• 16:47
  • 607 переглядів
друк

Цікаві цифри та факти гри з «Чорноморцем»

У матчі 17-го туру проти «Чорноморця» на «Олімпійському» динамівці здобули перемогу з рахунком 2:0, забивши обидва м’ячі з пенальті.

Реалізувавши 20-й пенальті поспіль, динамівці покращили клубну рекордну серію.

Другий гол, автором якого став Артем Бєсєдін, став для «Динамо» ювілейним, 1750-м у Чемпіонатах України.

Артем Бєсєдін, відновившись після травми та зігравши в офіційному матчі за першу команду вперше за майже два місяці (з 7 жовтня), забив свій перший гол у чемпіонаті УПЛ та другий у всіх турнірах поточного сезону.

Гольова серія «Динамо» в матчах із «Чорноморцем» у ЧУ триває вже 23 матчі (51 м'яч починаючи з 1 грудня 2007 року).

Натомість гольова серія «моряків» у матчах із «біло-синіми» перервалася на позначці 8 ігор (9 м’ячів починаючи з 29 листопада 2015 року).

«Динамо» не грає внічию в УПЛ 10 матчів поспіль: 7 перемог та 3 поразки (з 23 вересня).

Свій 150-й матч у Чемпіонатах України провів капітан команди Сергій Сидорчук, який вийшов на заміну на 61-й хвилині зустрічі.

Свій 30-й гол за першу команду «Динамо» забив Віктор Циганков: 22 у Чемпіонаті України, 6 у єврокубках, 2 у Кубку), 20-й - Артем Бєсєдін: 16, 2, 2.

Матч «Динамо» - «Чорноморець» зібрав на трибунах найбільшу аудиторію у 17-му турі (3870 глядачів). На другому місці донецьке дербі у Харкові (2137 глядачів).