Новини

  • 21 лют
  • 23:19
  • 328 переглядів
друк

Жерсон Родрігес: «У таких умовах оборонятися легше»

Легіонер «Динамо» поділився враженнями про поєдинок із «Десною», який завершився внічию 1:1.

- Ми створили багато моментів, постійно атакували. Щоправда, на такому полі непросто було проявляти свої найкращі якості, у таких умовах оборонятися і грати в простий футбол легше.

Матч видався нелегким. Потрібно віддати належне нашим суперникам, це дуже добротна команда. Гравці «Десни» закрилися в захисті та грамотно оборонялися. Ми були готові до такого сценарію, але на справі виявилося складно долати таку насичену оборону.

- Щось змінилося після пропущеного м'яча? Як він вплинув на команду?

- Дуже прикро, що ми припустилися помилки в обороні та пропустили необов'язковий гол, який ускладнив для нас ситуацію в матчі. Звичайно, з огляду на такий сценарій матчу, непогано хоча б те, що ми не програли. Але ми розраховували сьогодні взяти три очки, адже ми ведемо боротьбу за чемпіонство з «Шахтарем», і кожна втрата очок на вагу золота. На щастя, завдяки нічийному результату ми, як і раніше, на вершині і випереджаємо суперника на одне очко. Важливо надалі не втрачати очки.

- Сьогодні на трибунах було чимало вболівальників, які підтримували команду всю гру. Призабуті емоції для вас?

- Так, шум трибун гнав нас уперед, і ми атакували практично весь матч. Шкода, що не порадували сьогодні вболівальників перемогою.

- Ви вже думаєте про майбутній вирішальний матч із «Брюгге»?

- Так, немає часу відпочивати. Ми повинні продовжувати працювати і готуватися до матчу в Бельгії. Віддамо всі сили в Брюгге, аби пройти до наступного раунду.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ