Новини

  • 29 вер
  • 04:14
  • 4692 перегляда
друк

Жуніор МОРАЕС: «Узяв на себе відповідальність і забив пенальті»

Автор дубля у ворота сербського «Партизана» Жуніор Мораес розповів, як його команді вдалося відігратися, програючи по ходу матчу 0:2, а також прокоментував свої забиті м'ячі:

- У нас сьогодні був дуже сильний суперник. Нам було важко грати, особливо у першому таймі, коли результат складався не на нашу користь. Але ми продовжували бути сконцентрованими, вірити в перемогу і, в підсумку, здобули її.

- Ви могли припустити, що будете програвати після першого тайму 0:2?

- Такий рахунок був несподіваним. У нас були моменти, так само, як і у суперника, просто вони свої шанси реалізували. Звичайно, за рахунку 0:2 нам було дуже важко, але ми показали, що є сильною командою, і виграли другий тайм. Вітаю з цим усіх хлопців.

- Які емоції панували в роздягальні після матчу?

- Дуже хороші, адже ми здобули неймовірно важливу ​​перемогу і продовжуємо перебувати на першому місці в групі, і це нас надихає, саме з цього місця ми повинні вийти до наступного етапу.

- Що можете сказати про ваші забиті м'ячі?

- Я поступово, крок за кроком, наближаюся до своєї оптимальної форми, адже досить давно не грав. Я задоволений, що у другому матчі виходжу на поле і добре граю, а «Динамо» перемагає. Це додає упевненості, і я з нетерпінням чекаю на наступні матчі, в яких хочу грати все краще і краще, щоб стабільно перебувати на високому рівні.

- З ким вам зручніше грати попереду - з Бєсєдіним чи Мбокані?

- Це не має значення. Головне, грати в хороший футбол і перемагати. А хто виходить на поле - я чи інший форвард - не важливо.

- Коли арбітр призначив пенальті, ви відразу вирішили підійти до одинадцятиметрової позначки?

- Комусь потрібно брати на себе відповідальність. Мені подобається це робити в подібних та інших моментах. У минулому сезоні й на початку нинішнього це робив Ярмоленко, але, на жаль, зараз його немає в нашій команді. Тому, повторюся, вирішив узяти на себе відповідальність і пробив. Іноді ми хибимо, іноді забиваємо, цього разу все склалося благополучно - для цього ми ретельно тренуємося - щоб створювати гольові моменти.

- У моменті з другим забитим м'ячем ви дуже швидко зреагували на відскік від поперечини...

- Насправді, ситуація була досить складна, мені довелося думати дуже швидко. М'яч торкнувся землі, перш ніж потрапив до мене. Але момент, дійсно, дуже хороший, і добре, що вийшло забити.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ