Новини

  • 25 лют
  • 21:24
  • 1397 переглядів
друк

Юрій ВЕРНИДУБ: «Заслужена перемога киян»

Наставник «Зорі» прокоментував поразку від «Динамо» (0:5).

«Заслужена перемога для «Динамо». Усе, що сталося, беру на себе. Можливо, був прорахунок у підготовці, можливо, варто було прилетіти за тиждень до матчу, готуватися в Запоріжжі. Ми ж прилетіли напередодні. Рік тому зіграли вдало у Львові. Цього року - ні. Значить, моя помилка.

Нічого не віщувало, що буде такий результат. Перший гол пропустили після хорошої контратаки. У нас був момент, але Будковський не влучив по м'ячу. Пішла контратака - пропустили, недопрацювали в обороні. Другий гол - не може одна людина обігравати чотирьох і виконувати удар, із точки в точку. Уся команда винна, усі голи такі, що команда припустилася помилок.

Чому беру на себе? Сенс говорити, що винен той чи інший, якщо нам 3 березня грати з «Ворсклою»? Хоча рахунок не по грі. 5:0 - залетіло все, що залетіло. Другий тайм був нервовим через великий рахунок 0:3 після першого тайму. Тому практично кожна атака динамівців несла в собі загрозу нашим воротам. Гадаю, тут більше психологія будь-якого з футболістів. Шукати винних я не хочу».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ