Новини

  • 18 aug
  • 11:41
  • 7832 перегляда
друк

Заява ФК «Динамо» Київ

Як відомо, у четвер, 17 серпня, Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Федерації футболу України ухвалив рішення продовжити проведення матчів УПЛ та Кубка України сезону 2017/18 у м. Маріуполь.

У зв'язку з цим футбольний клуб «Динамо» Київ заявляє наступне:

Ми вважаємо, що своїм рішенням члени відповідного комітету ФФУ, включно з його головою Геннадієм Прокоповичем, а також президентом ФФУ Андрієм Павелком, узяли на себе всю повноту персональної відповідальності за проведення матчів чемпіонату, першостей усіх вікових категорій та Кубка України в Маріуполі.

Ми шкодуємо, що Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ визнав можливим зібратися для опрацювання, розгляду і затвердження такого важливого рішення вже після старту змагань, а не до їхнього початку. Причому змусили федерацію до оприлюднення своєї офіційної позиції у цьому резонансному питанні – лише активна реакція ЗМІ та футбольної громадськості.

Після детального ознайомлення з документально оформленим рішенням Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ, ми залишаємо за собою право оскаржити його в передбачених футбольним регламентом апеляційних інстанціях - у тому випадку, якщо ФК «Динамо» вважатиме недостатніми аргументи, якими керувався комітет, приймаючи дане рішення.

 

Віце-президент

А. Мадзяновський

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ