Новини

  • 11 трав
  • 10:00
  • 912 перегляда
друк

Юрію Сьоміну – 73!

Шановний Юрію Павловичу!

Від імені всіх динамівців і від себе особисто вітаю Вас із 73-річчям!

Ви продовжуєте присвячувати своє життя футболу, і футбол сповна відповідає вам взаємністю. При цьому роки Вас не повинні лякати, і вони Вас не беруть – у душі Ви завжди молоді, завжди випромінюєте запал та енергію. Завдяки своєму не по роках прогресивному баченню гри номер один, умінню не тільки йти в ногу з часом, але і бути попереду, задавати футбольну моду, Ви залишаєте позаду себе навіть найталановитіших і найпрогресивних молодих тренерів нової формації. Яскраве підтвердження цьому – нещодавнє чемпіонство «Локомотива».

Упевнений, що у Ваших жилах тече не тільки червоно-зелена, а і біло-синя кров. Сподіваюся, Ви з таким же теплом, як і я, згадуєте період роботи в Києві. Важкі і високі завдання Вас ніколи не лякали, і це не може не імпонувати і не підкуповувати.

Прийнявши команду в нелегкий час, Ви зуміли дати їй нове дихання, створити новий боєздатний колектив, знову повернувши «Динамо» на чемпіонський шлях. До гучної перемоги на європейській арені залишалися останні кроки, і, якби обставини складися трохи інакше, упевнений, що і ця вершина Вам би підкорилася.

У день Вашого народження бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного щастя і нових успіхів на Вашій нелегкій тренерській ниві.

Президент ФК «Динамо»

Ігор Суркіс

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ