Інше

друк

Подружжя КРАВЦІВ придбало обладнання для пологового відділення лікарні

У важкі для нашої країни часи важливість благодійної діяльності важко переоцінити.

У складній економічній і політичній обстановці вона виходить на перший план і стає в буквальному сенсі порятунком, як для окремих людей, так і цілих соціальних, навчальних, медичних установ.

Дуже корисну соціальну активність вирішила проявити сім'я футболіста «Динамо». Нападник нашого клубу Артем Кравець разом з дружиною Ганною в кінці минулого року розпочав масштабний благодійний аукціон. У період виступу в оренді в іспанській «Гранаді» динамівець не забував і про Україну. Він обзавівся ігровими футболками видатних футболістів мадридського «Реала», а також Фернандо Торреса, Суареса, Неймара, майкою одного з найкращих клубів світу - ФК «Барселона» з автографами гравців команди. Також Артем запропонував в якості лоту свою футболку збірної України, в якій він забив переможний м'яч у ворота збірної Фінляндії з автографами всіх гравців національної команди і всіх тренерів. А ще футболку всесвітньо відомого гравця, володаря «Золотого м'яча», а нині головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка з автографом.

Також усі бажаючі допомогти могли переслати кошти на банківську карту, реквізити якої були доступні на сторінках Артема в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

За підсумками аукціону Артему і Ганні вдалося зібрати значну суму. Виручені кошти пара вирішила направити на покупку устаткування у пологове відділення центральної районної лікарні міста Сокаль (Львівська обл.). А спонсор, який придбав одну з футболок, погодився оплатити ремонт. У пологовому відділенні не було навіть найнеобхіднішого обладнання, а тепер з'явилося сучасне устаткування. Зокрема, Ганна і Артем придбали і передали в лікарню:

- апарат УЗД;

- відкриту реанімаційну систему;

- лампу для фототерапії;

- інкубатор для новонароджених;

- пульсоксиметр неонатальний;

- апарат для відсмоктування слизу у новонароджених;

- ліжка для немовлят - 5 шт;

- столи для сповивання для пологових залів - 3 шт .;

- матраци з підігрівом - 3 шт.

Оскільки Сокаль - це районний центр, в лікарні цього міста з'являються на світ малюки з усіх окружних сіл і маленьких містечок. Щорічно тут приймають 850 пологів. Тепер, завдяки родині Кравців, діти будуть народжуватися в поліпшених умовах.

Дізнавшись про те, що в їхнє місто приїхав відомий нападник «Динамо» і збірної України Артем Кравець, поспілкуватися з ним у Сокальську лікарню прийшли вихованці місцевої футбольної школи. Для юних футболістів Артем залишив автографи, а потім всі зробили спільне фото на пам'ять.

Приємним сюрпризом для Артема і Ганни стала подяка від сімейної пари Руслана і Катерини, у яких днями народився хлопчик Олексій, і в цей день маму з малюком виписували з пологового відділення. Вони принесли квіти і сказали теплі, приємні слова, а Артем навіть потримав малюка на руках. Символічно, що тато новонародженого також футболіст, тому не обійшлося без аналогій і припущення, що і дитина, коли підросте, також піде цим шляхом.

На прощання Артем і Аня подарували пологовому відділенню футболку з автографом і найкращими побажаннями для майбутніх мам і їхніх діток.

- Це довгоочікуваний день для всього колективу, - зізнався головний лікар Сокальської районної лікарні Роман Швед. - Цього обладнання нам дуже не вистачало, особливо важливо, що воно нове. Ми обслуговуємо велику кількість людей, оскільки до нас приїжджають і зі Львова, і з сусідніх областей і районів. Завдяки Артему і Ані ми зможемо ще більше і якісніше допомагати людям.

Також велике їм спасибі за те, що з їхньою допомогою буде проведено ремонт палат, щоб вони мали європейський вигляд. Минулого року наша лікарня виграла 9 мікропроектів, а у нинішньому - 16, всі гроші від них ми направляємо на поліпшення благоустрою та підвищення рівня комфорту пацієнтів під час перебування у нас - тож намагаємося йти в ногу з часом.

Завідуюча пологовим відділенням Надія Кравцова: «Обладнання від Артема і Ані Кравець - просто космос!»

- Таку масштабну благодійну допомогу ми отримали вперше, раніше нам передавали не нове, а вже вживане устаткування - поділилася емоціями завідуюча пологовим відділенням Надія Кравцова, яка працює тут уже 31 рік. - Наше відділення розраховане на 32-х пацієнтів. У нас знаходяться і вагітні жінки, і породіллі і ті, хто вже народив. Аня і Артем самі звернулися до нас і запропонували допомогу, що в наш час зустрічається дуже рідко. Список обладнання ми складали дуже ретельно, в ньому те, що нам дійсно, вкрай необхідно. Тепер у нас є апарат УЗД, який є незамінним помічником в нашій роботі.

Раніше в пологовому будинку такого апарату не було, і ми були змушені використовувати загальний лікарняний апарат - стаціонарний, а не портативний, і в разі терміновості, доводилося транспортувати пацієнтку в поліклініку на третій поверх, що було вельми проблематично.

Завдяки лампі фототерапії ми тепер можемо набагато ефективніше допомагати дітям, які народжуються з конфліктом резус-факторів (коли у одного з батьків він позитивний, а у іншого - негативний) або груп крові. Взагалі, у неї дуже широкий спектр дії. Попередній нашій лампі було дуже багато років, вона використовувалася з 1981-го року і вже не була достатньо ефективною.

За допомогою відсмоктувача для новонароджених тепер ми можемо викачувати слиз, якщо дитина встигла його захопити в ротову порожнину під час пологів. Також дуже хороша річ пеленальний столик з підігрівом. Раніше такий столик ми підігрівали звичайними грілками, а тепер температуру вдасться автоматично підтримувати на рівні 23-25 ​​градусів.

Складно переоцінити важливість сучасного інкубатора для недоношених діток з великою кількістю різних функцій. Наші вже давно застаріли і дуже погано тримали температуру, а їхню роботу було складно контролювати.

Поява обладнання в лікарні викликала величезний резонанс, це позитивною подією і для майбутніх мам, і для нас. Звичайно, своїми силами таку дорогу апаратуру ми придбати не змогли б. Тому для нас обладнання, яке привезли Аня з Артемом - це просто космос! Адже можливість діагностики запобігає ускладненням. Тепер у нас буде ще більше пацієнтів. Ми дуже вдячні цим добрим людям!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ