання журналістів:

Віталій Буяльський: «Виявилися неготовими до стандартних положень «Мальме»

Автор двох гольових передач у виїзному поєдинку проти «Мальме», півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський, поділився враженнями про матч:

Беньямін Вербич: «У першому таймі могли забити ще два-три м'ячі та перемогти»

Вінгер "Динамо" Беньямін Вербич поділився емоціями після виїзного поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги Європи з "Мальме" (4:3).

Олексій Михайличенко: «Ми показали хороший рівень гри, особливо в першому таймі»

Головний тренер київського "Динамо" відповів на запитання журналістів після матчу 5-го туру групового раунду Ліги Європи в гостях у "Мальме" (4:3).

Ліга Європи. 5 тур. “Мальме” - “Динамо” - 4:3

У п'ятому турі групи В Ліги Європи "Динамо" зіграло на виїзді з "Мальме".

29 листопада. День в історії «Динамо» Київ

Народився Юрій ВОЙНОВ (1931-2003), на фото, чемпіон СРСР у складі нашого клубу 1961 року.

“Динамо” забило рекордний для українських клубів гол у Лізі Європи

Під час матчу 5-го туру групового раунду Ліги Європи “Мальме” - “Динамо” київська команда перевершила рекордне досягнення українських клубів у цьому турнірі за загальною кількістю м’ячів, забитих на виїзді.

Володимир Бражко: «На моє відновлення піде ще близько трьох місяців»

Півзахисник юнацької та молодіжної команд «Динамо» Володимир Бражко продовжує відновлюватися після травми – розриву хрестоподібних зв’язок коліна – яку він отримав на початку жовтня.