Новини

  • 12 aug
  • 18:30
  • 971 перегляд
друк

Жерсон РОДРІГЕС: «Доля матчу буде вирішуватися на останніх хвилинах»

Гравець «Динамо» Жерсон Родрігес розповів, за рахунок чого «біло-сині» будуть обігравати «Брюгге», і прокоментував поєдинок із «Шахтарем».

- Почуваюся добре. Ми готові до гри з «Брюгге». Усі сили направлені на якісну підготовку до матчу. Бельгійці забили гол у себе вдома, а ми повинні забити ще більше і не пропустити.

- Чому не вдалося обіграти «Шахтар»?

- Це була всього моя друга гра за «Динамо». Ще потрібно налагодити комунікацію з динамівцями на полі. Я забив гол, і можу сказати, що задоволений своєю грою. У нас були моменти, але «Шахтар» був краще нас.

- Що відчував, коли забив гол?

- Велику радість. Я присвятив цей гол померлій матері. Мені досі важко після такої втрати, але футбол тримає мене в тонусі.

- Яка була твоя реакція на коментар «Шахтаря» під твоєю публікацією в Instagram про присвячений гол матері?

- Я не звернув на це увагу, тому що знаю, що «Шахтар» - головний суперник «Динамо». Я бачив цей коментар, але не зациклився на ньому.

- За рахунок чого «Динамо» буде обігравати «Брюгге»?

- Ми повинні бути сконцентровані з першої хвилини і до останньої. Буде важка гра. Думаю, доля матчу вирішуватиметься на останніх хвилинах. Ми повинні йти вперед і максимально атакувати. Ми маємо забити першими, а потім ще один гол, і не пропустити.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ