Новини

  • 28 лют
  • 17:12
  • 5613 перегляда
друк

Жуніор МОРАЕС: «Пропозиція з Китаю виявилася найкращою»

В останній день зими нападник київського «Динамо» Жуніор Мораес на правах оренди перейшов до китайського клубу «Тяньцзінь Цюаньцзянь», який виступає в Суперлізі.

Захищати кольори нової команди наш футболіст буде до завершення нинішнього сезону.

- Вважаю, це хороший варіант для мене, - сказав Жуніор Мораес після того, як усі формальності були залагоджені. - Так склалися обставини, що я розглядав різні варіанти, й пропозиція з Китаю про оренду до кінця сезону виявилася найцікавішою та гідною. Це популярний та перспективний футбольний напрямок, новий ринок, який в останні роки дуже активно розвивається. У місцевій Суперлізі виступає дуже багато видатних футболістів європейського та світового рівня, що робить чемпіонат Китаю дуже цікавим. Цей варіант влаштував обидва клуби та мене, тому вирішили здійснити мій перехід. У Китаї хороші умови для роботи, й мені цікаво спробувати свої сили у цьому чемпіонаті, це серйозний виклик для мене. Я вдячний керівництву «Динамо», яке пішло мені назустріч, зокрема, президенту клубу Ігорю Суркісу, який врахував не лише умови контракту, але й із розумінням поставився до моїх особистих обставин, та посприяв цьому переходу.

Незалежно від того, як складеться моя подальша кар'єра, хочу сказати, що провів у «Динамо» чудові півтора року, й буду з теплотою згадувати цей час. Дякую за підтримку київським уболівальникам, я намагався грати для них, робив це з усією душею та всім серцем.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ