Новини

  • 02 aug
  • 15:28
  • 1342 перегляда
друк

Юрій МОРОЗ: «У якості боротьби суперник нас перевершив»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних у виїзному матчі проти ФК «Львів» із рахунком 3:2:

- Сьогодні вийшов бойовий поєдинок. Наш суперник, ФК «Львів», продемонстрував бійцівські якості - протягом майже всієї гри вони домінували в тому, що стосується виграшу боротьби. Ми ж не могли себе перебудувати, десь програвали, не справлялися. Повторюся, у якості боротьби господарі нас перевершили.

- Чи не завадило те, що ви готувалися до матчу не вдома, а провели цей час у Львові?

- Ні, це футбольне життя, так склався календар. Ми зіграли два матчі у Львові, досягли позитивного результату. Якщо перша гра з «Карпатами» була більш комбінаційною з обох сторін, то сьогодні гра суперника будувалася за рахунок боротьби, навісів, і наші футболісти повинні були швидко перебудовуватися, щоб домінувати на полі і володіти м'ячем.

- Чи допоможуть ці два матчі підготуватися до наступного поєдинку з «Шахтарем»?

- Не думаю, що варто розділяти команди в нашому чемпіонаті на сильних і слабких. Так, «Шахтар» - міцний, хороший суперник, але ми готуємося в тому ж руслі, жодних змін у нас не буде. Поки лише старт чемпіонату, ми до нього готові, і в подальшому будемо намагатися поліпшуватися, а гра все розставить на свої місця.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ