Новини

  • 12 січ
  • 13:00
  • 966 переглядів
друк

Жерсон Родрігес: «Зобов'язані взяти реванш у протистоянні з «Брюгге»

Вінгер «біло-синіх» в інтерв'ю клубному сайту розповів про свою відпустку, підвів риску під роком, що завершився, і повідав про свої плани на новий рік.

- Жерсоне, як провів відпустку, новорічні свята?

- Відпустка однозначно вдалася. Спочатку я побув у Люксембурзі з сином, сім'єю. Потім ми всі разом вирушили до Португалії і зібралися вже великою родиною з усіма родичами. Усе було чудово, ми зустріли Новий рік у Лісабоні. Це були казкові вихідні, які я провів з рідними та друзями.

- Як би ти оцінив останні півроку після повернення з оренди?

- Безумовно, це був хороший період і для мене, і для команди. Ми почали сезон з величезною мотивацією, новий тренер вселив у нас упевненість. Я почувався в команді як риба у воді, гадаю, як і всі інші. Сподіваюся, що після зимової перерви ми продовжимо в тому ж дусі й доведемо справу до кінця, завоювавши в кінці сезону чемпіонство і Кубок. І тоді в новому сезоні ми знову будемо виступати в Лізі чемпіонів. Вважаю, що в нинішньому сезоні ми не були ще повністю готові грати в Лізі чемпіонів. Але в новому сезоні ми вже будемо сильнішими.

- «Динамо» продовжує свою єврокубкову кампанію і в поточному сезоні. Наступний опонент - «Брюгге». Які твої очікування від цього протистояння?

- Я думаю, що тут доречно говорити про таке поняття, як реванш. Минулого разу ми програли «Брюгге», вони перегородили нам шлях до Ліги чемпіонів. Тому, вважаю, що кожен наш гравець буде мотивований на нову зустріч із бельгійцями. У нас уже намітилося єврокубкове суперництво з «Брюгге». Ми зобов'язані виграти, узяти реванш і довести у такий спосіб, що та поразка була випадковою.

- Які цілі ставиш перед собою на 2021 рік?

- Ви ж знаєте, що я амбітний хлопець і ніколи не зупиняюся на досягнутому. Моя життєва позиція - потрібно завжди рухатися вперед і прогресувати, а не чекати з моря погоди, склавши руки. Я завжди готовий до нових викликів, цілей та задач.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ